Kvepalų klasifikacija: Parfume Extract – kvepalų ekstraktas, kuriame yra 15–40 % aromatinių junginių koncentracijos. Jie yra itin intensyvūs, todėl jų kvapas išlieka apie 15 val. Patariama naudoti tik keletą kvepalų ekstrakto lašų. Jie parduodami mažais kiekiais, užsukamuose buteliukuose be purkštuko. Esprit de Parfum (ESDP) – kvepalai, kurių sudėtyje yra 15–30 % aromatinių junginių koncentracijos. Jie yra silpnesni už kvepalų ekstraktą, tačiau kur kas stipresnis už kvapųjį vandenį. Parduodami užsukamuose buteliukuose be purkštuko nedideliais kiekiais. Šių kvepalų aromatas išlieka apie 10 val. Eau de Parfum (EDP) arba Parfum de Toilette (PDT) – kvapusis vanduo, kurio sudėtyje yra 10–20 % aromatinių junginių koncentracijos. Šie kvepalai yra vieni populiariausių. Jie parduodami įvairiais kiekiais, dažniausiai buteliukai būna su purkštukais. Aromatas išlieka apie 6 val. Eau de Toilette (EDT) – tualetinis vanduo, kurio sudėtyje yra 5–15 % aromatinių junginių koncentracijos. Šie kvepalai yra šiek tiek pigesni ir parduodami didesniais kiekiais. Aromatas išlieka apie 4 val. Eau de Cologne (EDC) – tai kvepalai, kitaip odekolonas, dvelkiantys gėlių, medžių ir citrusinių vaisių aromatu. Jų sudėtyje yra 3–8 % aromatinių junginių koncentracijos. Šie kvepalai skirti vyrams. Jie parduodami dideliais kiekiais. Patariama rinktis buteliukus be purkštuko. Aromatas išlieka apie 2 val. Perfume Mist – tai kvapioji kūno migla, kurios sudėtyje yra 3–8 % aromatinių junginių koncentracijos. Parduodama dideliais kiekiais, aromatas išlieka apie 1 val. Ši priemonė skirta visam kūnui.

Kvepalai

Kvepalų klasifikacija:

Parfume Extract – kvepalų ekstraktas, kuriame yra 15–40 % aromatinių junginių koncentracijos. Jie yra itin intensyvūs, todėl jų kvapas išlieka apie 15 val. Patariama naudoti tik keletą kvepalų ekstrakto lašų. Jie parduodami mažais kiekiais, užsukamuose buteliukuose be purkštuko.

Esprit de Parfum (ESDP) – kvepalai, kurių sudėtyje yra 15–30 % aromatinių junginių koncentracijos. Jie yra silpnesni už kvepalų ekstraktą, tačiau kur kas stipresnis už kvapųjį vandenį. Parduodami užsukamuose buteliukuose be purkštuko nedideliais kiekiais. Šių kvepalų aromatas išlieka apie 10 val.

Eau de Parfum (EDP) arba Parfum de Toilette (PDT) – kvapusis vanduo, kurio sudėtyje yra 10–20 % aromatinių junginių koncentracijos. Šie kvepalai yra vieni populiariausių. Jie parduodami įvairiais kiekiais, dažniausiai buteliukai būna su purkštukais. Aromatas išlieka apie 6 val.

Eau de Toilette (EDT) – tualetinis vanduo, kurio sudėtyje yra 5–15 % aromatinių junginių koncentracijos. Šie kvepalai yra šiek tiek pigesni ir parduodami didesniais kiekiais. Aromatas išlieka apie 4 val.

Eau de Cologne (EDC) – tai kvepalai, kitaip odekolonas, dvelkiantys gėlių, medžių ir citrusinių vaisių aromatu. Jų sudėtyje yra 3–8 % aromatinių junginių koncentracijos. Šie kvepalai skirti vyrams. Jie parduodami dideliais kiekiais. Patariama rinktis buteliukus be purkštuko. Aromatas išlieka apie 2 val.

Perfume Mist – tai kvapioji kūno migla, kurios sudėtyje yra 3–8 % aromatinių junginių koncentracijos. Parduodama dideliais kiekiais, aromatas išlieka apie 1 val. Ši priemonė skirta visam kūnui.