Optinės jungtys, adapteriai

€ 495.04
1 parduotuvė
€ 11.49
1 parduotuvė
€ 12.99 — 14.99
2 parduotuvės
€ 19.49 — 26.35
2 parduotuvės
€ 14.32 — 23.89
3 parduotuvės

ASUS SDRW-08D2S-U LITE/BLACK/ASUS

ASUS SDRW-08D2S-U LITE/BLACK/ASUS DRW- External Slim - USB Cyberlink Power2Go8 Burn
€ 22.99
1 parduotuvė

Asus DRW-24D5MT interner 24x DVD Brenner (DVD+-RW, Retail E-Green Silent) schwarz

1.000-jährige Speicherlösung dank M-Disc-Unterstützung, E-Green-Technologie für einen um bis zu 50% reduzierten Stromverbrauch, Inkl. Nero Backitup Software für Android: Daten...
€ 14.32
Kompiuterių komponentai (dalys)

Optinis įrenginys ASUS DRW-24D5MT/BLK/G/AS

€ 14.49
Optiniai įrenginiai CD-DVD

LENOVO DCG M5100 SERI 1GB Fl/RAID5 UPG

LENOVO DCG M5100 SERI 1GB Fl/RAID5 UPG
€ 495.04
CD- & DVD-Laufwerke

Asus DRW-24D5MT interner 24x DVD Brenner (DVD+-RW, Retail E-Green Silent) schwarz & ARCTIC MX-4 (4 Gramm) - Hochleistungs-Wärmeleitpaste für alle Kühler

1.000-jährige Speicherlösung dank M-Disc-Unterstützung, E-Green-Technologie für einen um bis zu 50% reduzierten Stromverbrauch, BESSER ALS FLÜSSIGMETAL: Die ARCTIC MX-4 Wärmeleitpaste...
€ 23.89
CD- & DVD-Laufwerke

Asus DRW-24D5MT interner 24x DVD Brenner (DVD+-RW, Retail E-Green Silent) schwarz & ARCTIC MX-4 (4 Gramm) - Hochleistungs-Wärmeleitpaste für alle Kühler

1.000-jährige Speicherlösung dank M-Disc-Unterstützung, E-Green-Technologie für einen um bis zu 50% reduzierten Stromverbrauch, BESSER ALS FLÜSSIGMETAL: Die ARCTIC MX-4 Wärmeleitpaste...
€ 21.98
Kompiuterių komponentai (dalys)

Optinis įrenginys LG GH24NSD1

€ 14.99
Šakotuvai, perėjimai

Konverteris TP-LINK MC220L

€ 19.49
Kompiuterių komponentai (dalys)

Optinis įrenginys ASUS 90-DQ0435-UA221KZ

€ 22.99
Optiniai keitikliai

Intellinet 1000Base-T to 1000Base-SX (SC) Multi-Mode

Intellinet 1000Base-T to 1000Base-SX (SC) Multi-Mode
€ 92.87
Optiniai įrenginiai („Blu-ray“, DVD, CD)

Asus DRW-24D5MT/ BLK/ B/ AS

€ 13.60
Kompiuterių komponentai (dalys)

Optinis įrenginys ASUS DRW-24D5MT/BLK/B/AS

€ 12.99
Optiniai įrenginiai („Blu-ray“, DVD, CD)

Asus DRW-24D5MT/ BLK/ G/ AS/ P2G

€ 16.99