Media konverteriai

Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

€ 16.29
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

Dell 470-AAPX 3 m, Black

€ 31.79
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

HP Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver (J4859D)

€ 166.49
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3970 DAHUA

€ 55.19
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC C-Cable

€ 360.19
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

Cisco 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class

€ 353.39
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

Dell AC Adapter cable 06GDYJ

€ 0.19
€ 76.29
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m

€ 17.89
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

2M Optical Fibre Cable, LC-LC (Kit)

€ 27.99
€ 151.89
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

€ 202.29
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

LevelOne FVT-0203TXFC FE

€ 190.59
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

Ubiquiti UF-MM-1G-20 1G / LC SX / SFP - 20 pack

€ 194.39
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter

€ 21.29
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

€ 16.29
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

NET ACC TRANSCEIVER SFP+/E10GSFPSR 903239 INTEL

€ 117.19
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

Intel Ethernet SFP+ Optics - LR

€ 478.00
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

TP-Link MC111CS konverteris WDM SM RJ45/SC SM

€ 22.79
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

D-Link DMC-810SC Media Converters Media

€ 132.39
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

Cisco 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class

€ 1 010.00
Vaizdo ir garso perdavimo įranga

Techly Digital Toslink SPDIF Coaxial audio L/R RCA

€ 23.99
Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP

NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960 DAHUA

€ 36.59