Vietinio tinklo priedai

3

Delock Cable Management Velcro 1m x 13mm Black

Delock Cable Management Velcro 1m x 13mm Black
€ 1.56 — 2.20
2 parduotuvės
4
€ 6.10 — 11.00
2 parduotuvės
5

Linksys Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP MGBSX1

Linksys Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP MGBSX1
€ 74.20 — 79.80
2 parduotuvės
6

Kartotuvas EDIMAX EW-7438RPN MINI, 300Mb/s

Edimax EW-7438RPn Mini yra Wi-Fi kartotuvas su įmontuotu kompaktišku dizainu, maitinimo adapteriu, kurį galima prijungti tiesiogiai prie elektros lizdo. ES-7438RPn...
€ 17.99 — 30.99
4 parduotuvės

Antena TP-LINK TL-ANT2408CL, 8dBi

Vidinė visapusė antenna veikia 2.4-2.5 GHz juostose ir užtikrina 8dBi įvairiakryptes operacijas, kurios išplečia belaidžio ryšio sritį ir užtikrina geresnį...
€ 5.00 — 6.99
3 parduotuvės

TP-LINK WiFi Nano Router/TV Adapter

TP-LINK 300Mbps Wireless N Mini Pocket AP Router QCOM 2T2 2.4GHz 802.11n/g/b 1 Ethernet Port 1 Micro USB port Internal...
€ 27.85
1 parduotuvė

TP-LINK WLAN-Antenna 2,4GHz 9dBi Indoor

TP-LINK 2.4GHz 9dBi Indoor Omni-directional Antenna
€ 6.00 — 10.10
3 parduotuvės
€ 391.51 — 536.00
2 parduotuvės

Lanberg Plug CAT 6 FTP RJ-45 100pcs

Lanberg Plug CAT 6 FTP RJ-45 100pcs
€ 8.99
1 parduotuvė

Lanberg FTP Data Box RJ-45 x2 Port Shielded

Lanberg FTP Data Box RJ-45 x2 Port Shielded
€ 1.80
1 parduotuvė

Gembird Cable Ties 200 x 4.8mm 100pcs White

Gembird Cable Ties 200 x 4.8mm 100pcs White
€ 3.24 — 16.60
1 parduotuvė

Komutatorius TP-LINK TL-SG1008D, 8x1Gb/s

The TL-SG1008D 8-port Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to improve old...
€ 17.99 — 48.08
4 parduotuvės

Digitus Keystone Module CAT 5e UTP

Digitus Keystone Module CAT 5e UTP
€ 1.00 — 1.52
2 parduotuvės
€ 32.40 — 48.20
2 parduotuvės

Aten CS64US 4-Port USB VGA/Audio KVM Switch

Aten CS64US 4-Port USB VGA/Audio KVM Switch
€ 47.66 — 90.71
2 parduotuvės
€ 24.59 — 33.64
2 parduotuvės
€ 124.80
1 parduotuvė

TP-LINK 10/100MBPS RJ45 TO 100MBPS SINGL

TP-LINK 10/100MBPS RJ45 TO 100MBPS SINGL
€ 27.75 — 37.90
4 parduotuvės

LINKSYS WRT1900ACS ULTRA SMART ROUTER

LINKSYS WRT1900ACS ULTRA SMART WI-FI ROUTER AC1900
€ 247.70 — 275.95
3 parduotuvės

CISCO Dual Radio 802 11ac Access Point w

CISCO Dual Radio 802 11ac Access Point with PoE (ETSI)
€ 153.40
1 parduotuvė
€ 27.00 — 35.75
2 parduotuvės

TP-LINK 1000Mbps RJ45 SC fiber Converter

TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 550m switching power adapter chassis mountable
€ 38.49 — 52.25
2 parduotuvės

TP-LINK 10/100MBPS RJ45 TO 100MBPS SING.

TP-LINK 10/100MBPS RJ45 TO 100MBPS SING.
€ 35.99 — 45.75
3 parduotuvės

HAMA CAT 5e Network Cable STP gold-plate

HAMA CAT 5e Network Cable STP gold-plated shielded white 1.50m
€ 5.00 — 24.85
3 parduotuvės
€ 5.20 — 6.85
2 parduotuvės