Huawei

Inovacijos ir technologiniai laimėjimai visuomet įkvepia, o „Huawei“ yra vienas pasaulinių lyderių šioje srityje, kaip reikiant išjudinęs visą telekomunikacijų technologijų rinką. Tai yra vienas sparčiausiai augančių, didžiulį indėlį į technologinį pasaulio progresą įnešančių jos žaidėjų.

„Huawei“ savo produktus ir paslaugas teikia daugiau nei 170-yje šalių, juos naudoja trečdalis pasaulio gyventojų. 2016 m. bendrovė užėmė trečią vietą pasaulyje pagal parduodamų išmaniųjų telefonų skaičių. „Huawei“ turi 16 mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centrų, veikiančių JAV, Vokietijoje, Švedijoje, Rusijoje, Indijoje ir Kinijoje. 2014 m. „Huawei“ tapo pirmąją Kinijos bendrove, patekusia į „Interbrand“ geriausių pasaulyje prekių ženklų šimtuką, o 2016 m. jame pakilo į 72 vietą ir buvo pripažinta sparčiausiai kylančia technologijų industrijos bendrove. „BrandZ“ vertingiausių prekių ženklų šimtuke 2016 metais „Huawei“ pakilo į 50 vietą, o „Brand Finance“ 500 vertingiausių prekių ženklų sąraše – į 40.

Kompanija bendradarbiauja su tokiais garsiais partneriais kaip „Leica“, „Porsche Design“ ar „Google“ tam, kad vartotojui suteiktų kuo geresnę patirtį, besinaudojant „Huawei“ įrenginiais.

Visame pasaulyje žmonėms yra pasiekiami Mate-serijos, skirti "Aukščiausiajai Technologijai", P-serijos, skirti "Aukščiausiajai Madai", G-serijos, skirti "Aukščiausiajai Vertei", ir Y-serijos, skirti "Maksimaliai Prieigai" produktai.

Dream it Possible: Huawei Brand Song

Distributor

Company Name Firm Code VAT code Address Work Time
Huawei Technologies (Vilnius), UAB 302466067 LT100005259114 Lvovo g. 25-19 a., LT-09320 Vilnius I-V 09:00-18:00

Contacts

CEO Phone Email Fax
Lu Zhu Generalinis Direktorius +370 652 27446 [email protected]

Huawei Technologies (Vilnius), UAB

Veikla: Ryšiai ir telekomunikacijos

Categories

Sellers

priedaimobiliems.lt
A
skytech.lt
A
tele2.lt
A
Avitela.lt
B
b-a.eu
B
balticmobiles.lt
B
bigbox.lt
B
derekis.lt
B
Fotoaparatas.lt
B
fotofabrikas.lt
B
hiperfarma.lt
B
irankiai-internetu.lt
B
mobilusmiestas.lt
B
Ogmina.lt
B
pigu.lt
B
prasom.lt
B
smartonly.eu
B
technorama.lt
B
topocentras.lt
B
trajektorija.lt
B
1a.lt
C
elektromarkt.lt
C
imk.lt
C
klipshop.lt
C
rde.lt
C
senukai.lt
C
tavotel.lt
C
telemarket.lt
C
zemakaina.lt
C
Gearbest.com
F

Products