PAMPERS

„Pampers“ sauskelnės ir servetėlės skirtos apsaugoti pačių mažiausiųjų odelę.

„Pampers Premium Care“ – kol žodžiai dar nieko nereiškia, prisilietimai viskam suteikia prasmę. Štai kodėl jautriai Jūsų kūdikio odelei reikia kuo švelnesnės apsaugos. Naujosios „Pampers Premium Care“ – minkščiausios „Pampers“ sauskelnės, kurios padeda odelei išlikti sausai ir apsaugotai. Tamprūs šių sauskelnių krašteliai puikiai priglunda prie kūnelio, orui laidžios medžiagos leidžia odelei kvėpuoti, 5 balzamo su alavijais juostelės padeda apsaugoti odelę nuo sudirgimo, o unikalus korėtas sluoksnis sugeria ne tik drėgmę, bet ir skystas išmatas. Kartu naudodami „Pampers Sensitive“ servetėles puikiai apsaugosite kūdikio odelę.

„Pampers New Baby“ – naujagimio odelė yra dvigubai plonesnė už suaugusiųjų, todėl jai reikalinga ypatinga priežiūra. Sauskelnės naujagimiams „Pampers New Baby“ su unikaliu drėgmę sugeriančiu sluoksniu užtikrina nepriekaištingą sausumą ir rūpestingai saugo odelę nuo sudirginimo.   

„Pampers Active Baby“ – sauskelnės mažyliams, pradedantiems aktyviai tyrinėti pasaulį. Dabar „Active Baby“ sauskelnės yra dar minkštesnės ir turi ypač sausą vidinį sluoksnį, padedantį išlaikyti odelę sausą iki 12 valandų. Kartu naudodami „Pampers Baby Fresh“ servetėles, užtikrinsite malonų gaivumo pojūtį.

„Pampers Active Boy/Girl“ – užmaunamos sauskelnės atskirai berniukams ir mergaitėms, kai mažyliai pradeda vaikščioti ir jiems darosi sunku nustygti vietoje. Šios sauskelnės padės išlaikyti ypač sausą kūdikių odelę, nes yra sukurtos su unikaliu itin sausu sluoksniu esančiu sauskelnių priekyje – berniukams ir vidurinėje dalyje – mergaitėms, kad kuo geriau sugertų ten, kur labiausiai reikia. Kad Jūsų mažylis būtų švarus nuo galvos iki kojyčių, naudokite servetėles „Pampers Naturals“.

„Pampers Sleep&Play“ – sauskelnės su ramunėlių ekstraktu už visuomet patrauklią kainą. Sauskelnių sudėtyje esantis losjonas padeda odelei išlikti švelniai ir lygiai, o dvigubas sugeriamasis sluoksnis išlaiko ją sausą visą naktį. Kol mažylis tiria jį supantį pasaulį ir įgyja naujų įgūdžių, Jums tikrai pravers „Pampers Clean&Play“ servetėlės.

 

Distributor

Company Name Firm Code VAT code Address Work Time
SANITEX, UAB 110443493 LT104434917 Raudondvario pl. 131, LT-47501 Kaunas I-V: 08.00-17.00

Contacts

CEO Phone Email Fax
Andrius Joneikis +370 37 401111; +370 656 40111 [email protected]
UAB SANITEX – plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, aktyviai plėtoja veiklą Estijoje bei Lenkijoje.
Nuo 1992 m. stabiliai veikianti ir auganti UAB SANITEX bendradarbiauja su daugiau nei 500 gamintojų ir aptarnauja virš 32 000 klientų visose Baltijos šalyse.
UAB SANITEX rinkai siūlo platų prekių asortimentą (daugiau kaip 43 000 pavadinimų), profesionalų servisą, kokybiškus verslo sprendimus. Įmonė teikia distribucijos, pardavimo ir logistikos paslaugas tarptautiniams bei vietiniams gamintojams, tokiems kaip PHILIP MORRIS INTERNATIONAL, JTI, PROCTER&GAMBLE, BUNGE, ESTRELLA, GALLINA BLANCA, MONDELEZ INTERNATIONAL, UNILEVER, KELLOGG‘S, PRINGLES, SANTA MARIA, 3M ir daugeliui kitų.
 

Categories

Sellers

Products