tavotel.lt C

Company Name Firm Code VAT code Address Work Time
Asistenta LT, MB Tavotel.lt 304637905 none V. ir P. Karvelių g. 2, Noreikiškių k., LT-53363 Kauno r. Pirkimas 24/7 Pagalba telefonu I-VII 11:00-19:00

Contacts

CEO Phone Email Fax
Marius Žvikas +37068886805 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Esame naujai įsikūrusi įmonė, savo elektroninėje parduotuvėje siūlanti stilingus, išskirtinius telefonų dėklus bei priedus mobiliesiems telefonams. Suteikiame galimybę ne tik apsaugoti savo mėgstamą išmanųjį nuo įbrėžimų, bet ir surasti kiekvieno skoniui ir stiliui tinkančio dizaino dėkliuką. Šios veiklos idėja gimė pastebėjus, jog kasdien naudojami ir būtini telefono priedai, tokie kaip pakrovėjai, automobiliniai įkrovikliai, ekrano apsaugos ir dėkliukai parduodami perdėtai aukštomis kainomis, todėl mes nuolat ieškome būdų, kaip Jums pasiūlyti pačią mažiausią ir visiems prieinamą kainą nepamirštant ir gaminio kokybės. Taip pat pastebėjome, jog šiais laikais tokiose populiariose ir mėgstamose internetinėse parduotuvėse gaminio siuntimas beveik visada yra mokamas, todėl perkant nebrangią prekę pusę jos vertės tenka papildomai sumokėti už siuntimą. Mes siūlome NEMOKAMĄ siuntimą kiekvienai prekei, nesvarbu, ar tai paprasčiausias grūdintas stikliukas, ar prašmatniausias telefono dėklas ar aksesuaras. Viską darome siekdami kokybiško, paprasto ir patogaus apsipirkimo kiekvienam klientui. 

Kodėl verta rinktis mus?

  • Mažiausios kainos garantija - jei kitoje parduotuvėje rasite tokią pačią prekę pigiau, susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums savo prekę už dar mažesnę kainą.
  • Visuomet NEMOKAMAS PRISTATYMAS - kiekvienai prekei, kiekvienam pirkinių krepšeliui!
  • Stilingi ir kokybiški produktai. Dalis iš jų parduodami tik mūsų parduotuvėje, tad galėsite būti išskirtiniai.
  • Jei produktas nepatenkino Jūsų lūkesčių, visuomet galite grąžinti prekę per 14d.!
  • Patogus parduotuvės dizainas ir valdymas - vieno žingsnio atsiskaitymas už pirkinių krepšelį.

Geriausia kokybė už žemiausią kainą - mūsų pažadas Jums!

Cateogries

Brands

Products

Reviews, comments, opinions

Please Sign in for writing a comment