Alma Littera

SVEIKATA NUO PIRMO ŠAUKŠTO: pilnavertė trijų kartų mityba. Rita Šilenskienė, Edita Juodžbalienė, Birutė Čijunskienė

Tirgotāji par lētāko cenu ( Apskatīties cenu vēsturi )

€ 13.19
06.06.2020
Knyguklubas.lt C Knyguklubas.lt
Knyguklubas.lt
iespējami varianti
Sveikata nuo pirmo šaukšto Sveikata nuo pirmo šaukšto € 13.19 06.06.2020
€ 15.15
05.06.2020
Vaga.lt B Vaga.lt
Vaga.lt
iespējami varianti
Sveikata nuo pirmo šaukšto Sveikata nuo pirmo šaukšto € 15.15 05.06.2020
€ 17.99
05.06.2020
patogupirkti.lt B patogupirkti.lt
patogupirkti.lt
iespējami varianti
Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba € 17.99 05.06.2020
€ 18.99
28.05.2020
Maxima LT A Maxima LT
Maxima LT
iespējami varianti
SVEIKATA NUO PIRMO ŠAUKŠTO: pilnavertė trijų kartų mityba. Rita Šilenskienė, Edita Juodžbalienė, Birutė Čijunskienė SVEIKATA NUO PIRMO ŠAUKŠTO: pilnavertė trijų kartų mityba. Rita Šilenskienė, Edita Juodžbalienė, Bir... € 18.99 28.05.2020
€ 18.40
31.03.2020
varle.lt B varle.lt
varle.lt
iespējami varianti
SVEIKATA NUO PIRMO ŠAUKŠTO: pilnavertė trijų kartų mityba. Rita Šilenskienė, Edita Juodžbalienė, Birutė Čijunskienė SVEIKATA NUO PIRMO ŠAUKŠTO: pilnavertė trijų kartų mityba. Rita Šilenskienė, Edita Juodžbalienė, Bir... € 18.40 31.03.2020
7 tirgotājs

Saņemt paziņojumu par vēlamo cenu
Viedā mobilā iepirkšanās
Pricer.lt

Apraksts

SVEIKATA NUO PIRMO ŠAUKŠTO: pilnavertė trijų kartų mityba. Rita Šilenskienė, Edita Juodžbalienė, Birutė Čijunskienė
Jaunystei ir sveikatai subalansuoti receptai ir patarimai
Kai žmogus išgirsta diagnozę apie jį užklupusią ligą, suklūsta: „Kodėl aš?“ Tikslaus atsakymo neduos nė vienas gydytojas. Viena iš galimų priežasčių – netaisyklingi mitybos įpročiai ir netinkamos maisto gaminimo tradicijos. Niekada ne per vėlu pradėti sveikai maitintis.
Šioje knygoje rasite gardžius ir paprastus subalansuotos mitybos ekspertės, akademijos „Pirmas šaukštas“ vadovės Ritos Šilenskienės receptus ir dviejų gydytojų – vaikų gastroenterologės Birutės Čijunskienės ir onkologės chemoterapeutės Editos Juodžbalienės – patarimus, kaip puoselėti sveikatą.
• Subalansuotos mitybos principai ir mažiems, ir dideliems.
• Samprata apie maisto poveikį kiekvienai kūno ląstelei.
• Originalūs ir paprasti receptai be cukraus ir gliuteno.
• Šeimos gidas po skonių ir spalvų pasaulį.

 

RITA ŠILENSKIENĖ – pripažinta maisto ekspertė praktikė. Rita įkūrė subalansuotos mitybos akademiją „Pirmas šaukštas“. Rita daugiau kaip 10 metų veda subalansuotos mitybos seminarus-degustacijas, teminius vakarus įvairaus amžiaus grupėms, šeimoms, įmonėms,skatina žmones suprasti ligų ir sveikatos kilmę bei reikšmę. Moko pažinti tikrą maistą ir sveikatos priešus – cukrų, rafinuotus produktus, gliuteną ir hidrintus riebalus. 2017 m. išleido populiarią subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygą „Pirmas šaukštas“, kuri skirta norintiems gyventi sveikai, būti liekniems, bet neskaičiuoti kalorijų. Kaip pirmoje, taip ir šioje knygose visi receptai pateikti be cukraus ir gliuteno. Receptuose naudojami sezoniniai, daugiausia vietiniai produktai.
EDITA BRONĖ JUODŽBALIENĖ – gimė, augo, mokėsi ir dirba Kaune. Mediciną pasirinko dėl meilės biologijai. Daugiau kaip 30 metų dirba onkologe chemoterapeute. Dirbdama su sunkiais ligoniais suprato, kad gijimą, gerą gyvenimo kokybę lemia ne tik vaistai, bet ir paties paciento pastangos gyventi sveikiau – teisingai maitintis, judėti, valdyti emocijas. Nors ne visi tą supranta, kol yra jauni ir žvalūs, padėti sau ne vėlu ir susirgus įvairiomis lėtinėmis ligomis ir bet kokiame amžiuje.
BIRUTĖ ČIJUNSKIENĖ – gydytoja, vaikų gastroenterologė dirba Klaipėdos vaikų ligoninėje. Lietuvos gastroenterologų ir mitybos draugijos narė. Be gydytojos darbo ligoninėje, ji vykdė administracines ir organizacines veiklas, stažavosi Švedijos Karolinskos universitetinėje ligoninėje. Išleistas leidinys „Saugi vaiko aplinka“. Kartu su Lietuvos gydytojų komanda dalyvavo likviduojant ekstremalios ekologinės katastrofos pasekmes tarp gyventojų Kazachstano Aralsko miesto ligoninėje, susipažino su stepių gyventojų gyvenimo būdu, mitybos įpročiais. Apsilankymas Baikonuro kosmodrome, kosmonautų miestelyje, paskatino domėtis nutriciologine mityba ląsteliniu lygmeniu, endobiogenine medicina.

 

Atsauksmes un piezīmes

Lūdzu Ienākt lai uzrakstītu atsauksmes

Saistītās preces

Citi pērk

Olas

Milti

Piedevas ēdiena gatavošanai

Augu eļļa un etiķi

Svaiga gaļa

Svaiga putnu gaļa

Svaigas zivis un jūras veltes

Dārzeņi

Virtuves kombaini un smalcinātāji

Virtuves svari

Elektriskie naži

Iebūvējamie gaisa nosūcēji

Gaļas mašīnas

Grili

Tvaika katli

Taukvāres katli

Elektriskās cepeškrāsnis

Multivāres katli

Mikseri

Ledusskapji un saldētavas