Gearbest.com F

Uzņēmuma nosaukums Uzņēmuma numurs PVN maksatāja kods Adrese Darba laiks
Gearbest.com 302318321 none ShenZhen Global Egrow E-Commerce Co Ltd, Room 526, 5th Floor, Building 2, Nanyou 4th Industrial Zone, Nanshan District, Shenzhen, 518057 I-V 8:30 16:30 GMT + 08:00

Kontakti

Vadītājs Tālrunis E-pasts Fakss
Jiadong Xu, CEO +113477673793 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Gearbest.com – viena iš populiariausių Kinijos parduotuvių internete. Internetinė parduotuvė labai sparčiai populiarėja visoje Europoje ir jau yra puikiai žinoma Lietuvoje. Įmonė įsikūrusi Šendžene, Kinijoje, joje dirba daugiau nei 2 000 darbuotojų.

GearBest siūlo platų Kinijoje pagamintų prekių asortimentą. Daugiausia – įvairi elektronika: išmanieji telefonai, kompiuterių priedai ir periferinė įranga, žaislai, LED žibintuvėliai, video ir audio grotuvai, išmaniųjų prietaisų bei kompiuterių akumuliatoriai, 3D printeriai ir medžiagos jiems, virtualiosios realybės įranga. „GearBest“ siūlo inovatyvius produktus, kurių dažnai dar nebūna rinkoje ir kurių kainos yra itin konkurencingos.

Taip pat yra siūloma įvairiausių prekių kaip teleskopai ir žiūronai, įrankiai, apranga, bižuterija, net virtuvės prekės.

#Huawei #msi #Xiaomi #dji #Lenovo #intel #ONEPLUS #ASUS #TECLAST #CHUWI #ELEPHONE #Bluedio #zeblaze

Gearbest.com beveik visada rasite įvairių akcijų, todėl, jei jūsų išsirinktam daiktui nėra taikoma jokia nuolaida, reikėtų šiek tiek palaukti.

Gearbest.com galima mokėti „Paypal“ sistema, kreditine ar debetine kortele per „Paypal“ sistemą, ar kreditine ar debetine kortele tiesiogiai. „Paypal“ padeda susigrąžinti pinigus, jei įvyks kas nors nenumatyto - jei nuo pirkimo praėjo mažiau nei 180 dienų, galite paprašyti grąžinti pinigus.

Pristatymas į Lietuvą: kaina priklauso nuo pasirinkto siuntimo varianto (yra ir nemokamų). Galima užsisakyti prekes iš Gearbest Europos sandėlio (europos sandėlis įsikūręs Mančesteryje, Jungtinėje Karalystėje), kas sąlygoja greitesnį pristatymą ir leidžia išvengti PVM bei muito mokesčių,nes visi produktai jau yra Europos Sąjungoje ir jiems nėra taikomi mokesčiai.

Siuntiniams iš Kinijos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, jei prekė siunčiama ne iš ES, o prekės vertė be siuntimo išlaidų viršija 22 eurus, teks sumokėti PVM. Jei pirkiniai yra brangesni nei 150 eurų, teks mokėti ir PVM ir muitą, priklausomai nuo prekės rūšies. Kompiuteriams, telefonams muito nėra, tenka mokėti tik PVM, tačiau vaizdo kameros jau turi muitą - populiariausių prekių muitų tarifai.

Visiems produktams taikoma vienerių metų garantija, jei nėra nurodyta kitaip produkto puslapyje. Taip pat suteikiamas 45 dienų laikotarpis grąžinti nepatikusią prekę.

Per garantinį bei grąžinimo laikotarpį galima grąžinti prekes „GearBest“ į Kiniją. Tačiau „GearBest“ negrąžins siuntimo išlaidų. Norint grąžinti prekę, reikia gauti grąžinimo taloną adresu support.gearbest.com, bus pateikti visi reikiami dokumentai, kuriuos reikia pridėti grąžinant prekes. Išsiuntus grąžinamas prekes kompensaciją „GearBest“ sumoka per 10-15 dienų.

Oficiali „GearBest“ pagalba teikiama adresu support.gearbest.com. Jei užklausą pateiksite lietuvių kalba, jus supras, bet atsakymas užtraukti šiek tiek ilgiau. Produktams su trūkumais pagalbos tarnyba kaip įrodymo paprašys nuotraukų ar vaizdo įrašų, kuriuose matytųsi defektai.

Jūs gausite europietišką energijos adapterį su bet kokiais elektronikos prietaisais, išsiųstais į Lietuvą.

Daugiau: https://gearbestblog.com/shipping/nurodymai-uzsisakant-gearbest/

 

Kategorijas

Zīmoli

Preces

Atsauksmes, komentāri un ieteikumi

Lūdzu Ienākt lai uzrakstītu atsauksmes