AEG T97689IH3

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 838.95
11.01.2019
b-a.eu B b-a.eu
b-a.eu
galimi variantai
AEG T97689IH3 AEG T97689IH3 € 838.95 11.01.2019
€ 755.00
21.02.2018
buitex.lt C buitex.lt
buitex.lt
galimi variantai
 AEG T97689IH3 AEG T97689IH3 € 755.00 21.02.2018
2 parduotuvės

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Pricer.lt

Aprašymas

AEG T97699IH3 – 85 centimetrų aukščio bei 60 centimetrų pločio balta „ProtexPlus“ džiovyklė su nerūdijančio plieno būgnu. Ji turi didelio skersmens įkrovos dureles. Tokios durelės – patogesnės, kai norite vienu judesiu įdėti į džiovintuvą didesnį kiekį skalbinių. Džiovyklės talpa – 8 kg.

„ProTex“ serijos džiovyklė leidžia rinktis labiausiai Jūsų audiniams ar drabužiams tinkančią džiovinimo programą. Pavyzdžiui, yra programa, specialiai pritaikyta džiovinti vilnai, kita programa – šilkui. „ProTex Plus“ prietaisų džiovinimo būdas – atsargiausias tarp visų rinkoje siūlomų džiovintuvų. Bendrovė „Woolmark“ taip pat pasitiki šiais prietaisais, todėl jiems suteikė „Woolmark BLUE“ priežiūros ženklą. Tai reiškia, jog čia saugiai galėsite džiovinti savo vilnonius drabužius ir jie išliks tokie pat, kokie buvo prieš skalbimą.

Džiovyklės AEG T97699IH3 dešiniajame viršutiniame kampe įrengtas skystųjų kristalų ekranas „LogiControl“ leidžia lengvai valdyti prietaisą. Ekranėlyje visuomet matote aiškius įvairių funkcijų ar skalbimo programų simbolius, nėra jokių sudėtingų punktų ar papunkčių. Prieš akis matydami visas įjungtas programas ar papildomas funkcijas nesunkiai nuspręsite, kokio tipo džiovinimo Jums reikia.

AEG T97699IH3 džiovyklėje įrengtas jutiklinis valdymo skydelis, laikrodis ir teksto eilutė. Tai reiškia, jog įvairius džiovinimo parametrus nustatysite vienu piršto spustelėjimu, visuomet matysite tikslų laiką ir galėsite skaityti programų paaiškinimus ar informaciją ekranėlyje. Teksto kalbą galite pasirinkti iš 25 variantų, tarp jų – ir lietuvių!

Pažangi šilumos siurblio „SensiDry“ technologija ir galingas inverterinis variklis leidžia drabužius džiovinti ne tik efektyviau ir atsargiau, bet ir mažesnėje temperatūroje. .

Šioje džiovyklėje įrengtas naujo tipo inverterinis variklis. Jis už įprastus pranašesnis tuo, jog dirba itin tyliai. Tad džiovintuvui „darbo“ galėsite užduoti ir naktį – jo skleidžiamas garsas neturėtų trukdyti miegoti.

Taip pat įrengta „Silent Systems Plus“ sistema, puikiai izoliuotas džiovintuvo korpusas ir dėl šių priežasčių prietaisas dirba itin tyliai ir skleidžia 62 decibelų garsą. Tai prilygsta normaliai žmogaus kalbai.

Į šią džiovyklę galėsite vienu metu sudėti iki 8 kilogramų skalbinių.

Tam, kad galėtumėte visuomet matyti tai, kas dedasi būgno viduje, įrengta LED vidaus apšvietimo sistema. Šios nedidelės lemputės taupiai vartoja elektros energiją ir jų niekuomet neprireikia keisti.

Džiovyklė AEG T97699IH3 turi tokias džiovinimo programas:
Medvilnė, sintetika, patalynė, lengvas lyginimas, greitoji mišrių audinių džiovinimo programa, džinsai, laiko programa (ją pasirinkę galėsite patys nustatyti džiovinimo laiką), vilna, laisvalaikio drabužiai, pūkinė patalynė, šilkas/apatinis trikotažas, sportiniai drabužiai.

Taip pat prietaisas turi galybę patogių funkcijų. Garso signalu džiovintuvas praneš apie džiovinimo proceso pabaigą. Galėsite atidėti džiovinimo pradžią Jums patogiam laikui. Galėsite nustatyti, kad Jūsų drabužiai būtų saugomi nuo susiglamžymo. Galėsite pasirinkti gręžimo greitį, o dvi dažniausiai naudojamas džiovinimo programas, kurias susikursite patys – įrašyti į džiovintuvo atmintį. Galėsite pasirinkti papildomą funkciją džiovinimas plius, kuri prailgins džiovinimo proceso laiką. Ši funkcija skirta labai šlapiems skalbiniams, kai jų išdžiovinimui nepakanka standartinio džiovinimo ciklo.

Nuo susiglamžymo skalbinius saugo reversinis būgno sukimas. Šiame džiovintuve įrengta naujoviška džiovinimo sistema kas 5 minutes keičia būgno sukimosi kryptį. Tai apsaugo skalbinius nuo susisukimo ir glamžymosi.

Šiame „AEG“ džiovintuvo modelyje įrengti drėgmės jutikliai, nuolat siunčiantys prietaiso „smegenims“ informaciją, kiek drėgmės liko skalbiniuose. Jie automatiškai išjungia prietaisą, kai drabužiai būna visiškai išdžiūvę.

AEG T97699IH3 džiovyklė turi ir tyliąją džiovinimo programa. Tai – viena tyliausių kondensacinių džiovintuvų programų. Jos metu skleidžiamas vos 62 decibelų triukšmas. Toks triukšmas prilygsta tyliai žmogaus kalbai ir yra tikras rekordas tarp įvairių džiovintuvų skleidžiamo garso stiprumo.
Veikiantis džiovintuvas netrukdys miegoti vaikams ar netrikdys kaimynų ramybės.

Kadangi ne visuomet atkreipiame dėmesį, kada keitėme ar valėme įvairius buities prietaisų filtrus ar detales, šio prietaiso ekranėlyje visuomet degs informacija, kai prisipildys kondensatoriaus bakas, kai reikės išvalyti džiovintuvo filtrą ar baką.

Prietaisas turi keturias lengvai reguliuojamas  kojeles, kurių dėka nebus sudėtinga perstatyti jį į kitą vietą.

Dėl pažangios „SensiDry“ technologijos džiovyklė priskiriama A+++ energijos klasei. Džiovintuvo kondensatoriaus bako talpa – 5,28 litro.

Vieno džiovinimo metu sunaudojama apie 1,11 kWh elektros energijos. Vidutinės metinės energijos sąnaudos 177 kWh (160 džiovinimo ciklų).

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės