CATA

CATA GC DUAL A 45 XGWH Įmontuojamas, 49.2 cm, 710 m

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

389.00
07.11.2019
laikasnamams.lt B laikasnamams.lt
laikasnamams.lt
galimi variantai
Gartraukis Cata GC DUAL A 45 XGWH Gartraukis Cata GC DUAL A 45 XGWH € 389.00 07.11.2019
nėra parduotuvių

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą

Aprašymas

Cata garų surinktuvas GCDUALA45 XGWH- 45 cm pločio įmontuojamas į spintelės apačią. Itin tinkamas baltos spalvos virtuvėje, kai norima, jog virtuvėje būtų spalvų sintezė. Sumontavus į spintelę, garų surinktuvas visiškai paslepiamas nuo stovinčio žmogaus akių, bei leidžia Jūsų virtuvėje išvengti spintelės durelių pjaustymo, kuris būdingas montuojant ištraukiamo tipo garų surinktuvus. Visas matomas paviršius yra iš balto stiklo, todėl žiūrint į pakabinamos spintelės apačią atrodo labai gražiai ir tampa papildomu akcentu Jūsų virtuvėje.
Garų surinktuvas valdomas liečiant sensorinius mygtukus. Šiame garų surinktuve yra 5 galingumo lygiai: 4 įprasto galingumo lygiai + intensyvus lygis. Garų surinktuvo ištraukimo galia gali būti pasirinkta nuo 200 m3/h iki 710 m3/h. Šio modelio gartraukis gali būti montuojamas į ypač dideles virtuves, nes jo ištraukimo galia didelė.
Dėl invertorinio variklio šis garų surinktuvas yra tylus ir tuo pačiu nuadoja mažiau elektros energijos. Šis prietaisas priskiriamas A energijos sąnaudų klasei. Garų surinktuvo garsas priklauso nuo pasirinkto galingumo lygio ir svyruoja nuo 40 dB iki 67 dB intensyviam rėžime.
Garų surinktuvo riebaliniai fitrai yra paslėpti po stiklo apdaila, todėl nėra matomi. Norint išimti riebalinius filtrus reikia atidaryti stiklo apdailą, taip kaip parodyta antroje nuotraukoje. Riebalinius filtrus galima plauti indaplovėje.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės