Gorenje

Gorenje DKG552-ORA-W

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

386.00
03.03.2020
tvguru.lt B
tvguru.lt
galimi variantai
Kabinamas ant sienos pasviręs gartraukis GORENJE DKG
552-ORA-W Kabinamas ant sienos pasviręs gartraukis GORENJE DKG 552-ORA-W € 386.00 03.03.2020
351.15
05.07.2019
elektromarkt.lt C elektromarkt.lt
elektromarkt.lt
galimi variantai
Garų surink. GORENJE DKG 552-ORA-W Garų surink. GORENJE DKG 552-ORA-W € 351.15 05.07.2019
590.00
21.02.2018
buitex.lt C buitex.lt
buitex.lt
galimi variantai
 Garų surinktuvas GORENJE DKG 552-ORA-W Garų surinktuvas GORENJE DKG 552-ORA-W € 590.00 21.02.2018
nėra parduotuvių

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą

Aprašymas

Tai – „Ora-Ito“ serijos visiškai baltos spalvos kamino tipo garų rinktuvas. Jis ne tik puikiai filtruos Jūsų virtuvės orą, tačiau gali tapti ir prabangiu jos dizaino elementu.

Šis modelis yra 55 –ių centimetrų pločio, balto stiklo, dūmtraukis taip pat nulakuotas balta spalva.  Tokio pločio garų surinktuvas tiks standartinei kaitlentei, nes jo plotis turi maždaug atitikti kaitlentės plotį.

Prietaisas valdomas elektroniniu būdu, pirštų galiukais liečiant valdymo zonoje esančius taškus – traukos greičių indikatorius. Valdymo zonoje taip pat matysite, ar prietaisas yra įjungtas. Galėsite rinktis vieną iš 3 traukos greičių ir garų surinktuvas veiks silpniau arba stipriau. Stipriausia trauka dažniausiai įjungiama gaminant kelis patiekalus ar kai kas nors virtuvėje užsirūko.

Daugiausia per valandą prietaisas gali ištraukti 600 m3 oro. Kaip išsiaiškinti, kokio galingumo garų surinktuvo reikia Jūsų virtuvei? Galingumas nustatomas pagal virtuvės dydį. Idealu, kai garų surinktuvas gali išvalyti visą patalpos orą nuo 10 iki 20 kartų per valandą. Taigi sudauginkite savo virtuvės ilgį, aukštį ir plotį ir žinosite, koks yra jos tūris. Padauginę dar iš 10-ies ar 20-ies jau žinosite, kokio galingumo prietaiso Jums reikia.

Gaminimo zoną garų surinktuvas apšviečia dviem dvidešimties vatų halogeninėmis lemputėmis. Jis gali tarnauti ir kaip šviestuvas, atsižvelgiant į tai, jog halogeninės lemputės taupiai naudoja elektros energiją.

Dauguma garų surinktuvų – tarp jų ir šis modelis – gali veikti ir ventiliacijos, ir recirkuliacijos režimais. Kai garų surinktuvas jungiamas prie ventiliacinės angos, jis sutraukia gaminamo maisto garus, juos perleidžia per filtrą ir išleidžia į išorę, t.y. lauk pro ventiliacinę angą. Tai vadinama ventiliacija.

Recirkuliacija – kai oras įtraukiamas į filtrą, jame išvalomas nuo kvapų ir garų, tuomet grąžinamas į virtuvę. Tam reikalingi anglies filtrai. Šiam modeliui jie užsakomi atskirai (filtro modelis 176326). 

Metalinis plaunamas riebalų filtras reikalingas, kad jame nusėstų riebalų dalelės gartraukiui dirbant. Toks filtras – daugkartinis, tereikia apsinešusį nuplauti šiltu vandeniu ir kempinėle.

Šis garų surinktuvas turi kompanijos patobulintą perimetrinę ištraukimo sistemą P.A.E. Pritaikius ją oras traukiamas ne per centrinę dalį, o per prietaiso kraštus. Kas iš to? Oro traukimas tampa labiau koncentruotas, sunaudojama mažiau elektros energijos ir garsas tampa tylesnis.

Jei padiskutuotumėte su buitinės technikos ekspertu, jis patvirtintų, jog garų surinktuvo ištraukiamajame vamzdyje turėtų būti kuo mažiau sulenkimų. Tuomet jis veikia efektyviau. Techniniuose parametruose nurodomas ir rekomenduojamas jungties, t.y. ventiliacinės angos sienoje skersmuo. Šiam modeliui  jis turėtų būti 14,9 centimetro.

Veikdamas maksimaliu greičiu garų surinktuvas skleidžia 64 decibelų garsą. Tai prilygsta normaliai žmogaus kalbai. Kadangi šiuolaikiniuose butuose virtuvė tampa pagrindine šeimos susibūrimo vieta, šiame modelyje įrengta pažangi garso izoliacija, dėl kurios jis veikia dar tyliau.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės