Gorenje

Gorenje DTG 6335 E

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

240.09
18.10.2022
technolux.lt C technolux.lt
technolux.lt
galimi variantai
Gorenje DTG 6335 E Gorenje DTG 6335 E € 240.09 18.10.2022
nėra parduotuvių

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą

Aprašymas

Tai – kamino tipo garų surinktuvas. Tokie  prietaisai dažniausiai atlieka ne tik savo tiesioginę, bet  ir dekoratyvinę funkciją, tampa virtuvės dizaino akcentu.

Šis modelis yra 60-ies centimetro pločio, nerūdijančio plieno su stiklo krašteliu. Jis tinka virš standartinio pločio kaitlentės.  Ant nedidelės stiklo atbrailos galėsite susidėti mielas smulkmenas. Prietaisas valdomas mechaniniu būdu, ant priekinės gartraukio briaunos įrengtais mygtukais. Jais įjungsite prietaisą, apšvietimą, pasirinksite skirtingą traukos galingumą. Galėsite rinktis vieną iš trijų greičių ir garų surinktuvas veiks silpniau arba stipriau. Stipriausia trauka dažniausiai įjungiama gaminant kelis patiekalus ar kai kas nors virtuvėje užsirūko.

Daugiausia per valandą jis gali ištraukti 422 m3 . Kaip išsiaiškinti, kokio galingumo garų surinktuvo reikia Jūsų virtuvei? Galingumas nustatomas pagal virtuvės dydį. Idealu, kai garų surinktuvas gali išvalyti visą patalpos orą nuo 10 iki 20 kartų per valandą. Taigi sudauginkite savo virtuvės ilgį, aukštį ir plotį ir žinosite, koks yra jos tūris. Padauginę dar iš 10-ies ar 20-ies jau žinosite, kokio galingumo prietaiso Jums reikia.

Garų surinktuve įrengtos dvi 20-ies vatų  halogeninės lemputės, apšviečiančios gaminimo zoną bei suteikiančios jaukumo virtuvei. Prietaisas gali tarnauti ir kaip ekonomiškas šviestuvas, nes halogeninės lemputės taupiai vartoja elektros energiją.

Dauguma garų surinktuvų – tarp jų ir šis modelis – gali veikti ir ventiliacijos, ir recirkuliacijos režimais. Kai garų surinktuvas jungiamas prie ventiliacinės angos, jis sutraukia gaminamo maisto garus, juos perleidžia per filtrą ir išleidžia į išorę, t.y. lauk pro ventiliacinę angą. Tai vadinama ventiliacija.

Recirkuliacija – kai oras įtraukiamas į filtrą, jame išvalomas nuo kvapų ir garų, tuomet grąžinamas į virtuvę. Tam reikalingi anglies filtrai. Šiam modeliui jie užsakomi atskirai (filtro modelis 182192). 

Metaliniai plaunami riebalų filtrai reikalingi, kad juose nusėstų riebalų dalelės gartraukiui dirbant. Toks filtras – daugkartinis, tereikia apsinešusį nuplauti šiltu vandeniu ir kempinėle.

Jei padiskutuotumėte su buitinės technikos ekspertu, jis patvirtintų, jog garų surinktuvo ištraukiamajame vamzdyje turėtų būti kuo mažiau sulenkimų. Tuomet jis veikia efektyviau. Techniniuose parametruose nurodomas ir rekomenduojamas jungties, t.y. ventiliacinės angos sienoje skersmuo. Šiam modeliui  jis turėtų būti 15 centimetrų.

Veikdamas maksimaliu greičiu garų surinktuvas skleidžia 57 decibelų garsą. Tai prilygsta normaliai  žmogaus kalbai.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės