AEG

AEG F56602IM0P

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 489.00
25.10.2017
bigbox.lt B bigbox.lt
bigbox.lt
galimi variantai
Įmontuojama indaplovė AEG F56602IM0P Įmontuojama indaplovė AEG F56602IM0P € 489.00 25.10.2017
€ 445.00
29.08.2017
derekis.lt B derekis.lt
derekis.lt
galimi variantai
Įmontuojama indaplovė AEG F56602IM0P Įmontuojama indaplovė AEG F56602IM0P € 445.00 29.08.2017
Įmontuojama indaplovė AEG F56602IM0P Įmontuojama indaplovė AEG F56602IM0P € 445.00 27.08.2017
2 parduotuvės

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Tai – 60 centimetrų pločio AEG indaplovė F56602IM0P. Ji yra dalinai įmontuojama į baldus, valdymo skydelis matomas. Valdoma elektroniniu būdu, nustatytos funkcijos matomos ekranėlyje.

Indaplovė yra pritaikyta plauti įvairiai užterštus ir netgi trapius indus. Ji turi 6 plovimo programas, indus gali plauti 4-ių skirtingų temperatūrų vandenyje.

Indai bus išplauti tobulai, jei vanduo pasieks juos visur. Būtent tai užtikrina indaplovė su „ProClean™“ purkštuvai. Prietaisas turi 5 purškimo lygius ir pagalbinę purkštuvo alkūnę. Taip sukuriamas dvigubo sukimosi efektas, purkštuvo kampas nuolat keičiamas, kad pasiektų kiekvieną net itin tankiai sukrautų indų kampą.

Pasirinkus režimą „AutoSense“, integruotas nuo lėkščių nutekančio vandens jutiklis padeda nustatyti indų kiekį ir jų nešvarumo lygį, o tada automatiškai parenka plovimo parametrus: energijos kiekį, vandens kiekį, ir plovimo ciklo laiką.  Ši funkciją dar vadinama „Sensor Logic“ –tai išmaniųjų indaplovių funkcija. Visi ištekliai taupomi maksimaliai, jų išnaudojama tik tiek, kiek reikia.

Šioje indaplovėje vienu kartu galima išplauti iki 13 stalo servizo komplektų. Indaplovė užtikrina žymiai daugiau vietos indams sudėti, bet jos išoriniai matmenys išlieka standartiniai.  Ši sistema turi reguliuojamus krepšius su specialiais laikikliais alaus bokalams ir dėklu ilgiems peiliams laikyti.   

Yra 6 indų plovimo programos: greita 60° temperatūroje, automatinė (kai indaplovė pati parenka plovimo parametrus 45°–70° temperatūroje, išteklius taupant Eco programa 50° temperatūroje, intensyvi, itin nešvariems indams skirta programa 70° temperatūroje, 45° programa, skirta plauti trapiems stiklo indams.
Verta paminėti ir „ExtraHygiene“programą, leidžiančią pašalinti nuo indų net 99,99 % bakterijų. Šią programą pamėgs auginantys mažus vaikus – ji itin tinka mažylio indams, šaukštams ar lėkštėms išplauti.                                                            
Taip pat yra „Rinse & Hold“programa, kuri ne plauna, tačiau tik nuskalauja dalį indų. Ji tinka tuomet, kai indaplovė nėra visiškai pakrauta – tuomet nuskalauti indai neskleidžia blogų kvapų ir galima luktelėti, kol prietaisas prisipildys.   

Galite prikrauti indaplovę tada, kai norite, ir užprogramuoti plovimo pradžios laiką pagal savo poreikius. Galite atidėti parinktos programos paleidimo laikąiki 24 valandų. Parėjus iš darbo beliks išimti dar šiltus indus ir sukrauti juos į spinteles.
Beje, indaplovė dar papildomai džiovina indus savo likusia šiluma.
Kad jums būtų patogiau naudotis prietaisu, ji turi likusios druskos ir skalavimo priemonės indikatorių, taip pat rodo, kiek laiko liko iki plovimo ciklo pabaigos. Taip pat įrengtas vandens lygio indikatorius – stebėdami jį apsaugosite namus nuo vandens išsiliejimo. 

Naudojant funkciją „AutoOff“, ši indaplovė taupo elektros energiją: po trumpo laukimo režimo, ji visiškai išjungia. Todėl prietaisas visiškai nenaudoja energijos iki kito karto, kai joje vėl plausite indus.

Indaplovė priskiriama A++ energijos klasei. Per metus ji sunaudoja apie 2860 litrus vandens bei 262 kWh elektros energijos.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo