AEG

AEG F65410M0P

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 446.82
11.01.2019
b-a.eu B b-a.eu
b-a.eu
galimi variantai
Indaplovė AEG F65410M0P Indaplovė AEG F65410M0P € 446.82 11.01.2019
€ 492.00
17.01.2018
bigbox.lt B bigbox.lt
bigbox.lt
galimi variantai
Indaplovė AEG F65410M0P Indaplovė AEG F65410M0P € 492.00 17.01.2018
2 parduotuvės

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Tai – 85 – ių centimetrų aukščio ir 45-ių centimetrų pločio, sidabrinės spalvos „ProClean“ plovimo sistemą turinti  indaplovė, joje telpa 9 indų komplektai.

„Pro Clean“ serijos indaplovėse vanduo pasiekia bet kurią indaplovės vietą. Kaip tai įmanoma? Todėl, kad jis purškiamas iš unikalaus besisukančio „Pro Clean“ purkštuko, kuris pritaisytas ant pagrindinio besisukančio purkštuko, esančio daugelyje indaplovių. Taip sukuriamas dvigubo sukimosi efektas, o indai išplaunami neįtikėtinai švariai. Be to, papildomas purkštukas įrengtas prietaiso lubose.

Nepriklausomas Vokietijos LGA institutas patvirtino, kad „ProClean“ serijos indaplovių modeliuose telpa daugiau indų ir buitinėmis sąlygomis jie išplaunami geriau.

Indaplovė valdoma elektroniniu būdu, čia įrengtas šviesos diodų ekranėlis, kuriame visuomet matysite plovimo temperatūrą. Įvairias plovimo programas bei papildomas funkcijas nustatysite šalia valdymo skydelio esančiais mygtukais.

Jei vis dėlto neapsižiūrėsite, kada indaplovė baigia veikti, prietaisas pats išsijungs praėjus 10-mčiai minučių po plovimo ciklo pabaigos. Verta paminėti, jog veikdama budėjimo režimu ši indaplovė apskritai nenaudoja elektros energijos. Tai vadinama „Auto Off“ funkcija.

Čia įdiegtą „Sensorlogic“ sistemą drąsiai galima vadinti indaplovės „smegenimis“. Indaplovės jutikliai nustato viską – ir reikiamą vandens kiekį, ir kiek indų įdėta, ir koks jų nešvarumo lygis.  Dėl šios priežasties indaplovė naudoja optimaliai elektros, vandens ir laiko. Renkantis indaplovę su „Sensorlogic“ sistema, jūsų indaplovės naudojimo kaštai sumažėja maždaug penktadaliu.

Viena iš galimų plovimo fukcijų – „ExtraHygiene“. Pasirinkus tokį režimą skalavimo ciklo temperatūra kyla iki 70 ? C. Ji išlieka apie 10 minučių, per kurias žūsta 99,999 procentai įvairių bakterijų. Ypatingos higienos funkcija yra integruota į intensyviąją programą, tačiau taip pat ją galima įjungti su automatine bei trumpąja (30 minučių) programomis. Funkcija pravers mažylius auginantiems tėvams, arba šiek tiek pedantiškiems ir idealią švarą mėgstantiems žmonėms.

Dieną, kai aplink verda įvairus triukšmas buities prietaisų skleidžiami garsai atrodo tylesni. Tačiau naktį, net ir tylus ūžesys gali erzinti ir trukdyti užmigti. Plovimo metu prietaiso skleidžiamas garsas yra 46 decibelai – tai prilygsta žmogaus šnabždesiui, taigi skalbti galėsite netgi naktį.

Indaplovė turi 5 plovimo programas. Tai:

Automatinė plovimo programa – galima drąsiai tvirtinti, jog ši programa – lengviausias būdas efektyviai išplauti indus, per daug nesvarstant, kokią funkciją pasirinkti. Pasirinkus šią programą indaplovė automatiškai parenka sunaudojamo vandens kiekį ir temperatūrą, išanalizavusi indų tipą bei jų nešvarumo lygį.

Įvairūs jutikliai nustato indų parametrus ir išsiunčia informaciją elektroninėms indaplovės „smegenims“ . Išanalizavusi gautą informaciją indaplovė pati parenka temperatūrą, plovimo ciklo trukmę, nustato vandens ir elektros sąnaudas. Automatinė programa, atsižvelgdama į indų nešvarumą gali parinkti 45 ?C, 50 ?C, 55 ?C, 65 ?C arba 70 ?C plovimo temperatūrą.

Ši programa – pati lanksčiausia iš visų „AEG“ indaplovių plovimo programų.

„Pro 70 ?C“ arba intensyvioji programa – šia programa puikiai išplausite labai nešvarius indus ir juos dezinfekuosite. Plovimo ciklo metu maždaug 68 ?C temperatūra išlaikoma apie 10 minučių, todėl indai dezinfekuojami ir greičiau išdžiūsta. Tai itin aktualu, plaunant kūdikių reikmenis ar indelius, bei pjaustymo lenteles.

Greitoji programa – tai speciali programa, skirtai mažai išteptiems indams ir trunkanti vos 30 minučių. Indai efektyviai išplaunami 60 ?C temperatūros vandenyje. Programa ypač naudinga užgriuvus svečiams, kai pritrūkstate lėkščių ar kitų indų ir norite jas greitai išplauti. Tai – trumpiausia A klasės indaplovių plovimo programa.

Eco (50 ?C) programa – jei norite taupyti elektros energiją, turėkite galvoje, kad daug jos naudojama vandeniui pašildyti. Jei Jūsų indai nėra itin sutepti, galite rinktis žemesnę temperatūrą ir jie išsiplaus taip pat švariai. Be to, pasirinkus šį režimą bus sunaudota mažiau vandens.

Skalavimas (pre-wash) – galite perskalauti savo indus prieš pagrindinę plovimo programą.

Visas šias programas esant poreikiui galima atidėti nuo vienos iki 19 valandų.

Šio indaplovės modelio viršutinio krepšio padėtį galima reguliuoti netgi tuo atveju, jei indaplovė pilna indų. Pagal savo poreikius galite padidinti arba sumažinti viršutinio krepšio tūrį. Apatiniame krepšyje dar įrengti du atlenkiami lėkščių laikikliai. Jei į šį krepšį turėsite sutalpinti ne lėkštes, o didžiulius puodus, galėsite juos tiesiog nulenkti.

Yra „AEG“ stalo įrankių krepšelis. Jis sukonstruotas taip, kad galite jį visą išimti iš indaplovės ir įdėti ten, kur laikote savo stalo įrankius. Peilių, šakučių ir šaukštelių net nepaliesite. Tai labai patogu ir sutaupo laiko gaminant ar tvarkantis virtuvėje.

Įsivaizduokite, jei parėję namo rastumėte plaukiančią vonią ar virtuvę, o į duris jau belstųsi kaimynai, per kurių lubas sunkiasi vanduo... Daug problemų sukelia nedidelis gedimas skalbimo mašinų ir indaplovių sistemose. Todėl „AEG“ į šią indaplovę įdiegė vandens lygio kontrolės įtaisą „AquaControl“. Jis reguliuoja, kad prietaiso viduje nebūtų per daug vandens.

Funkcija „Multitab“ leis Jums plovimo metu naudoti įvairias naujo tipo tabletes ir kitus ploviklius. Ši indaplovė sukonstruota taip, jog pritaikytų įvairius savo parametrus, tai yra plovimo ciklo trukmę bei vandens temperatūrą įvairioms skirtingų rūšių ir gamintojų tabletėms. Taigi Jums nereikės ilgai stoviniuoti prie skalbimo priemonių lentynos – tiks bet kuri tablečių rūšis, kurią bepasirinksite!

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo