AEG

AEG F66602VI0P

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 461.00
03.11.2017
1a.lt C 1a.lt
1a.lt
galimi variantai
AEG F66602VI0P AEG F66602VI0P € 461.00 03.11.2017
€ 460.00
20.09.2017
derekis.lt B derekis.lt
derekis.lt
galimi variantai
Įmontuojama indaplovė AEG F66602VI0P Įmontuojama indaplovė AEG F66602VI0P € 460.00 20.09.2017
Įmontuojama indaplovė AEG F66602VI0P Įmontuojama indaplovė AEG F66602VI0P € 460.00 27.08.2017
2 parduotuvės

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Tai – 60 centimetrų pločio AEG indaplovė F66602VI0P. Ji yra įmontuojama į baldus, valdoma elektroniniu būdu, 3-jų skaitmenų ekranėlis paslėptas indaplovės durelėse.

Indaplovė turi daug funkcijų, užtikrinančių patogų ir efektyvų indų plovimą, taip pat tylų ir efektyvų inverterinį variklį. Ji turi 6 skirtingas indų plovimo programas 4-ių temperatūrų vandenyje.

Galinga technologija „ProClean™“ – tai indaplovės viduje įrengtas satelitinis purkštuvas, kuris sukuria dvigubo sukimosi efektą. Be to, dar yra ir viršutinis purkštukas. Prietaise įrengti 5 purškimo lygiai ir pagalbinė purkštuvo alkūnė. Taip sukuriamas dvigubas apsisukimas, purkštuvo kampas nuolat keičiamas, kad pasiektų kiekvieną tankiausiai sukrautų indų kampą. Naudojant „ProClean™“ pasiekiama puikių plovimo rezultatų net iki viršaus prikrovus indaplovę. Specialūs guminiai laikikliai „SoftGrip“ ir  4 „SoftSpikes“ laikikliai užtikrina papildomą atramą trapioms stiklo taurėms – kad niekuomet neišvystumėte įskilusių indų pravėrę indaplovės dureles.

Būtent šis modelis turi daugiau vidaus vietos indams sudėti, bet išoriniai matmenys išlieka standartiniai. Todėl indaplovėje tilps visi didžiuliai prikaistuviai ir indai, taip pat galima plauti iki 13 indų komplektų.

Ši indaplovė visada užtikrina puikius plovimo rezultatus. Režimas Sensor Logic“, naudodamas integruotą vandens nešvarumų jutiklį nustato indų kiekį ir jų nešvarumo lygį, o tada automatiškai parenka plovimo parametrus: elektros energiją, vandens kiekį, ir plovimo ciklo laiką. Visi ištekliai taupomi maksimaliai, jų išnaudojama tik tiek, kiek reikia.

Neturite laiko? Naudokite indaplovės funkciją „TimeSaver“ir perpus sutrumpinkite ciklo trukmę. Kadangi trukmė mažinama didinant galią ir vandens slėgį, indai bus tokie pat švarūs, tik po trumpesnio laiko.

Indus plauti jums patogiu laiku padės atidėto paleidimo funkcija. Galite prikrauti indaplovę tada, kai norite, ir užprogramuoti plovimo pradžios laiką pagal savo poreikius. Galite atidėti parinktos programos paleidimo laiką iki 24 valandų.

Pašalinkite 99,99 % bakterijų, naudodami plovimo režimą „ExtraHygiene“.Šis režimas padidina skalavimo temperatūrą,  ir išnaikina praktiškai visas bakterijas. Jis ypač naudingas, kai jums reikia itin higieniško plovimo, pavyzdžiui, kai indaplovėje plaunate kūdikio indus.

Kad jums būtų patogiau naudotis prietaisu, indaplovė turi likusios druskos ir skalavimo priemonės indikatorių, taip pat rodo, kiek laiko liko iki plovimo ciklo pabaigos. Plaunant joje galima naudoti ir kombinuotas indaplovių tabletes.

A++ klasė ir funkcija „AutoOff“ – leidžia 21 % efektyviau nei A klasės prietaisuose naudoti elektros energiją.  Šis indaplovės modelis turi funkciją „AutoOff“, kuri ciklui pasibaigus visiškai išjungia prietaisą – lyg būtumėte atjungę jį iš elektros tinklo.

Beje, žalias ir raudonas „Beam on floor“ šviesos signalas parodys, kad ciklas jau pasibaigęs ir indus galima traukti lauk. Indaplovė pasibaigus plovimo ciklui šviečia į grindis ir ant jų atsiranda žalios spalvos švieselė.

Prietaiso funkcija „Xtra dry“ užtikrina, jog po ciklo ištrauksite sausus, išdžiovintus indus.

Indaplovėje taip pat įrengta efektyvi apsauga nuo vandens išsiliejimo.

Prietaisas yra vienos aukščiausių energinių klasių – A++. Per metus ši indaplovė sunaudoja apie 2860 litrus vandens bei 262 kWh elektros energijos.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo