BOSCH SKS62E28EU

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 289.00
12.05.2020
technolux.lt C technolux.lt
technolux.lt
galimi variantai
Bosch SKS62E28EU Bosch SKS62E28EU € 289.00 12.05.2020
€ 282.00
25.06.2019
pigu.lt B pigu.lt
pigu.lt
galimi variantai
Bosch SKS62E28EU Bosch SKS62E28EU € 282.00 25.06.2019
2 parduotuvės

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Pricer.lt

Informacija

Aprašymas

Tai – bendrovės „Bosch“ 60-ies centimetrų pločio sidabrinės spalvos indaplovė SKS62E28EU.Prietaisas valdomas elektroniniu būdu, sukant rankenėlę apačioje. Pasirinktą plovimo programą, temperatūrą ir plovimo ciklo trukmę matysite nedideliame ekranėlyje.

Čia vienu metu telpa 6 indų komplektai. 

Įrengtas „AquaSensor“ jutiklis padeda taupyti vandenį. Jutiklis patikrina, koks švarumo vanduo nuteka nuo indų prieš skalavimą ir priklausomai nuo to gali panaudoti tą patį vandenį pagrindiniam plovimo ciklui. Jei vanduo nėra nešvarus, tuomet jis yra panaudojamas dar kartą. Taip gali būti sutaupoma apie 20%, arba 4 litrai vandens nuo vieno plovimo ciklo. Taip pat jutikliai išmatuoja ir kiek indų pakrauta į prietaisą.

Naudingos šios indaplovės plovimo programos: „Super 70°C“ – intensyviai šioje temperatūroje išplauna indus ir puikiai juos išdžiovina; „Eco 50°C“ –plauna indus tausodama elektros ir vandens išteklius;  greita45°C – programa, kai reikia greitai išplauti nestipriai išteptus indus. Trapiems stiklo indams skirta 40 °C plovimo programa.
Perskalavimas – tinka nepilnai įkrovus indaplovę iš ryto, kad nešvarumai nepridžiūtų prie indų ir lengviau pasišalintų.

Automatinės programos metu parenkama reikiama temperatūra ir plovimo trukmė, įvertinus indų nešvarumo lygį. Indai gali būti plaunami temperatūroje nuo 45°C iki 65°C.
Dar vienas programos papildymas susijęs su džiovinimu: pasirinkę kylančių garų simbolį savo indus rasite kruopščiai išdžiovintus.

Taip pat yra galimybė rinktis „VarioSpeed“parinktį – ji sutrumpina visas plovimo programas per pusę, tačiau rezultatai išlieka tokie pat geri. 

Indaplovėje įrengtas vandens lygio kontrolės įtaisas „AquaStop“,kad vanduo netikėtai neišsilietų ir nepridarytų žalos jūsų ar kaimynų butui. Indaplovės durelės su Servo-lock® užraktu taip pat apsaugo, kad bet kas jų neatidarytų plovimo ciklo viduryje. Papildomai įrengtas užraktas nuo vaikų veiksmų.

Ši indaplovė visuomet rodys Jums, ar vis dar yra pakankamai druskos bei kitų plovimo priemonių.
Beje, prietaisas turi funkciją – „All in 1“ –automatiškai prisitaiko prie bet kokių plovimo priemonių. Taip pat jos ekranėlyje pateikiama informacija, ar trūksta skalbimo priemonių – plovimo druskos ir skalavimo skysčio.

Jei turite kažkur išbėgti – nieko baisaus. Indų plovimo pradžią galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų, o grįžę rasite juos ką tik baigtus plauti.

Indaplovė ekranėlyje visuomet rodo, kiek laiko liko iki plovimo ciklo pabaigos. Prietaisas turi savaime išsivalančių trijų filtrų sistemą ir minkština vandenį. Indaplovės vidus įrengtas iš nerūdijančio plieno.

Būtent šio modelio indaplovė turi „Eco Silence“pavarą. Tai reiškia, jog jos variklis yra tylesnis, ir gali tarnauti ilgiau 

Indaplovė Bosch SKS62E28EU vieno plovimo metu sunaudoja apie 8 litrus vandens ir 0.621  kWh elektros energijos (priskiriama efektyviai A+AA klasei). Veikdama skleidžia 48 decibelų garsą.

Vidutinės metinės elektros energijos sąnaudos 174 kWh ir 2240 litrų vandens (280 plovimo ciklų).

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo