BOSCH SMV87TX02E

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 709.00
21.02.2018
buitex.lt C buitex.lt
buitex.lt
galimi variantai
 Bosch SMV87TX02E Bosch SMV87TX02E € 709.00 21.02.2018
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Informacija

Aprašymas

Bosch SMV87TX02E – 60 centimetrų pločio įmontuojama indaplovė su paslėptu valdymo skydeliu. Ji valdoma elektroniniu būdu, durelių viršutinėje briaunoje įrengti mygtukai, kuriais nustatysite reikiamas plovimo programas, temperatūrą ir matysite plovimo ciklo trukmę nedideliame ekranėlyje.

Čia vienu metu telpa 14 indų komplektų. 

Įrengtas „AquaSensor“ jutiklis padeda taupyti vandenį. Jutiklis patikrina, koks švarumo vanduo nuteka nuo indų prieš skalavimą ir priklausomai nuo to gali panaudoti tą patį vandenį pagrindiniam plovimo ciklui. Jei vanduo nėra nešvarus, tuomet jis yra panaudojamas dar kartą.  Taip gali būti sutaupoma apie 20%, arba 4 litrai vandens nuo vieno plovimo ciklo. Taip pat jutikliai išmatuoja ir kiek indų pakrauta į prietaisą.
Indaplovė turi džiovinimo programą „Zeolith“ – padedant mineralui zeolitui 3D oro srove indai puikiai išdžioviname.

Naudingos šios indaplovės plovimo programos: „Super 70°C“ – intensyviai šioje temperatūroje išplauna indus ir puikiai juos išdžiovina; „Eco 50°C“ –plauna indus tausodama elektros ir vandens išteklius;   „Supr 60°C“  – skirtas kasdieniam, nuolatiniui darbui..
Perskalavimas – tinka nepilnai įkrovūs indaplovę iš ryto, kad indų nešvarumai nepridžiūtų ir lengviau pasišalintų nešvarumai.

Galite pasirinkti programą, kuri plaus indus net ir tuo atveju, jei indaplovė nėra pilna. Galima pasirinkti, jog srovė būtų nukreipta į vieną ar kitą prietaiso krepšį. Taip pat yra galimybė rinktis „VarioSpeedPlus“parinktį – ji pagreitina visas plovimo programas iki trijų kartų, tačiau rezultatai išlieka optimalūs. 
Indaplovėje įrengti „Vario Flex Pro“ ir „Vario Drawer Pro“ indų krepšeliai. Jie padeda nedidelėje indaplovėje lengvai sutalpinti įvairius įrankius (jie dedami į viršutinį krepšį), taip lieka vietos kitiems indams.Galima reguliuoti viršutinio krepšio aukštį – net ir tuomet, kai jis yra visiškai pilnai prikrautas indų. Krepšys turi tris skirtingas aukščio padėtis.

Indaplovėje įrengtas vandens lygio kontrolės įtaisas „AquaStop“,kad vanduo netikėtai neišsilietų ir nepridarytų žalos jūsų ar kaimynų butui. Indaplovės durelės su Servo-lock® užraktu taip pat apsaugo, kad bet kas jų neatidarytų plovimo ciklo viduryje. Papildomai įrengtas užraktas nuo vaikų veiksmų.

Ši indaplovė visuomet rodys Jums, ar vis dar yra pakankamai druskos bei kitų plovimo priemonių.
Beje, prietaisas turi funkciją – „All in 1“ –automatiškai prisitaiko prie bet kokių plovimo priemonių.

Jei turite kažkur išbėgti – nieko baisaus. Indų plovimo pradžią galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų, o grįžę kaip tik rasite indus ką tik baigtus plauti.

„Dosage Assist“ yra dar viena naudinga funkcija „Bosch“ indaplovėse, leidžianti maksimaliai išnaudoti tablečių valomąją galią. Valiklio dozatorius yra išmaniai įtaisytas durelių viršuje per vidurį, jis yra apsaugotas nuo maisto likučių, kurie nubyra pakraunant indus. Valymo ciklo pradžioje tabletė įkrenta į specialų lovelį, kuriame jos tirpimas yra kontroliuojamas. Šios funkcijos dėka jūs pasieksite geresnių valymo rezultatų, nes tabletė neįkris tarp indų ir visiškai ištirps.

Indaplovė ne tik rodo likusį plovimo laiką ant žemės skaičiais, tačiau ir garsiniu signalu praneša, kai plovimo ciklas baigiasi. Indaplovė taip pat turi savaime išsivalančių trijų filtrų sistemą ir pati minkština vandenį.

Būtent šio modelio indaplovė turi „Eco Silence“pavarą. Tai reiškia, jog jos variklis yra tylesnis, ir gali tarnauti ilgiau 

Indaplovė Bosch SMV58P60EU vieno plovimo metu sunaudoja apie 9,5 litro vandens ir 0,83  kWh elektros energijos (priskiriama efektyviai A+++AA klasei). Veikdama skleidžia 46 decibelų garsą.

Vidutinės metinės elektros energijos sąnaudos 237 kWh ir 2660 litrų vandens (280 plovimo ciklų).

Gale indaplovė turi kojeles, kurios reguliuojamos iš priekio.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo