Electrolux

Electrolux ESF4500ROS

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 411.38
05.11.2019
b-a.eu B b-a.eu
b-a.eu
galimi variantai
Indaplovė Electrolux ESF4500ROS Indaplovė Electrolux ESF4500ROS € 411.38 05.11.2019
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Tai – 85 centimetrų aukščio ir beveik 45 centimetrų pločio sidabro spalvos indaplovė.

Šis prietaisas neribos Jūsų pasirinkimo – galėsite naudotis bet kokių matmenų indais ir jie lengvai tilps į šią indaplovę.

Čia telpa įvairiausių dydžių puodeliai, lėkštės, gaminimo indai, dubenys, taurės, keptuvės, lėkštės bei stalo įrankiai ar virtuvės aksesuarai. Kiekvienam rakandui indaplovėje atsiras vietos. Rinkitės mėgstamos formos ir išmatavimų indus, juk virtuvė – erdvė kūrybai ir fantazijai.

Šis prietaisas papildytas 3 skaitmenų LED ekranėliu, kuriuo dar patogiau naudotis. Spausdami mygtukus, uždegančius kiekvienos iš programų indikatorių, matysite ir būsimą plovimo programos trukmę.

Viršutinio krepšio puodelių lentynėlės yra sulankstomos. Tokiu būdu indaplovėje bus daugiau vietos ir tilps didesni puodai, jei Jums to prireiks. „FlexiLift“ ypatybė leidžia lengvai pakelti viršutinį krepšį net tuomet, kai jis pilnai prikrautas indų.

Šiame modelyje taip pat įrengta ir „FlexiSpray“ indų plovimo sistema. Šio įrengimo dėka vanduo patenka į sunkiausiai pasiekiamas indaplovės vietas. Vanduo indaplovėje purškiamas iš papildomo satelitinio purkštuko su „TopShower“ antgaliu. Tai reiškia, jog besisukantis apvalus purkštukas pritvirtintas ant kito ratu besisukančio purkštuko ir gaunamas dvigubo sukimosi efektas. „RealLife“ tipo indaplovėse yra net 5 purškimo lygiai. Esant tokiems vidiniams mechanizmams tiesiog neįmanoma indų išplauti kitaip, nei idealiai!

Jei turite kažkur išvykti arba žinote, kada indai Jums bus reikalingi grįžus, galite pasirinkti, kad plovimo pradžia būtų atidėta. Ją galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų.

Sidabrinė indaplovė turi „AutoOff“ –automatinio išsijungimo funkciją. Ši „RealLife“ serijos indaplovių funkcija išjungia prietaisą praėjus 10 minučių nuo plovimo ciklo pabaigos ir nuo tos akimirkos prietaisas nebenaudoja elektros energijos (ne taip, kaip dauguma prietaisų, veikdami budėjimo režimu).

Indaplovė turi 6 plovimo programas. Paminėsime pagrindines jų:

Automatinė programa („AutoFlex“) – tai paprasčiausias būdas greitai išplauti indus. Po pietų nuolat lieka ir vos išteptų lėkščių ir gerokai prikepusių puodų? Kokio intensyvumo programą tuomet pasirinkti? Ši programa pagal įdėtų indų kiekį ir jų nešvarumą nustato vandens kiekį bei plovimo temperatūrą. Tai įmanoma prietaise įdiegtos „Fuzzy Logic“ sistemos dėka Tai - indaplovės „smegenys“, kuriems informaciją apie indų kiekį ir jų švaros būklę perduoda specialūs jutikliai. Automatinė programa tuomet parenka vieną iš temperatūrų 45 ?C - 70 ?C skalėje.

Intensyvioji programa – skirta labai nešvariems indams, kuriuos kartu reikėtų ir dezinfekuoti. Plovimo ciklo metu maždaug 70 ?C temperatūra laikosi apie 10 minučių. Tokioje karštoje temperatūroje indai dezinfekuojami ir kartu greičiau išdžiūsta. Tai svarbu, tėveliams, auginantiems mažylius bei praverčia plaunant tokius dažnai naudojamus virtuvės rakandus, kaip pjaustymo lentelės.

Trumpoji programa (QuickPlus) – skirta skubantiems ir, geriausia, jei ja plausite nesmarkiai išterliotus indus. Indai plaunami 60 ?C temperatūros vandenyje 30 minučių. Ši programa pravers, jei turite svečių ir norėsite greitai atsikratyti buitiniais rūpesčiais arba pritrūks lėkščių kažkur tarp pirmojo patiekalo ir deserto.  Taip pat galite plauti ir taures.

Eko  programa – ji nustato, kad indaplovė naudotų kiek žemesnės nei įprasta temperatūros vandenį (50 ?C), tačiau prieš plovimą lėkštės nuskalaujamos. Kaitinant vandenį iki žemesnės temperatūros taupoma elektros energija, be to, programos metu sunaudojami vos 9 litrai vandens.

„Glass care“ programa – 45 ?C vandenyje atsargiai išplaunamos vyno, šampano taurės, trapus krištolas. Plaunant įprasta programa, taurės gali susibraižyti, įskilti. Ši programa jomis tinkamai pasirūpins.

Taip pat yra skalavimo ir laukimo programa. Ja galėsite tiesiog nuskalauti apdulkėjusius, senai naudotus indus.

Visuomet galite rinktis iš 4 skirtingų plovimo temperatūrų. Kad nereikėtų laužyti galvos, kada prireiks naujų skalbimo priemonių, indaplovės skydelyje įrengti indikatoriai, rodantys, ar skalavimo skystis indaplovėje baigiasi, ar jo dar pakanka. Tokia pat indikatorius parodo ir plovimo druskos kiekį.

Indaplovėje įrengta ir „Sensor control“ programa. Tai – tam tikri davikliai, kurie užfiksuoja indų užterštumą (paprastai tai nustatoma nuskalavus indus nedideliu kiekiu vandens) ir pagal tai nustatoma plovimo ciklo temperatūra bei trukmė. Ši funkcija – viena naudingiausių tokio tipo prietaisuose.

Prietaisas turi apsaugos nuo vandens išsiliejimo sistemą. Paprastai kalbant - tai vandens padėklas su spaudimo įrenginiu. Dėklui prisipildžius vandens indaplovė nedelsiant sustabdoma.

Praktiškai nėra tikimybės, jog turėsite rūpintis „užpiltais“ kaimynais.

Indaplovė pagal visas funkcijas (plovimas ir džiovinimas) priskiriama AAA energijos klasei ir turi įvairių funkcijų, skirtų energijai bei vandeniui taupyti. 

Be to indaplovėje indai išplaunami efektyviau (lieka mažiau dėmių) bei higieniškiau (lieka mažiau bakterijų, kadangi indai dezinfekuojami aukštoje temperatūroje.) Tai patvirtinta moksliniais tyrimais.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo