Electrolux

Electrolux ESF4700ROW

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 392.44
05.11.2019
b-a.eu B b-a.eu
b-a.eu
galimi variantai
Indaplovė Electrolux ESF4700ROW Indaplovė Electrolux ESF4700ROW € 392.44 05.11.2019
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Tai – 85 centimetrų aukščio ir beveik 45 centimetrų pločio baltos spalvos indaplovė.

Šis prietaisas neribos Jūsų pasirinkimo – galėsite naudotis bet kokių matmenų indais ir jie lengvai tilps į šią indaplovę.

Čia telpa įvairiausių dydžių puodeliai, lėkštės, gaminimo indai, dubenys, taurės, keptuvės, lėkštės bei stalo įrankiai ar virtuvės aksesuarai. Kiekvienam rakandui indaplovėje atsiras vietos. Rinkitės mėgstamos formos ir išmatavimų indus, juk virtuvė – erdvė kūrybai ir fantazijai.

Šis prietaisas papildytas 3 skaitmenų LED ekranėliu, kuriuo dar patogiau naudotis. Spaudydami šalia įrengtus mygtukus su plovimo programų simboliais ekranėlyje iškart matysite kiekvienos jų trukmę.

Indaplovė taupo Jūsų laiką, išvaduoja nuo indų plovimo rutinos. Plaudami indus rankomis kasmet prarandame apie 2 savaites laiko. Juk tai visos atostogos ar ne? Išnaudokime savo laiką maloniems dalykams!

Šiame modelyje taip pat įrengta ir „FlexiSpray“ indų plovimo sistema. Šio įrengimo dėka vanduo patenka į sunkiausiai pasiekiamas indaplovės vietas. Vanduo indaplovėje purškiamas iš papildomo satelitinio purkštuko su „TopShower“ antgaliu. Tai reiškia, jog besisukantis apvalus purkštukas pritvirtintas ant kito ratu besisukančio purkštuko ir gaunamas dvigubo sukimosi efektas. Esant tokiems vidiniams mechanizmams tiesiog neįmanoma indų išplauti kitaip, nei idealiai!

Indaplovėje įrengta programinė įranga atpažįsta įpilamo vandens temperatūrą ir optimizuoja plovimo ciklą. Tokiu būdu galite sutaupyti iki keliasdešimties procentų energijos.

Prietaisas turi ir „Multitab“ funkciją. Tai reiškia, jog indaplovėje gali būti naudojami įvairūs naujo tipo plovikliai. „Multitab“ pritaiko pačios indaplovės parametrus – plovimo trukmę bei vandens temperatūrą prie Jūsų pasirinktos plovimo tabletės rūšies. Todėl galima naudoti bet kokios rūšies tabletes.

Jei turite kažkur išvykti arba žinote, kada indai Jums bus reikalingi grįžus, galite pasirinkti, kad plovimo pradžia būtų atidėta. Ją galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų.

Indaplovė turi 7 plovimo programas. Paminėsime pagrindines jų:

Automatinė programa („AutoFlex“) – tai paprasčiausias būdas greitai išplauti indus. Po pietų nuolat lieka ir vos išteptų lėkščių ir gerokai prikepusių puodų? Kokio intensyvumo programą tuomet pasirinkti? Ši programa pagal įdėtų indų kiekį ir jų nešvarumą nustato vandens kiekį bei plovimo temperatūrą. Tai įmanoma prietaise įdiegtos „Sensor Control“ sistemos dėka. Tai - indaplovės „smegenys“, kuriems informaciją apie indų kiekį ir jų švaros būklę perduoda specialūs jutikliai. Automatinė programa tuomet parenka vieną iš temperatūrų 45 ?C - 70 ?C skalėje.

Intensyvioji programa – skirta labai nešvariems indams, kuriuos kartu reikėtų ir dezinfekuoti. Plovimo ciklo metu maždaug 70 ?C temperatūra laikosi apie 10 minučių. Tokioje karštoje temperatūroje indai dezinfekuojami ir kartu greičiau išdžiūsta. Tai svarbu, tėveliams, auginantiems mažylius bei praverčia plaunant tokius dažnai naudojamus virtuvės rakandus, kaip pjaustymo lentelės.

Trumpoji programa (QuickPlus) – skirta skubantiems ir geriausia, jei ja plausite nesmarkiai išterliotus indus. Indai plaunami 60 ?C temperatūros vandenyje 30 minučių. Ši programa pravers, jei turite svečių ir norėsite greitai atsikratyti buitiniais rūpesčiais arba pritrūks lėkščių. Taip pat galite plauti ir taures.

EKO programa – ji reiškia, jog indaplovė naudos kiek žemesnės nei įprasta temperatūros vandenį (50 ?C), tačiau prieš plovimą lėkštės bus nuskalaujamos. Kaitinant vandenį iki žemesnės temperatūros taupoma elektros energija.

Taip pat yra skalavimo ir laukimo programa. Ja galėsite tiesiog nuskalauti apdulkėjusius, senai naudotus indus.

„Flexiwash“ – dar viena naudinga plovimo programa, kuri, buitinės technikos kūrėjų žodžiais yra „ir švelni, ir grubi vienu metu“. Turite lengvai ir stipriai išteptų indų? „Electrolux“ neleis Jums dėl to eikvoti laiko ir vandens plaunant du kartus! Pasirinkite „Flexiwash“ programą ir apatiniam indaplovės stalčiui bus pritaikytas intensyvus, viršutiniam – švelnus plovimo režimas.

Visuomet galite rinktis iš 6 skirtingų plovimo temperatūrų. Kad nereikėtų laužyti galvos, kada prireiks naujų skalbimo priemonių, indaplovės skydelyje įrengta speciali LED lemputė, rodanti, ar skalavimo skystis indaplovėje baigiasi, ar jo dar pakanka. Tokia pat lemputė rodo ir plovimo druskos kiekį.

Indaplovėje įrengta ir „Sensor control“ programa. Tai – tam tikri davikliai, kurie užfiksuoja indų užterštumą (paprastai tai nustatoma nuskalavus indus nedideliu kiekiu vandens) ir pagal tai nustatoma plovimo ciklo temperatūra bei trukmė. Ši funkcija – viena naudingiausių tokio tipo prietaisuose.

Ši indaplovė pagal visas funkcijas (plovimas ir džiovinimas) priskiriama AAA energijos klasei.

Be to indaplovėje indai išplaunami efektyviau (lieka mažiau dėmių) bei higieniškiau (lieka mažiau bakterijų, kadangi indai dezinfekuojami aukštoje temperatūroje.) Tai patvirtinta moksliniais tyrimais.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo