Electrolux

Electrolux ESF6210LOW

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 294.41
05.11.2019
b-a.eu B b-a.eu
b-a.eu
galimi variantai
Indaplovė Electrolux ESF6210LOW Indaplovė Electrolux ESF6210LOW € 294.41 05.11.2019
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Tai – 85 centimetrų aukščio ir 60 centimetrų pločio baltos spalvos indaplovė.

Šis prietaisas neribos Jūsų pasirinkimo – galėsite naudotis bet kokių matmenų indais ir jie lengvai tilps į šią indaplovę.

„Real life“ indaplovių talpa net 10 litrų didesnė už kitų tokius pat išorinius matmenis turinčių indaplovių talpą. Tokio tipo indaplovėje tilps puodeliai, lėkštės, gaminimo indai, dubenys, taurės bei stalo įrankiai.

Indaplovės plovimo programas bei temperatūrą nustatysite sukdami rankenėlę ant durelių dešinėje pusėje. Visi simboliai bei plovimo ciklų temperatūros sužymėti aiškiai ir suprantamai.

Viršutinio krepšio puodelių lentynėlės yra sulankstomos. Tokiu būdu indaplovėje bus daugiau vietos ir tilps didesni puodai, jei Jums to prireiks.

„RealLife“ tipo indaplovėse yra keli purškimo lygiai. Vienas iš jų – dušas prietaiso ertmės viršutinėje dalyje. Esant tokiems vidiniams mechanizmams indai išplaunami tikrai švariai.

Indaplovė taupo Jūsų laiką, išvaduoja nuo indų plovimo rutinos. Plaudami indus rankomis kasmet prarandame apie 2 savaites laiko. Juk tai visos atostogos ar ne? Išnaudokime savo laiką maloniems dalykams! Be to, „Electrolux“ indaplovės pasižymi rafinuotu dizainu, puikiai derančiu šiuolaikinės virtuvės interjere.

Prietaisas turi ir „Multitab“ funkciją. Tai reiškia, jog indaplovėje gali būti naudojami įvairūs naujo tipo plovikliai. „Multitab“ pritaiko pačios indaplovės parametrus – plovimo trukmę bei vandens temperatūrą prie Jūsų pasirinktos plovimo tabletės rūšies. Galima naudoti bet kokios rūšies tabletes.

Jei turite kažkur išvykti arba žinote, kada Jums bus reikalingi indai grįžus, galite pasirinkti, kad plovimo pradžia būtų atidėta. Ją galima atidėti iki 3 valandų.

Indaplovė turi 5 plovimo programas. Paminėsime pagrindines jų:

Įprasta programa – tai paprasčiausias būdas greitai išplauti indus. Ši programa 65 ?C temperatūroje išplauna jūsų indus, prieš tai jie dar perskalaujami, kad liktų mažiau maisto likučių.

Intensyvioji programa – skirta labai nešvariems indams, kuriuos kartu reikėtų ir dezinfekuoti. Plovimo ciklo metu maždaug 70 ?C temperatūra laikosi apie 10 minučių. Tokioje karštoje temperatūroje indai dezinfekuojami ir kartu greičiau išdžiūsta. Tai svarbu, tėveliams, auginantiems mažylius bei praverčia plaunant tokius dažnai naudojamus virtuvės rakandus, kaip pjaustymo lentelės.

Trumpoji programa – skirta skubantiems ir, geriausia, jei ja plausite nesmarkiai išterliotus indus. Indai plaunami 60 ?C temperatūros vandenyje 30 minučių. Ši programa pravers, jei turite svečių ir norėsite greitai atsikratyti buitiniais rūpesčiais arba pritrūks lėkščių. Taip pat galite plauti ir taures. Tai – trumpiausia A klasės indaplovių plovimo programa.

ECO programa – ji reiškia, jog indaplovė naudos kiek žemesnės nei įprasta temperatūros vandenį (50 ?C), tačiau prieš plovimą lėkštės bus nuskalaujamos. Kaitinant vandenį iki žemesnės temperatūros taupoma elektros energija.

Taip pat yra skalavimo ir laukimo programa. Ja galėsite tiesiog nuskalauti apdulkėjusius, senai naudotus indus.

Visuomet galite rinktis iš 4 skirtingų plovimo temperatūrų. Kad nereikėtų laužyti galvos, kada prireiks naujų skalbimo priemonių, indaplovės skydelyje įrengta speciali LED lemputė, rodanti, ar skalavimo skystis indaplovėje baigiasi, ar jo dar pakanka. Tokia pat lemputė rodo ir plovimo druskos kiekį.

Indaplovėje įrengta ir „Fuzzy logic“ sistema. Tai – tam tikri davikliai, kurie užfiksuoja indų užterštumą (paprastai tai nustatoma nuskalavus indus nedideliu kiekiu vandens) ir pagal tai nustatoma plovimo ciklo temperatūra bei trukmė. Ši funkcija – viena naudingiausių tokio tipo prietaisuose paverčianti Jūsų indaplove „išmaniuoju“ prietaisu.

Prietaisas turi apsaugos nuo vandens išsiliejimo sistemą „Aqua control“. Taigi nereikės jaudintis dėl „užpiltų“ kaimynų.

Ši indaplovė pagal visas funkcijas (plovimas ir džiovinimas) priskiriama AAA energijos klasei. Tad joje sunaudojama ne daugiau kaip 10 litrų vandens vienam plovimui.

Be to indaplovėje indai išplaunami efektyviau (lieka mažiau dėmių) bei higieniškiau (lieka mažiau bakterijų, kadangi indai dezinfekuojami aukštoje temperatūroje.) Tai patvirtinta moksliniais tyrimais.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo