Electrolux

Electrolux ESF6510LOX

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 346.91
05.11.2019
b-a.eu B b-a.eu
b-a.eu
galimi variantai
Indaplovė Electrolux ESF6510LOX Indaplovė Electrolux ESF6510LOX € 346.91 05.11.2019
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Tai – 85 centimetrų aukščio ir 60 centimetrų pločio metalo spalvos „Real life“ indaplovė.

Šis prietaisas neribos Jūsų pasirinkimo – galėsite naudotis bet kokių matmenų indais ir jie lengvai tilps į šią indaplovę.

„Real life“ indaplovių talpa net 10 litrų didesnė už kitų tokius pat išorinius matmenis turinčių indaplovių talpą. Pavyzdžiui, šiame modelyje tilps 12 indų komplektų! Tokio tipo indaplovėje tilps įvairiausių dydžių puodeliai, lėkštės, gaminimo indai, dubenys, taurės bei stalo įrankiai.

Šis prietaisas papildytas naujos kartos 3 skaitmenų LED ekranėliu, kuriuo dar patogiau naudotis. Mygtukais rinkdamiesi įvairias indaplovės programas ekranėlyje iškart matysite kiekvienos jų trukmę. Ekrane jau prasidėjus plovimo ciklui visuomet bus rodoma, kiek laiko liko iki plovimo ciklo pabaigos.

Viršutinio krepšio puodelių lentynėlės yra sulankstomos. Tokiu būdu indaplovėje bus daugiau vietos ir tilps didesni puodai, jei Jums to prireiks.

„RealLife“ tipo indaplovėse yra net 5 purškimo lygiai. Vienas iš jų – dušas prietaiso viršutinėje dalyje. Esant tokiems vidiniams mechanizmams indai išplaunami tikrai švariai. Nepriklausomo Vokietijos LGA bandymų instituto duomenimis, „RealLife“ serijos indaplovių modeliai pranoksta kitus panašius buities prietaisus taupumo ir plovimo kokybės srityse.

Indaplovėje įrengta programinė įranga atpažįsta įpilamo vandens temperatūrą ir optimizuoja plovimo ciklą.

Prietaisas taip pat turi ir „Multitab“ funkciją. Tai reiškia, jog indaplovėje gali būti naudojami įvairūs naujo tipo plovikliai. „Multitab“ pritaiko pačios indaplovės parametrus – plovimo trukmę bei vandens temperatūrą prie Jūsų pasirinktos plovimo tabletės rūšies. Galima naudoti bet kokios rūšies tabletes.

Jei turite kažkur išvykti arba žinote, kada Jums bus reikalingi indai grįžus, galite pasirinkti, kad plovimo pradžia būtų atidėta. Ją galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų.

Indaplovė turi 6 plovimo programas. Paminėsime pagrindines jų:

Automatinė programa – tai paprasčiausias būdas greitai išplauti indus. Ši programa pagal įdėtų indų kiekį ir jų nešvarumą nustato vandens kiekį bei plovimo temperatūrą. Tai vadinamoji „Fuzzy Logic“ sistema arba prietaiso „smegenys“. Jiems informaciją apie indų kiekį ir jų švaros būklę perduoda specialūs jutikliai. Automatinė programa tuomet parenka vieną iš temperatūrų 45 ?C - 70 ?C skalėje.

Intensyvioji programa – skirta labai nešvariems indams, kuriuos kartu reikėtų ir dezinfekuoti. Plovimo ciklo metu maždaug 70 ?C temperatūra laikosi apie 10 minučių. Tokioje karštoje temperatūroje indai dezinfekuojami ir kartu greičiau išdžiūsta. Tai svarbu, tėveliams, auginantiems mažylius bei praverčia plaunant tokius dažnai naudojamus virtuvės rakandus, kaip pjaustymo lentelės.

Trumpoji programa – skirta skubantiems ir, geriausia, jei ja plausite nesmarkiai išterliotus indus. Indai plaunami 60 ?C temperatūros vandenyje 30 minučių. Ši programa pravers, jei turite svečių ir norėsite greitai atsikratyti buitiniais rūpesčiais arba pritrūks lėkščių. Taip pat galite plauti ir taures. Tai – trumpiausia A klasės indaplovių plovimo programa.

BIO programa – ji reiškia, jog indaplovė naudos kiek žemesnės nei įprasta temperatūros vandenį (50 ?C), tačiau prieš plovimą lėkštės bus nuskalaujamos. Kaitinant vandenį iki žemesnės temperatūros taupoma elektros energija.

Taip pat yra skalavimo ir laukimo programa. Ja galėsite tiesiog nuskalauti apdulkėjusius, senai naudotus indus.

Visuomet galite rinktis iš 4 skirtingų plovimo temperatūrų. Kad nereikėtų laužyti galvos, kada prireiks naujų skalbimo priemonių, indaplovės skydelyje įrengta speciali LED lemputė, rodanti, ar skalavimo skystis indaplovėje baigiasi, ar jo dar pakanka. Tokia pat lemputė rodo ir plovimo druskos kiekį.

Indaplovėje įrengta ir „Sensor control“ programa. Tai – tam tikri davikliai, kurie užfiksuoja indų užterštumą (paprastai tai nustatoma nuskalavus indus nedideliu kiekiu vandens) ir pagal tai nustatoma plovimo ciklo temperatūra bei trukmė.

Prietaisas turi apsaugos nuo vandens išsiliejimo sistemą. Paprastai kalbant - tai vandens padėklas su spaudimo įrenginiu. Dėklui prisipildžius vandens indaplovė nedelsiant sustabdoma.

Taip pat -  „Aqua control.“  sistema - specialus vožtuvas vandens tiekimo žaroje. Ji tik atsiranda nors minimalus nuotėkis, sistema iškart uždaroma.

Šis prietaisas niekuomet nevers Jūsų jaudintis dėl „užpiltų“ kaimynų.

Ji priskiriama A energijos klasei. Be to indaplovėje indai išplaunami efektyviau (lieka mažiau dėmių) bei higieniškiau (lieka mažiau bakterijų, kadangi indai dezinfekuojami aukštoje temperatūroje.) Tai patvirtinta moksliniais tyrimais.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo