Electrolux

Electrolux ESF6630ROK

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

578.95
05.11.2019
b-a.eu B b-a.eu
b-a.eu
galimi variantai
Indaplovė Electrolux ESF6630ROK Indaplovė Electrolux ESF6630ROK € 578.95 05.11.2019
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Tai – 85 centimetrų aukščio bei beveik 60 centimetrų pločio juodos spalvos „Real life“ indaplovė.

Šis prietaisas neribos Jūsų pasirinkimo – galėsite naudotis bet kokių matmenų indais ir jie lengvai tilps į plovimo krepšius.

„Real life“ indaplovių talpa net 10 litrų didesnė už kitų tokius pat išorinius matmenis turinčių indaplovių talpą. Pavyzdžiui, šiame modelyje tilps apie 12 indų komplektų! Tokio tipo indaplovėje tilps įvairiausių dydžių puodeliai, lėkštės, gaminimo indai, dubenys, taurės bei stalo įrankiai.

Šis prietaisas papildytas naujos kartos 3 skaitmenų LED ekranėliu, kuriuo dar patogiau naudotis. Ekrane jau prasidėjus plovimo ciklui visuomet bus rodoma, kiek laiko liko iki plovimo ciklo pabaigos.

Šioje indaplovėje įrengta „RealLife FlexiLift“ sistema, kuri leidžia pakelti arba nuleisti indaplovės indų krepšį net tuomet, kai jau esate jį pakrovę indais. Į krepšį tilps ir dideli bei nestandartiniai indai.

Viršutinio ir apatinio krepšių lentynėlės yra sulankstomos. Todėl indaplovėje bus daugiau vietos ir tilps dideli puodai, jei Jums to prireiks.

„SoftLoad“ – tai trapių indų apsauga. Jos dėka neapvirsta į indaplovę įstatytos taurės ar stiklinės, nes plovimo ciklo metu jas prilaiko minkšti plastikiniai viršutinio krepšio laikikliai. Šalia įrengtas ir mažas krepšelis, skirtas stalo įrankiams, kavos puodeliui bei šaukšteliui.

Šiame modelyje taip pat įrengta ir „FlexiSpray“ indų plovimo sistema. Šio įrengimo dėka vanduo patenka į sunkiausiai pasiekiamas indaplovės vietas. Vanduo indaplovėje purškiamas iš papildomo satelitinio purkštuko. Tai reiškia, jog besisukantis apvalus purkštukas pritvirtintas ant kito ratu besisukančio purkštuko ir gaunamas dvigubo sukimosi efektas. „RealLife“ tipo indaplovėse yra net 5 purškimo lygiai. Esant tokiems vidiniams mechanizmams tiesiog neįmanoma indų išplauti kitaip, nei idealiai!

Nepriklausomos Vokietijos LGA bandymų instituto duomenimis, „RealLife“ serijos indaplovių modeliai pranoksta kitus panašius buities prietaisus taupumo ir plovimo kokybės srityse.

„AutoOff“ – tai automatinio išsijungimo funkcija. Tuo metu prietaisas veikia budėjimo režimu ir nenaudoja elektros energijos. Daugelis buities prietaisų neturi tokios galimybės – naudoja elektros energiją bet kokiu atveju, jei yra įjungti į tinklą. „RealLife“ serijos indaplovėse įjungta unikali „AutoOff“ funkcija išjungia prietaisą praėjus 10 minučių nuo plovimo ciklo pabaigos.

Indaplovė taupo Jūsų laiką, išvaduoja nuo indų plovimo rutinos. Plaudami indus rankomis kasmet prarandame apie 2 savaites laiko. Juk tai visos atostogos ar ne? Išnaudokime savo laiką maloniems dalykams!

Klientams taip pat dažnai rūpi elektros bei vandens išteklių taupymas, gamtos tausojimas.

Šis indaplovės modelis pažymėtas žalio medžio simboliu ir tai reiškia, jog jis sutaupo maždaug 25 % energijos, o jei į prietaisą iš karto tiekiamas karštas vanduo – net iki 60 %.

Prietaisas turi ir „Multitab“ funkciją. Tai reiškia, jog indaplovėje gali būti naudojami įvairūs naujo tipo plovikliai. „Multitab“ pritaiko pačios indaplovės parametrus – plovimo trukmę bei vandens temperatūrą prie Jūsų pasirinktos plovimo tabletės rūšies. Galima naudoti bet kokios rūšies tabletes.

Jei turite kažkur išvykti arba žinote, kada Jums grįžus bus reikalingi indai, galite pasirinkti, kad plovimo pradžia būtų atidėta. Ją galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų.

Indaplovė turi 6 plovimo programas. Paminėsime pagrindines jų:

Automatinė programa – tai paprasčiausias būdas greitai išplauti indus. Ši programa pagal įdėtų indų kiekį ir jų nešvarumą nustato vandens kiekį bei plovimo temperatūrą. Tai įmanoma „Fuzzy Logic“ sistemos dėka Tai - prietaiso „smegenys“, kuriems informaciją apie indų kiekį ir jų švaros būklę perduoda specialūs jutikliai. Automatinė programa tuomet parenka vieną iš temperatūrų 45 ?C - 70 ?C skalėje.

Intensyvioji programa – skirta labai nešvariems indams, kuriuos kartu reikėtų ir dezinfekuoti. Plovimo ciklo metu maždaug 70 ?C temperatūra laikosi apie 10 minučių. Tokioje karštoje temperatūroje indai dezinfekuojami ir kartu greičiau išdžiūsta. Tai svarbu, tėveliams, auginantiems mažylius bei praverčia plaunant dažnai naudojamus virtuvės rakandus, tokius kaip pjaustymo lentelės.

Trumpoji programa – skirta skubantiems ir, geriausia, jei ja plausite nesmarkiai išterliotus indus. Indai plaunami 60 ?C temperatūros vandenyje 30 minučių. Ši programa pravers, jei turite svečių ir norėsite greitai atsikratyti buitiniais rūpesčiais arba pritrūks lėkščių. Taip pat galite plauti ir taures.

Taip pat yra skalavimo ir laukimo programa. Ja galėsite tiesiog nuskalauti apdulkėjusius, senai naudotus indus.

BIO programa – ji reiškia, jog indaplovė naudos kiek žemesnės nei įprasta temperatūros vandenį (50 ?C), tačiau prieš plovimą lėkštės bus nuskalaujamos. Kaitinant vandenį iki žemesnės temperatūros taupoma elektros energija.

Visuomet galite rinktis iš 5 skirtingų plovimo temperatūrų.

Kad nereikėtų laužyti galvos, kada prireiks naujų skalbimo priemonių, indaplovės skydelyje įrengta speciali LED lemputė, rodanti, ar skalavimo skystis indaplovėje artėja prie pabaigos. Tokia pat lemputė rodo ir plovimo druskos kiekį.

Prietaisas turi apsaugos nuo vandens išsiliejimo sistemą ir „Aqua control“ apsaugą. Tai - specialus vožtuvas vandens tiekimo žaroje. Jei tik atsiranda nors minimalus nuotėkis, sistema iškart uždaroma. Šis prietaisas niekuomet nekels rūpesčių dėl „užpiltų“ kaimynų.

Ši indaplovė pagal energetinį efektyvumą priskiriama A++ energijos klasei.

Be to indaplovėje indai išplaunami efektyviau (lieka mažiau dėmių) bei higieniškiau (lieka mažiau bakterijų, kadangi indai dezinfekuojami aukštoje temperatūroje.)

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo