Electrolux

Electrolux ESF6800ROX

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

605.17
05.11.2019
b-a.eu B
b-a.eu
galimi variantai
Indaplovė Electrolux ESF6800ROX Indaplovė Electrolux ESF6800ROX € 605.17 05.11.2019
Indaplovė Electrolux ESF6800ROX Indaplovė Electrolux ESF6800ROX € 623.40 05.11.2019
nėra parduotuvių

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą

Aprašymas

Tai – 85 centimetrų aukščio bei beveik 60 centimetrų pločio metalo spalvos „Real life“ indaplovė.

Šis prietaisas neribos Jūsų pasirinkimo – galėsite naudotis bet kokių matmenų indais ir jie lengvai tilps į šią indaplovę.

„Real life“ indaplovių talpa net 10 litrų didesnė už kitų tokius pat išorinius matmenis turinčių indaplovių talpą. Tokio tipo indaplovėje tilps įvairiausių dydžių puodeliai, lėkštės, gaminimo indai, dubenys, taurės bei stalo įrankiai.

Šis prietaisas papildytas naujos kartos dideliu ekranu, kuriuo dar patogiau naudotis. Programas ir funkcijas bei temperatūrą pasirinksite palietę ekrano simbolius (įrengtas liečiamas ekranas).

Šioje indaplovėje įrengta „RealLife FlexiLift“ sistema, kuri leidžia pakelti arba nuleisti indaplovės indų krepšį net tuomet, kai jau esate jį parkrovę indais. Į krepšį tilps ir dideli bei nestandartiniai indai.

Viršutinio ir apatinio krepšių lentynėlės yra sulankstomos. Tokiu būdu indaplovėje bus daugiau vietos ir tilps dideli puodai, jei Jums to prireiks.

„SoftLoad“ – tai trapių indų apsauga. Jos dėka neapvirsta į indaplovę įstatytos taurės ar stiklinės, nes plovimo ciklo metu jas prilaiko minkšti plastikiniai viršutinio krepšio laikikliai. Šalia įrengtas ir mažas krepšelis, skirtas stalo įrankiams, kavos puodeliui bei šaukšteliui.

Šiame modelyje taip pat įrengta ir „FlexiSpray“ indų plovimo sistema. Šio įrengimo dėka vanduo patenka į sunkiausiai pasiekiamas indaplovės vietas. Vanduo indaplovėje purškiamas iš papildomo satelitinio purkštuko. Tai reiškia, jog besisukantis apvalus purkštukas pritvirtintas ant kito ratu besisukančio purkštuko ir gaunamas dvigubo sukimosi efektas. „RealLife“ tipo indaplovėse yra net 5 purškimo lygiai. Esant tokiems vidiniams mechanizmams tiesiog neįmanoma indų išplauti kitaip, nei idealiai!

Nepriklausomos Vokietijos LGA bandymų instituto duomenimis, „RealLife“ serijos indaplovių modeliai pranoksta kitus panašius buities prietaisus taupumo ir plovimo kokybės srityse.

„AutoOff“ – tai automatinio išsijungimo funkcija. Tuo metu prietaisas veikia budėjimo režimu ir nenaudoja elektros energijos. Daugelis buities prietaisų neturi tokios galimybės – naudoja elektros energiją bet kokiu atveju, jei yra įjungti į tinklą. „RealLife“ serijos indaplovėse įjungta unikali „AutoOff“ funkcija išjungia prietaisą praėjus 10 minučių nuo plovimo ciklo pabaigos. Tokiu būdu indaplovė nenaudoja elektros energijos – tai pažangus būdas ją taupyti.

Taip pat efektyviau naudojami ir vandens ištekliai. Unikali „Aquasave“ sistema geba švariai išplauti indus ir su mažesniu vandens kiekiu. Ši sistema – automatinė, todėl indai kiekvieną kartą išplaunami ekonomiškai.

Indaplovė taupo Jūsų laiką, išvaduoja nuo indų plovimo rutinos. Plaudami indus rankomis kasmet prarandame apie 2 savaites laiko. Juk tai visos atostogos ar ne? Išnaudokime savo laiką maloniems dalykams!

Bendrovės klientams dažniausiai rūpi elektros bei vandens išteklių taupymas, gamtos tausojimas. Todėl kompanija sukūrė ekologiškų bei ekonomiškų prietaisų seriją.

Šis modelis pažymėtas žalio medžio simboliu ir tai reiškia, jog jis sutaupo maždaug 25 % energijos, o jei į prietaisą iš karto tiekiamas karštas vanduo – net iki 60 %.

Jūsų patogumui prietaiso viduje įrengtas vidaus apšvietimas.

Prietaisas turi ir „Multitab“ funkciją. Tai reiškia, jog indaplovėje gali būti naudojami įvairūs naujo tipo plovikliai. „Multitab“ pritaiko pačios indaplovės parametrus – plovimo trukmę bei vandens temperatūrą prie Jūsų pasirinktos plovimo tabletės rūšies. Galima naudoti bet kokios rūšies tabletes.

Jei turite kažkur išvykti arba žinote, kada indai Jums bus reikalingi grįžus, galite pasirinkti, kad plovimo pradžia būtų atidėta. Ją galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų.

Šis modelis turi nerūdijančio plieno paviršių, ant kurio nelieka pirštų antspaudų. Be to  jis apdorotas specialia medžiaga, kuri padeda prietaisų skydeliams išlikti švariems.

Indaplovė turi 8 plovimo programas. Paminėsime pagrindines:

Automatinė programa – tai paprasčiausias būdas greitai išplauti indus. Ši programa pagal įdėtų indų kiekį ir jų nešvarumą nustato vandens kiekį bei plovimo temperatūrą. Tai įmanoma „Fuzzy Logic“ sistemos dėka. Tai - prietaiso „smegenys“, kuriems informaciją apie indų kiekį ir jų švaros būklę perduoda specialūs jutikliai. Automatinė programa tuomet parenka vieną iš temperatūrų 45 ?C - 70 ?C skalėje.

Intensyvioji programa – skirta labai nešvariems indams, kuriuos kartu reikėtų ir dezinfekuoti. Plovimo ciklo metu maždaug 70 ?C temperatūra laikosi apie 10 minučių. Tokioje karštoje temperatūroje indai dezinfekuojami ir kartu greičiau išdžiūsta. Tai svarbu, tėveliams, auginantiems mažylius bei praverčia plaunant tokius dažnai naudojamus virtuvės rakandus, kaip pjaustymo lentelės.

Trumpoji programa – skirta skubantiems ir, geriausia, jei ja plausite nesmarkiai išterliotus indus. Indai plaunami 60 ?C temperatūros vandenyje 30 minučių. Ši programa pravers, jei turite svečių ir norėsite greitai atsikratyti buitiniais rūpesčiais arba pritrūks lėkščių. Taip pat galite plauti ir taures. Tai – trumpiausia A klasės indaplovių plovimo programa.

Valandos programa – tiesiog įprasta programa, išplausianti indus vidutinėje temperatūroje.

BIO programa – ji reiškia, jog indaplovė naudos kiek žemesnės nei įprasta temperatūros vandenį (50 ?C), tačiau prieš plovimą lėkštės bus nuskalaujamos. Kaitinant vandenį iki žemesnės temperatūros taupoma elektros energija.

Taip pat yra skalavimo ir laukimo programa. Ja galėsite tiesiog nuskalauti apdulkėjusius, senai naudotus indus.

Stiklo programa – skirta tam, kad net ploniausių taurių nebijotumėte dėti į indaplovę. Iš tiesų – nėra ko baimintis, nes švelni 45 ?C programa puikiai išplaus stiklines taures ar krištolinius indus. Vanduo bus vėsinamas palaipsniui, taigi indai nepatirs terminio šoko. Jie išliks nepažeisti ir gražiai švytės.

Ir paskutinė programa – lėkščių pašildymas.

.

Visuomet galite rinktis iš 5 skirtingų plovimo temperatūrų. Kad nereikėtų laužyti galvos, kada prireiks naujų skalbimo priemonių, indaplovės skydelyje įrengta speciali LED lemputė, rodanti, ar skalavimo skystis indaplovėje artėja prie pabaigos. Tokia pat lemputė rodo ir plovimo druskos kiekį.

Prietaisas turi apsaugos nuo vandens išsiliejimo sistemą bei apsaugą  „Aqua control.“ . Tai specialus vožtuvas vandens tiekimo žaroje. Jei tik atsiranda nors minimalus nuotėkis, sistema iškart uždaroma.

Šis prietaisas niekuomet nevers Jūsų rūpintis „užpiltais“ kaimynais.

Ši indaplovė priskiriama A++ engergetinei klasei.

Be to indaplovėje indai išplaunami efektyviau (lieka mažiau dėmių) bei higieniškiau (lieka mažiau bakterijų, kadangi indai dezinfekuojami aukštoje temperatūroje.) Tai patvirtinta moksliniais tyrimais.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo