Gorenje

Gorenje IT 641-ORA W

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 593.00
21.02.2018
buitex.lt C buitex.lt
buitex.lt
galimi variantai
 GORENJE IT 641-ORA-W GORENJE IT 641-ORA-W € 593.00 21.02.2018
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Tai „Ora-Ito“ serijos prabangia balta stiklo keramika dengta indukcinė kaitlentė. Kaitlentės priekinė ir galinė dalis su stalviršiu darniai susijungia stiklo krašteliais, o kaitlentės šonai yra nuožulnūs.

Indukcinė technologija - tai greitesnis, ekonomiškesnis ir saugesnis maisto ruošimo būdas.

Kaitlentė turi keturias įvairaus dydžio kaitvietes, tačiau apibrėžtose zonose galite statyti bet kokio dydžio puodą. Tokioje kaitlentėje kaista tik tas paviršiaus plotas, ant kurio esate pastatę gaminimo indą. Todėl tokių prietaisų paviršiaus temperatūra keičiasi akimirksniu – vos nuimsite gaminimo indą, paviršius atvės ir atvirkščiai – įkais taip pat žaibiškai. Todėl tokio tipo kaitlentės laikomos vienomis ekonomiškiausių, nenaudoja nė lašo daugiau elektros energijos, nei reikia gaminimo procesui.

Indukcinė kaitlentė veikia tiksliai, greitai reaguoja į valdymą. Jūs visuomet būsite kepimo ar virimo proceso šeimininkai.

Išjungus kaitlentę vanduo arba pienas liausis viręs ir neišbėgs. Jei per vėlai pastebėsite kylantį verdantį skystį, jis neprikeps prie kaitlentės, nes išbėgs ant vėsaus paviršiaus. Tereikės perbraukti šluoste.

Kaitlentė valdoma sensoriniu būdu. Tai reiškia, jog čia nerasite jokių rankenėlių ar mygtukų, o visas reikiamas kepimo funkcijas bei temperatūrą nustatysite prisilietimams jautriame prietaisų skydelyje, įrengtame priešais kaitvietes.

Įrengta funkcija „Stop&Go“. Gaminant neišvengiame situacijų, kai kažkas mus atitraukia nuo šio proceso. Suskambo telefonas ar durų skambutis? Tuo metu, kol kažką pasitiksime arba kalbėsime telefonu, gali pridegti kepami blynai, išbėgti verdamas vanduo. Todėl funkcija „Stop&Go” leidžia tarsi spragtelėjus pirštais sustabdyti „laiką“. Iš tiesų sustabdomi visi kaitlentės virimo ar kepimo procesai. Dar vienas piršto spustelėjimas – ir jūsų patiekalai toliau verda ar kepa pagal iki tol buvusią nustatytą programą.

Jei žinote, kad  į vakarienę vėluos svečiai ar šeimos nariai, galite iškart spustelti „StayWarm“ mygtuką. Naudojant šią funkciją maistą galima ilgai išlaikyti 70 ° C temperatūros. Tuomet patiekalas išsaugos aromatą ir išliks šiltas.

Kita funkcija - „SoftMelt“ režimas kaitins Jūsų tirpdomą produktą pastovia 42 ? C temperatūra. Tokiu būdu galima išlydyti sviestą, šokoladą ar medų, nesibaiminant, jog jie užvirs. Ši funkcija taip pat puikiai tiks užšaldytam maistui atšildyti.

Pabaigus gaminti užsimiršę galite paliesti vis dar karštą kaitlentės paviršių, nes jis niekuo nesiskiria nuo šalto.

Todėl ši kaitlentė turi likusios šilumos indikatorių: įkaitusios vietos dega raudona spalva tol, kol paviršius atvėsta iki saugios temperatūros.

Kaitlentėje įrengtas laikmatis, kuris suteiks Jums naudingos informacijos, kiek laiko liko iki kepimo pabaigos.

Įrengta kaitlentės galios padidinimo funkcija „Power Boost“. Spustelėjus jos simbolį įsijungia didelio galingumo induktyvumo ritės bei du dvigubo veikimo galios ventiliatoriai. Kaitinimo zonų galia pasiskirsto taip, kad galėtumėte visose keturiose kaitvietėse gaminti padidintos galios režimu.

 Funkcija „Power-Boost“ padidina efektyvumą maždaug 50 procentų, o elektros energijos tuo metu suvartojama tiek, kiek įprastai.

Taip pat yra automatinio užvirimo funkcija. Yra gausybė receptų, kurie prasideda sakiniu „užvirkite vandenį“. Dažniausiai turime stebėti, kad vanduo neišbėgtų, tačiau ši „Gorenje“ kaitlentė žaibiškai užvirina vandenį ar pieną košėms ir iš karto sumažina temperatūrą, kad jis neišbėgtų.

Įrengtas apsauginis užraktas, aktualiausias tėvams, auginantiems mažylius. Šia funkcija galima užrakinti visus kaitlentės nustatymus, kad mažų pirštukų baksnojimai valdymo zonoje, jų nepakeistų.

Taip pat tėveliams turėtų patikti tai, kad ši kaitlentė veikia itin tyliai. Čia galima gaminti net naktį ir galite būti tikri, kad (jei pernelyg netarškinsite puodais) namiškių nepažadinsite.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo