Whirlpool

Whirlpool AMW 831 IX

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 409.66
05.11.2019
b-a.eu B b-a.eu
b-a.eu
galimi variantai
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Whirlpool AMW 831 IX Įmontuojama mikrobangų krosnelė Whirlpool AMW 831 IX € 409.66 05.11.2019
€ 467.00
27.08.2017
skytech.lt A skytech.lt
skytech.lt
galimi variantai
Mikrobangų krosnelė Whirlpool AMW 831 IX Mikrobangų krosnelė Whirlpool AMW 831 IX € 467.00 27.08.2017
2 parduotuvės

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Whirlpool AMW831 IX – nerūdijančio plieno paviršiaus įmontuojama mikrobangų krosnelė. Visas programas, temperatūrą ir kitą šildymo informaciją matysite virš prietaiso durelių įrengtame skystųjų kristalų ekranėlyje. Krosnelė valdoma keliomis rankenėlėmis, esančiomis abipus ekrano. Prietaiso durelės atsidaro iš viršaus į apačią.

Kaip ir daugumoje moderniausių kompanijos „Whirlpool“ prietaisų šioje mikrobangų krosnelėje įdiegta „6-ojo pojūčio“ sistema. Tai reiškia, jog prietaisas pats išanalizuoja patiekalo svorį, tipą ir pats nustato reikiamą temperatūrą bei šildymo laiką.

Galėsite nustatyti, kokiu ryškumu bus apšviestas valdymo skydelio ekranas, koks bus garsinio signalo, pranešančio apie gaminimo pabaigą, garsumas, taip pat nustatyti papildomą elektros energijos taupymo („eco“) režimą.

Prietaisas priklauso „Ambient“ dizaino linijai. Tai – aukščiausio funkcionalumo gaminys. Derinant aukštos kokybės plieną bei stiklą kuriamas elegantiškas stilius. Šios mikrobangų krosnelės talpa – 40 litrų.

Mikrobangų krosnelė taip pat turi funkciją „Jet Defrost“, kuri atšildo užšaldytus produktus net 7 kartus greičiau nei įprastoje mikrobangų krosnelėje! Bangos paskirstomos tolygiai ir tiesiogiai veikia maisto produktuose esančias vandens daleles. Taigi produktai šildomi iš vidaus ir tuomet ženkliai sutrumpėja jų atšildymo laikas.

3D sistemą. Ši sistema taip pavadinta todėl, kad sklindančios mikrobangos sukuria trimatę erdvę. Tokiu būdu patiekalas šyla absoliučiai tolygiai, nelieka neatšilusių vietų.

Šiame modelyje įrengta funkcija „Crisp“. Tai reiškia, jog vienu metu galėsite naudotis net trimis šilumos šaltiniais: specialia skrudinimo lėkšte, griliu ir mikrobangomis. Taikant šį gaminimo būdą patiekalai šildomi greitai ir tolygiai.

Sukamosios lėkštės skersmuo prilygsta šeimyninei picai – ji yra 40 centimetrų skersmens – taigi čia galėsite šildyti ar kepti ir didelių „gabaritų“ gaminius. Krosnelė turi 24 valandų laikrodį. Šalia įrengtas minutinis laikmatis – kad itin tiksliai nustatytumėte, kiek laiko patiekalas šils.

Prietaisas turi gausybę šildymo programų – tai ir kartu su „šeštojo pojūčio“ sistema veikianti garų funkcija, greito ir įprasto pašildymo („Jet Start“) funkcijos, taip pat yra grilio funkcija.

Šioje mikrobangų krosnelėje įrengtas kvarcinio tipo grilis. Kuo gi jis geresnis už tradicinį? Visų pirma, jis įkaista greičiau (per 60 sekundžių) ir tokiu būdu išeikvoja mažiau elektros energijos. Patiekalai apkepa iki trijų kartų greičiau. Taip pat bet kokie maisto likučiai, esantys ant grilio paviršiaus – sudega ir tokiu būdu jis automatiškai valosi.

„Šeštojo pojūčio“ funkcija „Steam“ – tai gaminimas garais. Juk žinote – šis gaminimo būdas yra itin sveikas, nenaudojami riebalai. Galite įsigyti aukštai temperatūrai atsparių talpių indų. Šie indai – permatomi, todėl galėsite stebėti gaminimo procesą. Krosnelės jutikliai nuolat seka maisto gaminimo eigą ir užtikrina, kad patiekalas bus tinamai iškepęs, išsaugos maistinę vertę bei patraukliai atrodys.

Krosnelė turi „Auto“ režimą, kurį pasirinkę įjungsite automatinę „Crisp“, „Steam“ arba „Reheat“, funkciją. Šis režimas taip pat „stebimas“ šeštojo pojūčio sensorių, tad net jei ir skubate, Jūsų patiekalai iškeps puikiai.

Jei turite smalsių ir viską pačiupinėti mėgstančių mažylių, kyla rizika, jog atidarę krosnelės dureles jie nusidegintų. Tačiau siekiant išvengti tokių atvejų Whirlpool AMW 831 IX įrengta apsauga nuo vaikų veiksmų – durelių užraktas. 

Mikrobangė turi net 8 galios lygius, jos galingumas siekia 900 vatų, grilio galia 1600 vatų. Šioje mikrobangų krosnelėje įrengtas kvarcinio tipo grilis.
Mikrobangų krosnelė padengta specialiu „Silver Ice“ plieno paviršiumi, kuris nesitepa.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo

Kulinarija

Šaldyti gaminiai: kulinarijos ir konditerijos

Receptų knygos, Maistas ir Gėrimai

Greitai paruošiamas maistas