Liebherr

Liebherr ICBP 3256

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 1446.00
04.05.2020
gut.lt A gut.lt
gut.lt
galimi variantai
LIEBHERR ICBP 3256 LIEBHERR ICBP 3256 € 1446.00 04.05.2020
€ 1532.70
11.01.2019
b-a.eu B b-a.eu
b-a.eu
galimi variantai
Įmontuojamas šaldytuvas LIEBHERR ICBP 3256 Įmontuojamas šaldytuvas LIEBHERR ICBP 3256 € 1532.70 11.01.2019
€ 1555.00
20.09.2017
derekis.lt B derekis.lt
derekis.lt
galimi variantai
Įmontuojamas šaldytuvas LIEBHERR ICBP 3256 Įmontuojamas šaldytuvas LIEBHERR ICBP 3256 € 1555.00 20.09.2017
Įmontuojamas šaldytuvas LIEBHERR ICBP 3256 Įmontuojamas šaldytuvas LIEBHERR ICBP 3256 € 1555.00 27.08.2017
€ 1508.99
27.08.2017
bigbox.lt B bigbox.lt
bigbox.lt
galimi variantai
Įmontuojamas šaldytuvas LIEBHERR ICBP 3256, 177x56cm, A+++, Low Frost, DuoCooling, BioFresh, Made in Germany Įmontuojamas šaldytuvas LIEBHERR ICBP 3256, 177x56cm, A+++, Low Frost, DuoCooling, BioFresh, Made in... € 1508.99 27.08.2017
4 parduotuvės

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Liebherr ICBP 3256 – įmontuojamas šaldytuvas su šaldikliu, kuriam reikiamos nišos matmenys turėtų būti nuo 177,2 iki 178,8 centimetro aukščio bei nuo 56 iki 57 centimetrų pločio.  Šiame šaldytuve įrengta „BioFresh“ zona. Prietaisas lengvai ir kompaktiškai įmontuojamas į baldus. Tokiu būdu sukuriamas vienalytis virtuvės baldų dizainas. Šaldytuvo durys prie baldų durų tvirtinamos tiesiogiai ir darinėjamos kartu.

Prietaiso temperatūrą galite matyti virš šaldytuvo durų įrengtame skaitmeniniame „Magic Eye“ ekranėlyje. Jame rodoma ir atskirai nustatoma šaldytuvo bei šaldiklio viduje esanti temperatūra. Prietaise įrengtos dvi atskiros šalčio cirkuliacijos sistemos „DuoCooling“, todėl šaldiklis ir šaldytuvas valdomi atskirai. Norėdami nustatyti jų temperatūrą ar įvairias papildomas šaldymo funkcijas tiesiog spustelkite vieną iš šalia ekrano esančių mygtukų.

Įrengtas automatinis  „Supercool“ režimas, kuris greitai atšaldys gėrimus bei produktus iki reikiamos temperatūros. Jis sumažina temperatūrą iki + 2 º C ir tokią ją išlaiko 6 valandas. Tokiu būdu greitai atvėsinami ką tik įdėti maisto produktai.

Automatinis „SuperFrost“ režimas leidžia užšaldyti produktus labai greitai. Šaldiklio vidaus temperatūra krenta iki - 32 º C. Kai maisto produktai užšaldomi taip staigiai, jie nepraranda nei vitaminų, nei skonio, nei išvaizdos. Pasibaigus užšaldymo procesui šaldiklis automatiškai persijungia į įprastą veikimo režimą ir tiesiog išlaiko produktus užšaldytus.

Jei kuri nors iš minėtų programų – „Supercool“, „Superfrost“, „FrostControl“ – įjungta, apie tai pranešama šaldytuvo „MagicEye“ ekranėlyje. Įrengta apsauga nuo vaikų – t.y. nustatymų užraktas. Šaldytuvas nesukels Jums problemų, kurių padarinius pastebėsite tik po laiko – atsiradus bet kokiam gedimui, apie jį pranešama garsiniu signalu, taip pat dega indikacija šaldytuvo ekranėlyje. Apie paliktas praviras šaldytuvo duris pranešama garsiniu signalu. Net ir nutrūkus elektros energijos tiekimui, Jūsų produktai išliks tokioje pat temperatūroje dar 40 valandų.

„BioFresh“ stalčiai garantuoja, jog Jūsų maisto produktai išliks švieži gerokai ilgiau. Kokia šios technologijos esmė? 0 º C temperatūra ir optimali oro drėgmė leidžia vaisius, daržoves, mėsą, žuvį bei pieno produktus išsaugoti iki 3 kartų ilgiau. Be to jie išsaugo vitaminus, išvaizdą ir skonį kitaip, nei laikomi įprastame šaldytuve. Kompanijos atstovai tvirtina, jog „BioFresh“ stalčiuose laikomuose maisto produktuose netgi padidėja vitamino C kiekis, o vaisiai ir daržovės praranda mažiau drėgmės, nei laikomi įprastose sąlygose.

„BioFresh“  zonoje įrengti specialūs stalčiukai, ištraukiami su teleskopiniais bėgeliais, taip pat integruota sistema, reguliuojanti oro drėgmę. Stalčiai yra beveik visiškai prigludę prie kameros sienelių. Juos galėsite lengvai ištraukti ir išimti atidarę šaldytuvo duris 90 º kampu. Be to, yra atskiri stalčiai, kuriuose sukuriamos skirtingos laikymo sąlygos.  „DrySafe“ stalčiukas – tai 0 º C sausos zonos sritis (tinka žuviai mėsai ir pieno produktams), o „HydroSafe“ – 0 º C drėgnos zonos sritis (tinka vaisiams ir daržovėms, jame reguliuojama oro drėgmė). 

Čia įrengtas LED apšvietimas, kuris integruotas į vidinę prietaiso sienelę, bei – „SoftTelescopic“ stalčiukai su teleskopiniais bėgeliais. „SoftTelescopic“ sistema savaime įtraukia stalčius, kai juos lengvai stumtelite ir uždaro juos labai švelniai (įrengta uždarymo prislopinimo sistema). Tokie įrengimai saugo jūsų šaldytuvo vidinius įrengimus, kad jie Jums tarnautų ilgus metus.

Šaldytuvo Liebherr ICBP 3256 erdvė, kaip ir įrengta „Biofresh“ zona atitirpinami automatiniu būdu. Čia įrengta šaldymo sistema leidžia orui cirkuliuoti viduje, tam padeda specialus viduje sumontuotas ventiliatorius.

Jūsų patogumui įrengtos stumdomos, lengvai valomos „GlassLine“ lentynėlės, vieną iš jų sustumiama, iš 2 dalių. Taip pat įrengti specialūs „GlassLine“ skyreliai su butelių bei konservų laikikliais. Įrengta integruota butelių lentynėlė – ant jos prireikus susidėsite indus ar lėkštes, bei dėkliukai kiaušiniams.

Taip pat įrengti lentynėlių laikikliai, kad lentynėles galėtumėte perdėlioti taip, kaip tuo metu reikia. Na, o šaldytuvo vidus – glotnus, kad būtų lengviau jį išvalyti.

Šaldytuvo Liebherr ICBP 3256 šonuose įrengtos LED šviesos kolonos. Ši per visą šaldytuvo aukštį einanti šviesos diodų juosta tolygiai ir ryškiai apšviečia visą šaldytuvo vidų. Šviesos kolonos padengtos matiniu paviršiumi, kad šviesa būtų ryški, tačiau neerzintų akių. Kolonos dera prie vidinės šaldytuvo įrangos ir netrukdo perstumdyti vidinių lentynėlių. Dėl šios ypatybės net naktį galite nedegti virtuvėje šviesos, tačiau puikiai matysite visus sudėtus produktus.

Šaldiklis atitirpinamas rankiniu būdu. Jame naudojama „SmartFrost“ technologija, kuri palengvina naudojimąsi prietaisu – jo vidaus sienelės bei maisto produktai mažiau apsitraukia šerkšnu, todėl šaldiklį atitirpinti teks daug rečiau. Vidaus sienelės yra glotnios, tad ir apšalusias sniegu jas lengvai nuvalysite. Visos stiklinės lentynėlės bei stalčiai gali būti išimami iš šaldiklio. 

Produktai čia užšaldomi cirkuliuojančiu oru. Įrengta „FrostSafe“ sistema – tai uždari stalčiai, kuriuose yra palaikoma nustatyta temperatūra. Jų priekis permatomas, tad net neatidarę stalčiaus žinosite jo turinį. Šaldiklyje taip pat įrengtas LED apšvietimas, kuris optimaliai apšviečia ir leidžia matyti ištrauktų stalčių turinį. „VarioSpace“ ypatybė reiškia, kad šaldiklio erdvę galėsite planuoti pagal savo pageidavimus – čia įrengti išimami stalčiai bei stiklinės lentynėlės. Prireikus galėtumėte šaldiklyje sutalpinti net savaitgalio vaišėms įsigytą kalakutą. Yra formelė ledukams. Šaldiklyje galima užšaldyti 10 kilogramų per parą.

Liebherr ICBP 3256  turi „SoftSystem“ durų uždarymo prislopinimo sistemą: ji sulėtina durų uždarymo greitį bei prislopina uždarymo garsą. Dėl šios sistemos šaldytuvo durys visuomet užsidarys švelniai, o paliktos pravertos iki 45 º kampo – užsivers automatiškai.

Kad būtų patogu pastatyti, šaldytuvas turi reguliuojamo aukščio kojeles priekyje. Galima keisti prietaiso durelių tvirtinimo pusę.

Šio šaldytuvo tūris (gross/net): 230/208  litrai.
Iš jo „Biofresh“ zona užima (gross/net): 72/68 litrai.
Šaldiklio tūris (gross/ net): 59/58 litrai.
Elektros sąnaudų klasė A+++. 
Šaldytuvas Liebherr ICBP 3256 sunaudoja apie 164 kWh elektros energijos per metus arba 0,447 kWh elektros energijos per parą.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo

Vaisiai

Pienas

Kiaušiniai

Ledai, ledo kubeliai

Šaldyti gaminiai: kulinarijos ir konditerijos

Šaldytos žuvys ir jūrų gėrybės

Šaldytos daržovės, grybai ir uogos

Receptų knygos, Maistas ir Gėrimai