AEG

AEG L86560TL4

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

615.01
29.08.2018
b-a.eu B
b-a.eu
galimi variantai
Skalbyklė AEG L86560TL4 Skalbyklė AEG L86560TL4 € 615.01 29.08.2018
550.00
27.08.2017
1a.lt C 1a.lt
1a.lt
galimi variantai
AEG L 86560 TL 4 AEG L 86560 TL 4 € 550.00 27.08.2017
575.00
27.08.2017
bigbox.lt B bigbox.lt
bigbox.lt
galimi variantai
Skalbimo mašina AEG L86560TL4 6 kg, A+++ (-10%), Softclose, Steam, Inverter Skalbimo mašina AEG L86560TL4 6 kg, A+++ (-10%), Softclose, Steam, Inverter € 575.00 27.08.2017
575.00
27.08.2017
derekis.lt B derekis.lt
derekis.lt
galimi variantai
Skalbyklė AEG L86560TL4 Skalbyklė AEG L86560TL4 € 575.00 27.08.2017
636.00
27.08.2017
skytech.lt A skytech.lt
skytech.lt
galimi variantai
Skalbyklė AEG L86560TL4 Skalbyklė AEG L86560TL4 € 636.00 27.08.2017
nėra parduotuvių

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą

Aprašymas

AEG L86560TL4 – 89 centimetrų aukščio bei 40 centimetrų pločio baltos spalvos iš viršaus įkraunama skalbimo mašina. Į šią skalbimo mašiną galite sudėti net 6 kilogramus skalbinių. Gręždama ji pasiekia 1500 apsisukimų per minutę greitį.

Skalbyklėje AEG L86560TL4 įdiegta technologija „Protex Plus“ užtikrina individualią ir atsargią visų jūsų drabužių priežiūrą. Jei norite, kad Jūsų drabužiai būtų skalbiami švelniai, tačiau efektyviai išskalbiami, vertėtų įsigyti skalbyklę, kuri automatiškai pritaiko skalbimo programą pagal drabužio tipą ir jo skalbimui keliamus reikalavimus. Šiame skalbyklės „Protex Plus“ modelyje įrengta ir technologija „OptiSense“. Jos dėka skalbimo trukmė, vandens ir elektros energijos kiekis automatiškai pritaikomi pagal įdėtų skalbinių kiekį bei tipą. Taigi Jūsų drabužiai (nesvarbu, ar jie būtų pasiūti iš patvarios medvilnės, ar iš lengvo šilko, ar gležnos vilnos) kiekvieną kartą bus išskalbti pagal individualiai pritaikytą tinkamiausią programą. Tokiu būdu galėsite juos nešioti ilgiau, drabužiai nesusitrauks, nenusidažys.

Skalbyklė AEG L86560TL4 gali atnaujinti skalbinius garais. „SoftSteam“ – tai garų technologija, kuri leidžia švelniai išlyginti ir atnaujinti drabužio audinį. Įjungus lyginimo programą savo sijonus, kelnes, marškinius ar kitus drabužius iš skalbyklės ištrauksite beveik nesusiglamžiusius. Praktiškai galėsite atsisakyti lygintuvo, arba gerokai mažiau užtruksite prie lyginimo lentos. Atnaujinimo programa puikiai tiks trumpai vilkėtiems ir nedaug suteptiems drabužiams atnaujinti ir išlyginti. Ji tikrai pravers, jei prieš vykdami į darbą apsižiūrėsite, kad trūksta tvarkingų marškinių ar palaidinės.

Dėl įrengtos „Silent Systems Plus“ sistemos skalbyklė AEG L86560TL4  veikia itin tyliai. Galėsite skalbti bet kada – net vėlai naktį - ir triukšmas neerzins Jūsų bei netrikdys kaimynų ramybės. Kuriant tyliąją skalbimo technologiją pritaikyta garso izoliacijos sistema, be to, įrengtas tyliai veikiantis skalbimo mašinos variklis. Skirtingai nei kituose skalbyklių varikliuose tyliajame (inverteriniame) variklyje neįrengti anglies šepetėliai.

Taip pat ši „AEG“ skalbyklė turi mažesnę vibraciją dėl patobulintos korpuso konstrukcijos ir veiksmingų amortizatorių. Ši skalbyklė veikdama skleidžia 47 decibelų garsą. Tai prilygsta tyliai žmogaus kalbai. Gręžiant skalbimo mašina skleidžia 77 decibelų garsą.

Skalbyklė turi švelniai atidaromą dangtį. Švelniai atsidarant bei užsidarant dangčiui jūsų prietaisas tarnaus ilgiau, visuomet užsidarys sandariai, be to, atidarytas dangtis užsifiksuos ir Jums nereikės jo prilaikyti viena ranka.

Prietaisas turi tokias skalbimo programas:
„Antiallergy“ – skalbimas aukštoje temperatūroje, kurioje žūsta alergiškiems žmonėms kenksmingos bakterijos ir mikroorganizmai, medvilnei skalbti skirta programa, gležniems audiniams, pūkinei patalynei skirtos programos, tylioji programa (skirta skalbti naktį ar miegant namiškiams), gręžimo arba vandens išleidimo programa (skalbiant tyliuoju režimu skalbimo mašinos būgne lieka vanduo, todėl reikia jį išleisti), programa, po kurios skalbinius būtų lengva lyginti, greitoji programa – išskalbiama 3 kilogramai skalbinių per 20 minučių, „Super Eco 15 º C“ – ekonomiška skalbimo drungname vandenyje programa,  atšviežinimo garais programa ir lyginimo garais programa, sintetikai, vilnai bei džinsams skalbti skirtos programos, taip pat drabužių atšviežinimo garais bei lyginimo garais programos.

Taip pat galima rinktis iš skalbimo mašinos prietaisų skydelyje nurodytų papildomų funkcijų. Esant tam tikroje vietoje išteptiems drabužiams galite rinktis dėmių išėmimo funkciją, kuri, derinama su pagrindiniu skalbimu, padės geriau išskalbti dėmes iš rūbų. Arba tiesiog pasirinkti pirminio skalbimo (nedidelio skalbimo prieš pagrindinį) funkciją.

Galite rinktis laiko taupymo funkciją – tuomet skalbimo procesas bus vykdomas greičiau.

Jei manote, jog skalbiniuose dar liko šiek tiek skalbimo priemonių, galite rinktis skalavimo plus (prie skalbimo) arba papildomo skalavimo (po skalbimo) funkciją, kad drabužiai būtų dar kartą kruopščiai išskalauti.

Jei turite kažkur išvykti, ar priešingai – norite, jog skalbimo procesas pasibaigtų vos Jums grįžus, galite rinktis atidėtos pradžios funkciją ir skalbimo pradžią atidėti kelioms ar keliolikai valandų.

Galite rinktis garų funkciją – jie puikiai dezinfekuoja ir išlygina skalbinius.

Automatinio išsijungimo „AutoOff“ režimas užtikrina, kad pasibaigus skalbimo ciklui skalbyklė automatiškai išsijungs ir nebenaudos daugiau energijos. Galite užrakinti visus prietaiso mygtukus, kad smalsuoliai vaikai netyčia nenuspaustų kurio nors iš jų ir nesustabdytų skalbimo proceso ar nepakeistų jo funkcijų.

Kadangi šio tipo skalbimo mašinos kartais yra statomos tolimesnėse patalpose ar netgi pagalbinėse patalpose, prietaisas turi garsinį signalą. Įjungus jį, visuomet išgirsite priminimą apie pasibaigusį skalbimo ciklą.

Prietaisas turi 3 skyrelius įvairioms skalbimo priemonėms bei galimybę naudoti skystą skalbiklį.

Šioje skalbimo mašinoje įrengta aktyvi balanso kontrolė sumažina prietaiso vibraciją ir užtikrina, jog nuo būgne besivartančių skalbinių ji nepasislinktų iš vietos.

AEG L86560TL4 skalbyklė turi efektyvią apsaugą nuo vandens išsiliejimo, taigi galite būti ramūs dėl savo vonios, turto, ir kaimynų sienų. Sistema „Aqua-control“  sudaryta iš vandens įleidimo žarnos ir integruotos apsaugos nuo vandens ištekėjimo. Įleidimo žarna turi dvigubas sieneles, taigi sumažėja tikimybė, jog ji prakiurs. Tokia sistema iš tikrųjų užtikina apsaugą nuo išsiliejusio vandens padarinių. Įvykus avarijai – net ir tuo atveju, jei prietaisas yra išjungtas, siurblys pamažu išleidžia vandenį iš skalbimo mašinos būgno. Apie įvykusį gedimą skalbyklė praneša garsiniu signalu „Aqua Alarm“, taigi blogiausiu atveju vandens išsiliejimą pastebėsite ir jo padarinius pradėsite šalinti tuoj pat, vos išgirdę įspėjamąjį signalą.

Skalbimo mašina turi 2 reguliuojamas kojeles, kuriomis galėsite šiek tiek reguliuoti jos aukštį ir 2 ratukus. Taigi sugalvoję ją perstatyti į kitą vietą, tai padarysite lengvai ir be vargo.

Skalbimo mašina L86560TL4  priskiriama A+++ energijos naudojimo efektyvumo klasei ir dar 10 % mažiau sąnaudų. Pagal skalbimo metu sunaudojamą elektros energiją ji priskiriama A klasei, pagal sunaudojamą gręžimo metu – taip pat A klasei  Skalbimo mašinai reikia apie 0,62 kWh elektros energijos bei 45 litrų vandens vienam skalbimui.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo