AEG

AEG L98699FL

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 687.00
05.11.2019
b-a.eu B b-a.eu
b-a.eu
galimi variantai
Skalbimo mašina AEG L98699FL Skalbimo mašina AEG L98699FL € 687.00 05.11.2019
€ 688.00
27.08.2017
skytech.lt A skytech.lt
skytech.lt
galimi variantai
Skalbimo mašina AEG L98699FL su pakrovimu iš priekio, A+++, Inverterinis variklis, 9 Kg talpos, 1600 aps/min, 60,5 cm gylio, Skalbinių svėrimas, "Silent System Plus" technologija, LCD ekranas, "ProTex Skalbimo mašina AEG L98699FL su pakrovimu iš priekio, A+++, Inverterinis variklis, 9 Kg talpos, 1600... € 688.00 27.08.2017
2 parduotuvės

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

AEG L98699FL – 85 centimetrų aukščio bei 60 centimetrų gylio baltos spalvos skalbimo mašina. Į šią skalbimo mašiną galite sudėti net 9 kilogramus skalbinių, jos būgno talpa – 66 litrai. Gręždama ji pasiekia 1600 apsisukimų per minutę greitį.

Ši skalbimo mašina valdoma „LogiControl“ sistema, per jutiklinį skystųjų kristalų ekranėlį. Jums reikiamas skalbimo programas nustatysite vienu piršto prisilietimu prietaisų skydelyje. Kadangi ši skalbyklė priklauso „AEG“ 9-ajai serijai, papildomai ekranėlyje matysite laikrodį ir teksto eilutę. Tekstas gali būti užrašomas viena iš 25-ių kalbų, galite rinktis ir lietuvių kalbą.

Skalbyklėje AEG L98699FL įdiegta technologija „Protex Plus“ užtikrina individualią ir atsargią visų jūsų drabužių priežiūrą. Jei norite, kad Jūsų drabužiai būtų skalbiami švelniai, tačiau efektyviai išskalbiami, vertėtų įsigyti skalbyklę, kuri automatiškai pritaiko skalbimo programą pagal drabužio tipą ir jo skalbimui keliamus reikalavimus. Šiame skalbyklės „Protex Plus“ modelyje įrengta ir technologija „OptiSense“. Jos dėka skalbimo trukmė, vandens ir elektros energijos kiekis automatiškai pritaikomi pagal įdėtų skalbinių kiekį bei tipą. Taigi Jūsų drabužiai (nesvarbu, ar jie būtų pasiūti iš patvarios medvilnės, ar iš lengvo šilko, ar gležnos vilnos) kiekvieną kartą bus išskalbti pagal individualiai pritaikytą tinkamiausią programą. Tokiu būdu galėsite juos nešioti ilgiau, drabužiai nesusitrauks, nenusidažys. Be to, prietaisas turi svorio jutiklį, taigi pagal įdėtų drabužių kiekį parenkamas optimalus vandens kiekis jiems skalbti.

Atliktų tyrimų duomenimis „OptiSense“ skalbyklėse skalbiami drabužiai yra 30 procentų geriau apsaugomi nuo susidėvėjimo, palyginti su įprastomis skalbimo mašinomis.

Šioje skalbyklėje taip pat įrengta pažangi AWT skalavimo technologija, dar vadinama „dušo“ technologija, kuri užtikrins kruopštų skalbimo priemonių išskalavimą iš Jūsų drabužių. Skalavimas bus efektyvus net tais atvejais, kai skalbimo mašiną pakrausite iki pat viršaus. Šios technologijos dėka skalbiniai greitai sudrėkinami ir skalbimo priemonės ištirpsta greičiau. Skalbti pradedama nedelsiant, todėl skalbimo ciklas sutrumpėja, o drabužiai, patalynė, ar kiti tekstilės gaminiai išskalbiami nepriekaištingai.

AEG L98699FL skalbyklė gali atnaujinti skalbinius garais. „SoftSteam“ – tai garų technologija, kuri leidžia švelniai išlyginti ir atnaujinti drabužio audinį. Įjungus specialią lyginimo programą savo sijonus, kelnes, marškinius ar kitus drabužius iš skalbyklės ištrauksite beveik nesusiglamžiusius. Praktiškai galėsite atsisakyti lygintuvo, arba gerokai mažiau užtruksite prie lyginimo lentos. Atnaujinimo programa puikiai tiks trumpai vilkėtiems ir nedaug suteptiems drabužiams atnaujinti ir išlyginti. Ji tikrai pravers, jei prieš vykdami į darbą apsižiūrėsite, kad trūksta tvarkingų marškinių ar palaidinės.

Dėl įrengtos „Silent Systems Plus“ sistemos skalbyklė veikia itin tyliai. Galėsite skalbti bet kada – net vėlai naktį - ir triukšmas neerzins Jūsų bei netrikdys kaimynų ramybės. Kuriant tyliąją skalbimo technologiją pritaikyta garso izoliacijos sistema, be to, įrengtas tyliai veikiantis skalbimo mašinos variklis. Skirtingai nei kituose skalbyklių varikliuose tyliajame (inverteriniame) variklyje neįrengti anglies šepetėliai. Todėl jis tarnauja gerokai ilgiau, nesusidėvi. Taigi tai yra patvariausias, tyliausias ir taupiausias „AEG“ kompanijos sukurtas variklis.

Skalbyklės, kuriose įrengta „Silent Systems Plus“ sistema veikdamos skleidžia vos 49 decibelų garsą. Tai prilygsta tyliai žmogaus kalbai. Gręžiant skalbimo mašina skleidžia 75 decibelų garsą.

Taip pat ši „AEG“ skalbyklė turi mažesnę vibraciją dėl patobulintos korpuso konstrukcijos ir veiksmingų amortizatorių. Skalbimo mašina turi horizontaliai sutvirtintas šonines plokštes, todėl prietaisas atrodo elegantiškiau, mažiau vibruoja ir tyliau dirba.

Skalbyklės durelių anga yra net 34 centimetrų skersmens, ją būtų galima prilyginti XXL dydžiui. Dėl didelės angos Jums bus lengviau įdėti ir išimti skalbinius. Dureles galima atverti iki 160 laipsnių kampu, todėl jos netrukdo įdėti arba išimti drabužių.

Taip pat įrengta „Anti-foam“ sistema. Ji neleidžia skalbimo metu susidaryti per dideliam putų kiekiui ir skalbiniai efektyviau išskalaujami.

Prietaisas turi tokias skalbimo programas:
Medvilnei skalbti skirta programa, tylioji programa (skirta skalbti naktį ar miegant namiškiams), sintetikai, sintetikai, kurią išskalbus būtų lengva lyginti, gležniems audiniams, vilnai,  pūkinei patalynei skirtos programos, „Antiallergy“ – skalbimas aukštoje temperatūroje, kurioje žūsta alergiškiems žmonėms kenksmingos bakterijos ir mikroorganizmai, gręžimo arba vandens išleidimo programa (skalbiant tyliuoju režimu skalbimo mašinos būgne lieka vanduo, todėl reikia jį išleisti), džinsų skalbimo programa, greitoji programa – išskalbiama 3 kilogramai skalbinių per 20 minučių, „Super Eco 15 º C“ – ekonomiška skalbimo drungname vandenyje programa,  ekonomiška medvilnės programa, atšviežinomo garais programa ir lyginimo garais programa.

Taip pat galima rinktis iš skalbimo mašinos prietaisų skydelyje nurodytų papildomų funkcijų. Esant tam tikroje vietoje išteptiems drabužiams galite rinktis dėmių išėmimo/pirminio skalbimo funkciją, kuri, derinama su pagrindiniu skalbimu, padės geriau išskalbti dėmes iš rūbų.

Galite rinktis laiko taupymo funkciją – tuomet skalbimo procesas bus vykdomas greičiau. Jei turite kažkur išvykti, ar priešingai – norite, jog skalbimo procesas pasibaigtų vos Jums grįžus, galite rinktis atidėtos pradžios funkciją ir skalbimo pradžią atidėti kelioms ar keliolikai valandų.

Skalbyklė turi dvi atmintis, t.y. galite užprogramuoti du skalbimo režimus ir skalbyklė juos atsimins po vieno mygtuko spustelėjimo.

Automatinio išsijungimo „AutoOff“ režimas užtikrina, kad pasibaigus skalbimo ciklui skalbyklė automatiškai išsijungs ir nebenaudos daugiau energijos. Galite užrakinti visus prietaiso mygtukus, kad smalsuoliai vaikai netyčia nenuspaustų kurio nors iš jų ir nesustabdytų skalbimo proceso ar nepakeistų jo funkcijų.

Prietaisas turi net 4 skyrelius įvairioms skalbimo priemonėms bei sklendę skystam skalbikliui, kad jis neišsipiltų.

LED technologija apšviestas skalbyklės AEG L98699FL būgno vidus užtikrina, kad visuomet aiškiai matytumėte, kas dar liko skalbimo mašinos būgne, nepaliktumėte ten savo drabužių, smulkių skalbinių. Kartais pasitaiko atvejų, kai vienas užmirštas spalvotas drabužis gali pridaryti daug bėdos vėliau skalbiant baltus drabužius.

Šioje skalbimo mašinoje įrengta aktyvi balanso kontrolė sumažina prietaiso vibraciją ir užtikrina, jog nuo būgne besivartančių skalbinių ji nepasislinktų iš vietos.

AEG L98699FL skalbyklė turi net trigubą apsaugą nuo vandens išsiliejimo, taigi galite būti ramūs dėl savo vonios, turto, ir kaimynų sienų. Sistema „Aqua-control“  sudaryta iš vandens įleidimo žarnos ir integruotos apsaugos nuo vandens ištekėjimo ar užpylimo. Įleidimo žarna turi dvigubas sieneles, taigi ženkliai sumažėja tikimybė, jog ji prakiurs. Tokia sistema iš tikrųjų užtikina apsaugą nuo išsiliejusio vandens padarinių. Įvykus avarijai – net ir tuo atveju, jei prietaisas yra išjungtas, siurblys pamažu išleidžia vandenį iš skalbimo mašinos būgno. Apie įvykusį gedimą skalbyklė praneša garsiniu signalu „Aqua Alarm“, taigi blogiausiu atveju vandens išsiliejimą pastebėsite ir jo padarinius pradėsite šalinti tuoj pat, vos išgirdę įspėjamąjį signalą.

Skalbimo mašina turi 4 reguliuojamas kojeles, kuriomis galėsite šiek tiek reguliuoti jos aukštį.

Skalbimo mašina AEG L98699FL – priskiriama taupiausiai A+++ energijos klasei. Pagal skalbimo ir gręžimo metu sunaudojamą elektros energiją ji priskiriama mažiausio energijos suvartojimo klasei.  Be to, šis modelis sunaudoja dar 10 % mažiau elektros energijos nei A+++ klasei priskiriami gaminiai. Skalbimo mašinai reikia apie 0,99 kWh elektros energijos bei 63 litrų vandens vienam skalbimui.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo