Electrolux

Electrolux EWT1066TDW

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 272.00
20.09.2017
derekis.lt B derekis.lt
derekis.lt
galimi variantai
Skalbyklė ELECTROLUX EWT1066TDW  Neturime sandelyje Skalbyklė ELECTROLUX EWT1066TDW Neturime sandelyje € 272.00 20.09.2017
Skalbyklė ELECTROLUX EWT1066TDW  Neturime sandelyje Skalbyklė ELECTROLUX EWT1066TDW Neturime sandelyje € 272.00 27.08.2017
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Prisijunkite prie mūsų

Aprašymas

Skalbyklė ELECTROLUX EWT1066TDW
Nuoroda: www.ELECTROLUX.lt/Products/Drabužių_priežiūra/Skalbyklės/Kraunamos_iš_viršaus/EWT1066TDW

Techniniai parametrai: Skalbyklė,1000 aps/min., 6 kg. įkrova, vidutinis LCD ekranėlis, FuzzyLogic, balanso kontrolės sistema, programos pradžios atidėjimas, energetinis efektyvumas: A+/ C, 185 kWh/annum, 9680 l/annum, 58 dB skalbiant, 75 dB grežiant.
Profesionalios „ELECTROLUX“ skalbinių priežiūros sistemos atskirai nustato kiekvieno ciklo trukmę. Naudodami funkciją „TimeManager®“, ir patys galite tiksliai nustatyti, kiek laiko truks ciklas – ir dėvėti tai, ką norite, kada norite. Galite nustatyti ciklo trukmę pagal tai, kiek laiko turite. Užtikrinkite, kad jūsų skalbiniai būtų paruošti dėvėti tiksliai tada, kai reikia.
Tausokite gamtą, prižiūrėdami savo skalbinius
Dėl pažangios technologijos ši skalbyklė užtikrina išskirtinį energijos naudojimo efektyvumą. Iš tikrųjų jai suteikta A++ klasės kategorija, o tai reiškia, kad ji yra viena iš efektyviausiai energiją naudojančių skalbyklių.
Skalbiniai, kurie būna paruošti dėvėti tada, kai Jums reikia
Kodėl gi neužtikrinus, kad jūsų drabužiai būtų paruošti dėvėti, kai tik jūs būsite pasirengę? Naudodami šios skalbyklės atidėto paleidimo funkciją, galite atidėti kiekvieno skalbimo pradžią iki 20 valandų. Turėdami tokią pasirinkimų laisvę, nesvarbu, kada prikrausite skalbyklę, nes galėsite nustatyti laiką, kad skalbiniai būtų išskalbti tada, kai galėsite juos ištraukti.
Išmanios funkcijos, kurias lengva pasirinkti ir valdyti
Pasirinkus prietaisą su išmaniosiomis nuostatomis, taip pat reikia, kad jas pasirinkti galima būtų greitai ir lengvai. Būtent todėl lengvai naudojami šios skalbyklės valdikliai sukurti taip, kad galėtumėte intuityviai rasti kiekvieną funkciją ir nuostatą. Maksimaliai išnaudokite daugiafunkces savo skalbinių džiovyklės savybes.
Išsamesnė informacija geresniam valdymui
norėdami, kad jūsų drabužiai atrodytų gražiai, pRIVAloma naudoti tinkamus skalbimo nustatymus. Pasitelkiant aiškų skystųjų kristalų ekraną, lengva pasirinkti tinkamus nustatymus, netgi ilgesnį ciklą smarkiau suteptiems drabužiams. Be perstojo teikiama informacija apie ciklo etapus ir trukmę leidžia viską nuolat kontroliuoti.
Uždelsto įsijungimo galimybė.
Šilko programa, skirta specialiai šilkui, su švelniu plovimu ir jam pritaikytu gręžimo ciklu.
Užraktas nuo vaikų.
Apsauga nuo užliejimo.
„Fuzzy Logic“ technologija, prisitaikanti prie apkrovos.
Neputojanti skalavimo sistema.
Būgno balanso kontrolė.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo