Electrolux

ELECTROLUX EWX-147410W

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 538.00
10.11.2018
pigu.lt B pigu.lt
pigu.lt
galimi variantai
Electrolux EWX147410W Electrolux EWX147410W € 538.00 10.11.2018
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Pricer.lt

Informacija

Aprašymas

Electrolux EWX147410W – 7 kilogramų talpos montuojama skalbyklė su džiovintuvu. Skalbyklės įkrova džiovinant negali viršyti 4 kg. Ji valdoma mygtukais bei rankenėle. Pastarąja parinksite skalbimo programą. Temperatūrą, skalbimo programą bei kitus nustatymus matysite priekiniame skydelyje įrengtame skystųjų kristalų ekranėlyje.

Skalbyklė Electrolux EWX147410W turi tokias skalbimo programas: skirtą skalbti medvilnei, taip pat skirtą skalbti medvilnei su pirminiu plovimu, skirta skalbti sintetikai, ploniems, lengvai pažeidžiamiems audiniams, skirtą skalbti sintetinius drabužius taip, kad juos būtų lengva lyginti, gręžimo programą, vandens išleidimo funkciją, skalavimo funkciją. Taip pat skalbyklėje 30  º C temperatūroje galima skalbti šilką, yra „skalbimo rankomis“ programa, su kuria galėsite skalbti net skalbyklėms nepritaikytus rūbus. Dar yra ekonomiška programa skirta skalbti sintetikai, sausiems sintetiniams drabužiams skirta programa bei sausiems medvilniniams drabužiams skirta programa.

Electrolux EWX147410W skalbyklė turi 4 lygių temperatūros nustatymo galimybę, galima plauti ir šaltu vandeniu, taip pat gręžimo greitį galima pasirinkti iš trijų greičių. Galima tam tikram laiko tarpui sustabdyti gręžimo ir skalavimo procesus skalbyklėje. Galima papildomai perskalauti skalbinius, nustatyti džiovinimo laiką, atidėti skalbimo pradžią ar, kaip jau minėjome, apskritai sustabdyti skalbimo procesą bet kurioje skalbimo fazės vietoje. Nustatytą skalbimo laiką skalbyklė gali skaičiuoti arba į priekį, t.y. kiek laiko praėjo, arba atgal – t.y. kiek laiko liko iki skalbimo pabaigos. Visi šie prietaiso parametrai ir programos tarnaus Jūsų patogumui. Jums tereiks rūpintis atrenkant spalvotus skalbinius nuo baltų ;)

Įrengtas ir vandens kontrolės indikatorius „Aqua control“. Sistema praneš, jei skalbykėje esantis vandens kiekis viršys įprastą normą. Ši sistema įrengta prevenciniais tikslais, kad netektų semti vandens iš virtuvės ar vonios.

Skalbyklė Electrolux EWX147410W priklauso B klasei.

Ji sunaudoja 99 litrus vandens (sąnaudos taikytos kartu su džiovinimo programa). Didžiausias galimas gręžimo greitis – 1400 apsisukimų per minutę. Prietaisas sunaudoja apie 1,05 kilovatvalandės elektros energijos, tačiau jei įjungiama ir džiovinimo funkcija, tuomet suvartojimos energijos kiekis išauga iki 5,67 kilovatvalandės.

Triukšmo lygis skalbiant siekia 56 decibelus, o gręžiant – 74 decibelus. Džiovinant skalbyklė skleidžia 62 decibelų garsą.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo