GORENJE K 65103 AX

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

365.00
18.10.2022
technolux.lt C technolux.lt
technolux.lt
galimi variantai
Gorenje K 65103 AX Gorenje K 65103 AX € 365.00 18.10.2022
nėra parduotuvių

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą

Aprašymas

Tai – kompanijos „Gorenje“, nerūdijančio plieno spalvos kombinuota (dujinė kaitlentė ir elektrinė orkaitė) viryklė. Ji yra standartinio 60-ies centimetrų pločio ir turi stiklinį dangtį.

Kodėl vis dar verta rinktis, dažnai pasenusia gaminimo technologija laikomą dujinę kaitlentę? Pradėkime nuo to, jog virėjai ir šefai gamina naudodami „gyvą“ liepsną, kurią galima įjungti ir išjungti tada, kai reikia. Galite akimirksniu sumažinti liepsną kai pastebite, jog vanduo tuoj išbėgs. Elektrinė kaitlentė niekuomet taip greitai nereaguoja į valdymą, tad dujinę kaitlentę šiuo požiūriu galima prilyginti indukcinei.

Tai, jog maisto ruošimas naudojant dujas yra nešvarus, tėra tik mitas. Riebalai tyška dėl kepimo ir kaitros. Šio nepatogumo galima išvengti, įrengiant ištraukimo gaubtą, kuris šiandien projektuojamas kiekvienoje naujoje virtuvėje.

Susitepus paviršiui (o tai įprastas reiškinys virimo metu), „Gorenje“ viryklę nesunkiai nuvalysite, nes galima nuimti groteles bei degiklius.

Šioje kaitlentėje įrengtas elektrinis degiklių uždegimas, kai automatiškai įskeliama žiežirba. Taigi, degtukų neprireiks.

Dujinėje kaitlentėje, kaip ir visuose šiuolaikiniuose dujiniuose prietaisuose įrengta apsauga nuo dujų nutekėjimo. Avarijų dėl dujų nutekėjimo atvejai šiandien – itin reti, tačiau geriau apsidrausti ir rinktis prietaisą su apsaugine sistema. Davikliams pranešus apie nutekėjimą, dujų padavimo kanalai uždaromi.

Viryklė valdoma rankenėlėmis, įrengtomis priekyje ant nerūdijančio plieno valdymo skydelio. Jomis galėsite nustatyti ir orkaitės temperatūrą bei kepimo būdą.

Kaitlentė turi keturias kaitvietes:

Priekinė ir galinė kairės pusės kaitvietės yra 6,9 centimetro skersmens ir 1,9 kilovato galingumo.

Priekinė dešinioji kaitvietė – 9,4 centimetro skersmens ir 3 kilovatų galingumo. Šis degiklis – didžiausias, čia galėsite statyti didelius puodus bei keptuves.

Galinė dešinioji kaitvietė yra 4,6 centimetro skersmens ir 1 kilovato galingumo. Tai vadinamasis ekonomiškas degiklis, skleidžiantis silpną liepsną, ant kurios patiekalai keps ar virs lėčiau, tačiau bus naudojama mažiau dujų.

Orkaitės forma parinkta taip, kad  savo gaminius galėtumėte tobulai iškepti ir apskrudinti. Viduje orkaitė yra skliauto formos – pagal senovinių, malkomis kūrentų krosnių formą. Todėl patiekalai joje iškepa gardūs, traškūs, lengvai apskrudę. Skliauto formos orkaitė – tai įžvalgi dizaino naujovė su senovės išminties atspalviu.

Orkaitės talpa – 63 litrai. Ji maždaug 15 % didesnė, nei įprastų orkaičių. Todėl tiek kepdami vienoje skardoje, tiek keliais aukštais čia galėsite sutalpinti daugiau maisto produktų.

Orkaitė sukonstruota taip, kad visuomet joje gamintumėte su malonumu. Ji turi 6 kepimo funkcijas. Trumpai apžvelgsime, ką galite pagaminti pasirinkę kiekvieną iš jų:

  Kaitinimo ventiliatorius arba karšto oro pūtimas – pasirinkus šią funkciją, vienu metu galima gaminti maistą 3 orkaitės lygmenyse. 

Kaitinimas iš viršaus ir apačios  - tai tradicinis kepimo būdas, geriausiai tinkantis duonai ir pyragams kepti. 

Grilis - tinka sūriui lydyti ant gardžių apkepų bei užbaigti gaminimo „seansą“ traškiai apskrudinant tai, ką jau iškepėte.

Grilis su kaitinimo ventiliatoriumi - šis režimas viščiukui ir kepsniams padeda išlikti sultingiems, o odelė ir luobelė išlieka traški. 

Apatinis kaitinimas ir ventiliatorius - kepimo programa ypač tinkanti pyragams, kurių apačiai reikalingas didesnis karštis nei viršui. Tinka kepti įvairius apkepus, nes pučiamas karštas oras paskirsto kaitrą po orkaitės erdvę taip, kad visame jos viduje temperatūra tampa tolygi. Tinka ir žuviai troškinti troškinimo inde.

Atšildymas  - tinka viščiukui, krevetėms, daržovėms bei kitiems šaldytiems produktams atšildyti. 

Orkaitė turi dvigubą durelių stiklą, kuris saugo jus ir ypač mažylius nuo nusidegimo, netyčia prilietus dureles tuo metu, kai orkaitė yra stipriai įkaitusi. Dar vienas saugumui skirtas įrengimas -  užraktas nuo vaikų. Galima užrakinti orkaitės dureles, kad kepant jų nebūtų įmanoma atidaryti.

Galiausiai, suvalgius gardžius pietus, ateina metas valymo darbams. Žinodami, kad nė vienas jų nemėgsta, kompanijos inžinieriai šioje orkaitėje įrengė plovimo vandeniu funkciją „AquaClean“.

Į kepimo skardą turėsite pašauti pusę litro vandens. Apie 70 ° C temperatūroje vanduo ima garuoti ir karšti garai suminkština nešvarumus, prikepusius prie orkaitės sienelių. Tuomet išvalykite orkaitę drėgna šluoste – nereikės jokių cheminių valiklių!

Prie lengvų valymo darbų prisideda ir emalė „EcoClean“ – ji yra glotni ir hermetiška, geriau atspindi karštį. „EcoClean“ apsaugo orkaitės sieneles ir riebalų skardas nuo prikepusių riebalų. Dvigubi orkaitės durelių stiklai gali būti išimami, juos taip pat galėsite lengvai išvalyti.

Kartu su orkaite pridedama: gili emaliuota kepimo skarda, negili emaliuota kepimo skarda, orkaitės grotelės. Jūsų patogumui orkaitėje įrengti metaliniai bėgeliai, kad galėtumėte lengvai įstumti ir ištraukti skardas.

Ji priskiriama A energijos klasei.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo