Kalba Jackas Welchas

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 15.26
02.04.2020
Knyguklubas.lt C Knyguklubas.lt
Knyguklubas.lt
galimi variantai
Kalba Jackas Welchas Kalba Jackas Welchas € 15.26 02.04.2020
€ 0
Revolut Pricer.lt dovanoja Nemokamą Revolut standartinę kortelę! Pasiūlymas galioja tik naujiems Revolut vartotojams. Gauti
Revolut Gauti

Pricer.lt dovanoja Nemokamą Revolut standartinę kortelę!
Pasiūlymas galioja tik naujiems Revolut vartotojams.

1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Pricer.lt

Aprašymas

Jackas Welchas, laikomas vienu iš veikliausių visų laikų generalinių direktorių, senstančią elektroninių prekių gamintoją "General Electric", spaudžiamą užsienio konkurentų, pavertė pasaulinės klasės kompanija, duodančia puikų pelną investuotojams. Welcho balsas, net jam išėjus į pensiją, girdimas visame pasaulyje, nes jis ir toliau nagrinėja tokius klausimus kaip kompanijos valdymas ir asmeninė bei verslo sėkmė.

Atnaujintoje knygoje "Kalba Jackas Welchas" bestselerių autorė Janet Lowe pateikia tas įžvalgas, vizijas ir principus, kuriais vadovavosi Jackas Welchas savo ypatingos karjeros GE kompanijoje metu ir po to, kai pasitraukė iš jos. Savo komentarus autorė papildo gausiomis VVelcho citatomis apie darbuotojų atlyginimus, verslo etiką ir kitus klausimus, kamuojančius korporacinę Ameriką. Janet Lowe taip pat ieško tų idėjų ir vertybių, kurios padėjo Welchui taip sėkmingai pakeisti GE pozicijas pasaulinėje rinkoje.

Kupina gilių įžvalgų ir praktinių patarimų, ši knyga leidžia objektyviai įvertinti Welcho karjerą - nuo vadovavimo principų, užtikrinusių puikius rezultatus, iki prieštaringų nuomonių dėl jo atlyginimo. Taip pat joje pateikiama tokių lyderiavimo pamokų, kokių nerasite niekur kitur. Štai tik keli pavyzdžiai to, ką perskaitysite šioje knygoje:
* "Kol dar nesate lyderis, sėkmė reiškia asmeninį augimą. Tapus lyderiu, sėkmė reiškia kitų ugdymą."
* "Kai pradedate vadovauti organizacijai, visada iš pradžių būna baisoka. Baisu ją sugriauti."
* "Jei kas nors skundžiasi, kad dirba 90 valandų per savaitę, aš sakau jam: Vadinasi, jūs kažką darote labai neteisingai. Aš savaitgaliais mėgstu paslidinėti; penktadienį - pasilinksminti su draugais. Taip gyventi turėtumėt ir jūs, o jei nepavyksta, tada kažkas negerai."
 
Skaitydami knygą sužinosite, kaip Jackas Welchas tapo vienu iš labiausiai pasaulyje gerbiamų generalinių direktorių ir suprasite, ko reikia, norint būti sėkmingam dinamiškoje šių dienų verslo aplinkoje.

Iš anglų kalbos vertė Leonas Tamas

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo