Misija: Kitoks karjeristas

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 5.84
02.04.2020
Knyguklubas.lt C Knyguklubas.lt
Knyguklubas.lt
galimi variantai
Misija: Kitoks karjeristas. Įkvepianti istorija
kiekvienam. Misija: Kitoks karjeristas. Įkvepianti istorija kiekvienam. € 5.84 02.04.2020
€ 0
Revolut Pricer.lt dovanoja Nemokamą Revolut standartinę kortelę! Pasiūlymas galioja tik naujiems Revolut vartotojams. Gauti
Revolut Gauti

Pricer.lt dovanoja Nemokamą Revolut standartinę kortelę!
Pasiūlymas galioja tik naujiems Revolut vartotojams.

1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Pricer.lt

Aprašymas

„Baimė būti IŠNAUDOJAMU mums trukdo išmokti duoti. Mes būtume laimingesni, jei kur kas stipriau mus valdytų baimė būti IŠNAUDOTOJU. Gal ši knyga ką nors išmokys ir to.“
Marijonas Mikutavičius, dainininkas, televizijos laidų vedėjas

„Dauguma žmonių neturi drąsos šios knygos nusipirkti, niekada nepasiryžta perskaityti ir konkrečiai pritaikyti. Bet jūs išdrįsote. Ir esu tikras – džiaugsitės.“
Seth Godin, vienas žymiausių pasaulio rinkodarininkų ir pagrindinių Forum One 2014 konferencijos Lietuvoje pranešėjų

„Nepaprasta knyga, nepaprasta istorija. Knyga, privertusi permąstyti vertybes, siekius. Knyga, sukrėtusi asmenybę ir padariusi mane geresniu žmogumi!“
Deividas Ridikas
, UAB „Utenos diena“ direktorius, leidėjas

"Misija: Kitoks karjeristas"
- tarptautiniu bestseleriu tapusi istorija apie tai, kaip žmogus gali siekti didelių tikslų ne lipdamas kitiems per galvas, bet duodamas; norėdamas padėti kitam.
Grožinės literatūros stiliumi parašyta istorija pasakoja apie sėkmės besivaikantį ambicingą vaikiną, karštligiškai siekiantį susigrąžinti prarastą stambų klientą ir taip pagerinti savo veiklos įmonėje rezultatus. Tačiau siužetas pakrypsta tokia linkme, kad mažai kas tiki, jog taip įmanoma.
Kitokia knyga ir kitoks požiūris skirti kitokiam verslininkui, darbuotojui, sutuoktiniui.

Bob Burg – verslininkas ir gerai žinomas pranešėjas, kalbantis įvairiose korporacijose ir asociacijose visame pasaulyje, įskaitant Fortune 500 įmones, frančizes ir daugybę tiesioginių pardavimų organizacijų. Taip pat jis yra parašęs knygą Iš priešų į sąjungininkus: įtikink žmones be manipuliacijos ar prievartos (Adversaries into Allies: Win People Over Without Manipulation or Coercion). Daugiau: www.burg.com.
John David Mann – apdovanojimų laimėjęs rašytojas, kurio knygos prieinamos dvidešimt keturiomis kalbomis. Jis yra New York Times bestselerių Raudonas ratas (The Red Circle) ir Numatymas (Flash Foresight) bendraautorius. Tomas Petersas ir Washington Post pripažino jo ir Betsy Myers bendrą knygą Būk lyderis (Take the lead) kaip „Geriausią 2011 metų lyderystės knygą“. Daugiau: www.johndavidmann.com.


Ši knyga yra išversta daugiau nei į 20 pasaulio kalbų ir pelniusi daugybę apdovanojimų:

* Wall Street Journal, verslo bestseleris (2008 sausis)
* Business Week, bestseleris (2008 kovas)
* Amazon, #7 bestseleris, kategorija: Visos knygos (2008 sausis)
* Amazon, #1 bestseleris, kategorijos: Karštos naujienos, Sėkmė, Motyvacija, Valdymas ir lyderystė, Verslas ir investavimas, Verslo pasaulis, Populiarioji ekonomika, Kindle: Saviugda, Kindle: Sveikata, protas ir kūnas (2008 sausis)
* Auksinis medalis, kategorija: Verslo pasakėčia. 2nd Annual Axiom Business Book Awards (2-ieji kasmetiniai Aksiominių verslo knygų apdovanojimai)
* 800-CEO-READ sąrašuose, kategorijos: 2008 metų bestseleris, Tarptautiniai bestseleriai (2009 vasaris), Jacko Coverto rinktiniai (2008 kovas), skirtingų mėnesių Top-25, tarp jų #9 bestseleris (2014 vasaris).

Iš anglų kalbos vertė ir projektui vadovavo Neringa Obolevičiūtė

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo