D-LINK DAP-1360U, 802.11n Wireless N300 multimode router, 802.11b/g/n compatible, up to 300Mbps data transfer rate, 1 WAN port 10/100BASE-TX Fast Ethernet, 4 LAN ports 10/100BASE-TX Fast Ethernet, 5

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 20.00
23.10.2020
elektromarkt.lt C elektromarkt.lt
elektromarkt.lt
galimi variantai
D-Link Router DAP-1360U 802.11n, 300 Mbit/s, 10/100
Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Antenna type 2xDetachable
5dBi D-Link Router DAP-1360U 802.11n, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Antenna ty... € 20.00 23.10.2020
€ 20.49
23.10.2020
Ogmina.lt B Ogmina.lt
Ogmina.lt
galimi variantai
Maršrutizatorius D-Link DAP-1360U Maršrutizatorius D-Link DAP-1360U € 20.49 23.10.2020
€ 21.29
27.08.2017
skytech.lt A skytech.lt
skytech.lt
galimi variantai
D-LINK DAP-1360U, 802.11n  Wireless N300 multimode  router, 802.11b/g/n compatible, up to 300Mbps data transfer rate, 1 WAN port 10/100BASE-TX Fast Ethernet, 4 LAN ports 10/100BASE-TX Fast Ethernet, 5 D-LINK DAP-1360U, 802.11n Wireless N300 multimode router, 802.11b/g/n compatible, up to 300Mbps da... € 21.29 27.08.2017
3 parduotuvės

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Pricer.lt

Aprašymas

D-LINK DAP-1360U, 802.11n Wireless N300 multimode router, 802.11b/g/n compatible, up to 300Mbps data transfer rate, 1 WAN port 10/100BASE-TX Fast Ethernet, 4 LAN ports 10/100BASE-TX Fast Ethernet, 5dBi Gain detachable omni-directional antenna with RP-SMA connector, Operate as an access point, wireless router, WDS, “Wi-Fi Client” function: operates as wireless network repeater. 64-bit WEP encryption, WPA, WPA2, MAC address filtering, WMM, WPS, NAT, Firewall, Virtual server (in router mode only), Web-based configuration, Telnet

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės