Digitus Fiber Optic Patch Cord LC/LC OM3 3m

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

€ 4.99
09.03.2021
topocentras.lt B topocentras.lt
topocentras.lt
galimi variantai
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3 DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 3m class OM3 € 4.99 09.03.2021
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą
Išmanus apsipirkimas mobiliajame
Pricer.lt

Aprašymas

Digitus Fiber Optic Patch Cord LC/LC OM3 3m

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės