Qoltec Optic Pigtail 12x SC/UPC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

6.07
22.05.2021
Morele.net Morele.net
Morele.net
galimi variantai
Qoltec Pigtail 12xSC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, G652D, 2m (54357) Qoltec Pigtail 12xSC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, G652D, 2m (54357) € 6.07 22.05.2021
12.19
24.08.2018
skytech.lt A skytech.lt
skytech.lt
galimi variantai
Qoltec Optic Pigtail 12x SC/UPC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m Qoltec Optic Pigtail 12x SC/UPC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m € 12.19 24.08.2018
nėra parduotuvių

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą

Aprašymas

Qoltec Optic Pigtail Fiber Singlemode SC/UPC x 12 2m

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės