Eastanbul

Ceilono cinamono lazdelės, 50 g

Pardavėjai pagal mažiausią kainą ( Žiūrėti kainos istorija )

3.19
06.10.2022
Eastanbul.lt Eastanbul.lt
Eastanbul.lt
galimi variantai
Ceilono cinamono lazdelės, 50 g Ceilono cinamono lazdelės, 50 g € 3.19 06.10.2022
Ceilono cinamono lazdelės, 50 g Ceilono cinamono lazdelės, 50 g € 2.89 17.09.2021
1 parduotuvė

Gauti pranešimą apie pageidaujamą kainą

Aprašymas

Kai kurie maisto produktai neatsiejamai yra tapę tam tikrų švenčių ar išskirtinių progų bei patiekalų simboliais. Vienas tokių garsiausių simbolių yra cinamono lazdelės.
Eastanbul.lt pristatomos Ceilono cinamono lazdelės – tikros Kalėdos viename nedideliame įpakavime! Matytos daugelyje filmų, kulinarinių ar kitų laidų, galybėje nuotraukų šios mažos, neapsakomai kvapnios lazdelės į bet kuriuos namus atneš tikrą Kalėdų nuotaiką ir šilumą. Ceilono cinamono lazdelės pasižymi ypatingu, nepakartojamu salsvoku aromatu ir išraiškingu maloniu skoniu. Jas galima pjaustytas naudoti įvairiuose kepiniuose, drožles naudoti kaip pagardus bandelėms, tortams ar net mėsos, ypatingai paukštienos, kepsniams, cinamono lazdeles galima naudoti ruošiant karštus gaiviuosius gėrimus ar punšą, indiškuose patiekaluose – ir karštiesiems valgiams.

Sudėtis: Ceilono cinamono lazdelės.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Panašios prekės

Žiūrėję šią prekę, taip pat žiūrėjo