Atsiliepimai, komentarai, nuomonės, atsiliepimas, komentaras, nuomonė, apžvalga, recenzija, įvertinimas, reakcija, vertinimas, pastaba, charakteristika, informacija, patikrinimas, atgarsis, dėkingumas, aprašymas, paminėjimas, užrašas, komentavimas, rekomendacija komentarai apie Išmanusis laikrodis SAMSUNG Gear Fit2 Pro Black Juoda komentarai apie Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės komentarai apie Samsung
2
Išmanusis laikrodis SAMSUNG Gear Fit2 Pro Black Juoda

Išmanusis laikrodis SAMSUNG Gear Fit2 Pro Black Juoda atsiliepimai, komentarai, nuomonės | Pricer.lt

Aprašymas Žiūrėti kainos istorija

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Išmanusis laikrodis SAMSUNG Gear Fit2 Pro Black Juoda atsiliepimai, komentarai, nuomonės, parduotuvių skaičius - 12, kainos nuo 95.99 iki 228.99, kategorija Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės, prekės ženklas Samsung

Išmanusis laikrodis SAMSUNG Gear Fit2 Pro Black Juoda atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Samsung atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Nerkite į vandenį

Galite drąsiai plaukioti baseine ar maudytis po dušu, nes Gear Fit2 Pro yra atsparus vandeniui (iki 5 atmosferų*). Jeigu plaukiosite baseine, programėlė Speedo**, sukurta specialiai Gear Fit2 Pro, fiksuoja jūsų treniruočių informaciją ir pateikia trumpas bei aiškias jos santraukas.

*Gear Fit2 Pro atitinka atsparumo vandeniui (iki 50 metrų gylio) standartą ISO 22810:2010. Jei įrenginys arba Jūsų rankos sušlapo, prieš toliau naudojantis įrenginiu, kruopščiai nuvalykite.

**Speedo programėlės veikimas, priklauso nuo šalies ir regiono. Programėlės „Speedo“, skirtos „Gear Fit2 Pro“, negalima įdiegti išmaniajame telefone su „iOS“ operacine sistema.

UA RECORD

Matykite savo aktyvumo, miego ir treniruočių rezultatus viename priemonių skydelyje. Sekite informacją apie savo sveikatą bei fizinę formą.

MapMyRun

Planuokite ir sekite savo maršrutus realiu laiku naudodami žemėlapius bei išsaugokite kiekvieno bėgimo, važiavimo ar ėjimo rezultatus.

MyFitnessPal

Būkite sumanesni rinkdamiesi valgį ir pasiekite savo tikslus, skaičiuodami tiek suvartotas, tiek sudegintas kalorijas.

Endomondo

Prisijunkite prie pasaulinės kūno rengybos entuziastų bendruomenės ir naudodami asmeninius treniruočių planus, pasiekite geriausius bėgimo rezultatus.

Skaičiuokite savo žingsnius

Žaidžiate tenisą, krepšinį ar tiesiog šokate? Gear Fit2 Pro automatiškai atpažįsta ir fiksuoja fizinę veiklą. Gear Fit2 Pro taip pat matuoja Jūsų širdies ritmą visą dieną ir nustato skirtingas pulso zonas – tai leidžia tikslingiau planuoti savo treniruotes.

Pasirinkite savo stilių

Santūrios juodos spalvos prietaisas puikiai derės sporto salėje ar darbe. Jei norite ryškesnių spalvų, išbandykite raudoną. Kad ir kurią spalvą pasirinksite, abu prietaisai puikiai tiks, o sagtis užtikrins, jog Gear Fit2 Pro tvirtai laikysis ant riešo tiek plaukiojant, tiek prakaituojant sporto salėje.

Džiaukitės programėlėmis bei laikrodžio išvaizda

Dėl daugiau nei 3000 suderinamų programėlių, įskaitant Spotify, bei galimybės pasirinkti ciferblato stilių, Gear Fit2 Pro galėsite pritaikyti savo reikmėms. Apsilankykite programėlių parduotuvėje Galaxy App ir rasite raskite tai, ko ieškote bei dar daugiau.

Pricer.lt nuomonės