PRICER.LT PARTNERIS: Internetoparduotuves.lt - Lietuvos e-parduotuvių reitingai

Interneto Parduotuvės Lietuvoje http://www.internetoparduotuves.lt - elektroninių parduotuvių reitingas Lietuvoje, kuris sudaromas pagal įmonių pateiktus ar viešai prieinamus duomenis apie elektroninės parduotuvės pardavimus Lietuvoje, Google Analytics duomenis bei informaciją iš tokių duomenų bazių, kaip Similar Web, Alexa ir pan.

Svetainės misija sukurti populiariausių elektroninių parduotuvių Lietuvoje reitingą, kuris leistų vartotojams žinoti, kurios parduotuvės yra Lietuvos elektroninės komercijos lyderiai.

Daugiau: http://www.internetoparduotuves.lt

 

Grįžti į pagrindinį puslapį

 

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

arunas

arunas

2018 vasario mėn. atnaujintame populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitinge pirmojoje pozicijoje kaip ir prieš mėnesį išlieka elektroninė parduotuvė Pigu.lt. Šios pozicijos ši elektroninės komercijos prekybos lyderė neužleidžia nuo pat reitingų sudarymo pradžios.
Tuo tarpu antroje pozicijoje fiksuojami pirmieji pokyčiai – po mėnesio pertraukos į antrąją poziciją sugrįžo Telia, kurioje keičia į trečiąją poziciją nusileidusią Senukai.lt. Daugiau pokyčių pirmajame penketuke neužfiksuota.
Kitas telekomunikacijų operatorius taip pat gerino savo rezultatus reitinge. Į šeštąją poziciją iš aštuntosios kyla BITĖ, taip aplenkdama TopoCentras.lt ir 1a.lt, kuri krenta į devintąją vietą, užleisdama SKYTECH.LT į aštuntąją poziciją.
Didžiausią šuolį antrajame dešimtuke demonstruoja Camelia vaistinės elektroninė parduotuvė, kuri kyla per aštuonias pozicijas į 11 vietą. Trečiajame dešimtuke dar didesnį šuolį rodo Grupinis.lt kylantis per 12 pozicijų į 22 vietą.

Daugiau:

http://www.internetoparduotuves.lt/telia-susigrazino-savo-pozicija-elektroniniu-parduotuviu-reitinguose/

http://www.internetoparduotuves.lt/

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti