2018 metų vasario mėnesio Lietuvos e-parduotuvių reitingas

Prisijunkite prie mūsų

Pricer.lt partneris Internetoparduotuves.lt pristato naują 2018 metų vasario mėnesio Lietuvos e-parduotuvių reitingą.

Apžvalga:

Pigu.lt eilinį kartą išlaiko lyderės pozicijas atnaujintame populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitinge. Ir atotrūkis nuo kitų reitingo dalyvių yra pakankamai didelis, todėl pokyčių šioje pozicijoje neprognozuojame artimiausiu metu.

Tuo tarpu kova dėl antrosios pozicijos aktyvi. Po mėnesio pertraukos į ją sugrįžta elektroninė parduotuvė Senukai.lt, kuri keičia į trečiąją vietą krentančią Telia elektroninę parduotuvę.

Penketuke savo pozicijas išlaiko elektroninės parduotuvės TELE2 bei Varle.lt.  Tuo tarpu šeštoje pozicijoje fiksuojame sugrįžtančią po mėnesio pertraukos buities ir elektronikos prekių parduotuvę TopoCentras.lt, kuri kyla iš septintosios pozicijos taip iš šios pozicijos išstumdama BITĖ parduotuvę.

Į dešimtuką taip pat patenka savo pozicijas išsaugojusi SKYTECH.LT bei pozicijos susikeitusios EuroVaistine.lt bei 1a.lt. Tai kol kas aukščiausia vaistinių tinklo parduotuvės pozicija mūsų sudaromuose reitinguose.

Didžiausią šuolį antrajame dešimtuke demonstruoja Save24.lt, kuri kyla iš 53 į 19 vietą. Tuo tarpu daugiausiai pozicijų į viršų tarp visų reitingo dalyvių demonstruoja žvejams skirta parduotuvė Spiningavimas.lt, kuri kyla per 233 pozicijas į 91 vietą.

Daugiau: http://www.internetoparduotuves.lt/senukai-lt-susigrazina-antraja-pozicija-o-pigu-lt-ir-toliau-islieka-lydere/

Top 25 populiariausios interneto parduotuvių Lietuvoje: http://www.internetoparduotuves.lt/

Pilnas 333 elektroninių parduotuvių 2018 m. metų vasario Lietuvos reitingas: http://www.internetoparduotuves.lt/interneto-parduotuves/

Šis populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitingas sudarytas remiantis 2018 metų vasario mėnesio įmonių teikiama bei viešai prieinama informacija iš tokių šaltinių, kaip SimilarWeb, Alexa, Rekvizitai.lt ir pan. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 333 elektroninės parduotuvės.

Populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitingą sudarė Internetoparduotuves.lt

Jei turite pastabų ar norėtumėte padiskutuoti dėl konkrečios parduotuvės pozicijos, kreipkitės el. paštu [email protected] arba komentaruose.

 

Grįžti į pagrindinį puslapį

 

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti