Pricer.lt pataria. Kaip išsirinkti dulkių siurblį? 1 dalis – galia.

Prisijunkite prie mūsų

Renkantis dulkių siurblį, internete ir savo galvose randame gausybė mitų, kurie ne padeda išsirinkti, o kaip tik trukdo. Šį kartą paneiginėjame mitus apie dulkių siurblio galią. Logiškai galvojant, kuo didesnė galiu, tuo siurblys yra geresnis, nes susiurbia daugiau. Tačiau tai nėra visiškai garantuota tiesa. Parduotuvėje radę užrašus 1000 W, 1500 W, 2000 W, tikriausiai galvojate, kad paskutinis variantas yra pats geriausias, nes galingiausias. Deja, tiesa yra kitokia.

Galia rodo siurblio sunaudojamą energiją, o ne siurbimo efektyvumą. Jei norite gero siurblio, kuris įtrauks daugiau dulkių, žiūrėkite kitą rodiklį – įsiurbimo galingumą arba aeroWt.

Šis parametras rodo įtraukiamo oro greitį bei kiekį. Kuo jis didesnis, tuo greičiau ir švariau išvalysite namus. Jei elektroninėje parduotuvėje ar buitinės technikos prekybvietėje nerandate šios informacijos arba konsultantas apie šį parametrą nieko nežino, rekomenduojame rinktis kitą parduotuvę.

Kaip žinoti, kokios įsiurbimo galios jums pakanka? 250 aeroWt pakaks 2-3 kambarių butui išsiurbti, 300 aeroWt — jei jūsų namuose daug kilimų ar minkštų baldų, 350 aeroWt ir didesnio įsiurbimo galingumo dulkių siurblio jums prireiks, jei namuose turi gyvūnų, vaikų ar dulkėms alergiškų žmonių.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti