Pricer.lt pataria. Kaip išsirinkti geriausią buitinę techniką savo virtuvei? 3 dalis - indaplovės.

Neturintys namuose indaplovės turbūt retai jos pasigenda. Na, galbūt kartais pasvajoja apie tai, kad kažkas už juos išplautų kalną indų. Tačiau bent kartą išbandę, niekada nenori atsisakyti.

Indaplovės paprastai būna 3 tipų – integruotos, integruotos iš dalies ir neintegruotos. Integruota indų plovimo mašina visiškai pasislepia virtuvės balduose. Jos mygtukai visiškai paslėpti, išvaizda lengvai pritaikoma prie interjero. Tokia indaplovė atrodo kaip dar viena virtuvės komplekto spintelė. Dalinai integruota indaplovė nuo pilnai integruotos skiriasi tuo, kad jos valdymo panelė nėra paslėpta. Dažniausiai tokie įrenginiai yra montuojami į spinteles ir taip pat pritaikomi prie interjero. Neintegruota indaplovė yra laisvai pastatoma ir gerai matoma buities mašina. Tai yra paprastai pigiausias pasirinkimas iš visų išvardintų, tačiau neretai turi mažiau funkcijų. Tokios indų plovimo mašinos privalumas – mobilumas ir galimybė perkelti į kitą vietą.

Dydis ir talpa

Standartinis indaplovės dydis būna 45 cm arba 60 cm pločio. Turintys daugiau šeimos narių ar dažniau gaminantys be jokios abejonės įvertins 60 cm variantą, nes 45 bus tiesiog per maža. Į sukomplektuotą virtuvę didesnę indaplovę integruoti yra sudėtingiau, nei indus plauti pustuštėje.

Tačiau išorinis dydis dar ne viskas. Indaplovės taip pat matuojamos indų komplektais, kurie telpa į vidų. Vieną komplektą sudaro viena gili lėkštė, plokščia lėkštė, desertinė lėkštutė, dubenėlis, puodelis, stiklinė, peilis, šaukštas, šakutė, arbatinis šaukštelis ir desertinis šaukštelis. Indaplovės paprastai talpa būna 6–15 komplektų. Jei esate keturiese, jums pilnai turėtų pakakti 12 komplektų talpos indaplovės.

Jie turite galimybę, visada pasidomėkite, kas yra viduje. Dvi tokio paties dydžio indaplovės gali turėti skirtingus vidinius skyrius ir talpinti skirtingą indų kiekį. Viename gal tilps daugiau puodukų, o kitame – daugiau puodų ar lėkščių. Visada pagalvokite, kaip dažnai gaminate, ką gaminate, kokių indų dažniausiai lieka po valgio, kiek turite šeimos narių ir kaip dažnai pas jus susikaupia kalnas nešvarių indų ir įrankių.

Klasė

Kaip ir visa kita buitinė technika, indų plovimo mašinos yra klasifikuojamos pagal plovimo, džiovinimo ir elektros energijos sunaudojimo klases. Plovimo ir džiovinimo klasės svyruoja nuo A iki G, kai A – geriausia, o G – blogiausia. Aukščiausia energijos klasė šiuo metu yra A+++. Taigi, nepamirškite vertinti ne tik plovimo, bet ir kitų parametrų klasių – juk svarbiausia bendras ekonomiškumas ir ekologiškumas.

Programos

Dar vienas svarbus aspektas – plovimo programos. Čia jau reikės pagalvoti apie savo poreikius. Plovimo programos turi įvairius vandens kiekio, temperatūros, laiko ir kitus nustatymus, tačiau paprastai neturint ypatingų poreikių visiems pakanka 2-3, o kartais net vienos vienintelės programos.

Be to, kaip visada patariame – savo pinigus leiskite racionaliai, niekada nepermokėkite, jei turite galimybę pasitikrinti, palyginti kainas ir įsigyti tą patį daiktą ten, kur jis parduodamas pigiausiai. Tai galite padaryti pricer.lt. Pirkite racionaliai ir taupykite.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

sankaba

sankaba

Indaplovė labai naudingas pirkinys, kurio naudą galima pastebėti, tik ją nusipirkus :) Aš nesigailiu, kad nusipirkau indaplovę, nes gerokai pamažėjo vargo virtuvėje ir laiko kiek susitaupo, taip pat ir pinigai per keletą metų atsiperka. Tai manau verta investuoti į gerą indaplovę. Čia kiek išsamesnis gidas, jei kas nežino kaip išsirinkti indaplovę https://www.elektromarkt.lt/lt/gidas-kaip-pasirinkti-indaplove

antanas

antanas

Sveiki, pagal jūsų patarimus įsigijau indaplovę iš WWW.pigu.lt . Laukiu kol pristatys https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/indaploves/indaplove-siemens-sn636x03me?id=17750450 . Kaip manot ar teisingai pasirinkau?

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti