Pricer.lt pataria. Kaip išsirinkti geriausią buitinę techniką savo virtuvei? 4 dalis - indaplovės.

Prisijunkite prie mūsų

Pricer.lt toliau dirba tam, kad jūs savo pinigus leistumėte racionaliai ir apgalvotai. Šį kartą kalbėsime apie indaplovių funkcijas. Prieš išsirinkdami indaplovę ar pirkdami ją, gera pagalvokite, kokių funkcijų jums išties reikia, o kurias panaudosite vos vieną kartą, kaip patogiai jos beskambėtų. Aptarsime svarbiausias indų plovimo mašinų funkcijas ir savybes, kurios padės apsispręsti.

Užraktas nuo vaikų. Naudinga funkcija, jei namuose yra mažų vaikų, kurie gali pradėti darinėti dureles ar bandyti spaudinėti mygtukus. Geriau apsisaugoti iš anksto nei vėliau gailėtis, tiesa?

Triukšmo lygis. Jei indaplovė stovės arti svetainės ar miegamojo, pagalvokite, kiek garso ji skleis. Tai yra normalus rodiklis, paprastai skelbiamas visose instrukcijose. Jei jūsų indų plovimo mašina dirba iki 45 dB, tai pakankamai tylus garso lygis. Pvz., 70 dB garsu dirba standartinis nešiojamas siurblys.

Džiovinimas. Tai yra naudinga funkcijas, jei neturite kur sudėti indų, kad nuo jų nuvarvėtų vanduo arba tiesiog nemėgstate po plovimo jų. Paprastai yra keli būdai, kuriais džiovinami indai – likusiame po plovimo karštyje, karšto oro srovėje ar ventiliatoriumi. Natūralus džiuvimas leidžia sutaupyti elektros energijos, tačiau užtrunka ilgiau. Pagalvokite, ar jums reikalinga ši funkcija (kuri, tiesą sakant, dabar jau būna beveik visose indaplovėse).

Filtrai. Paprastai tenka rinktis tarp išsivalančių savaime ir valomų rankiniu būdu. Automatiškai besivalantis filtras yra patogesnis, tačiau valydamasis skleidžia triukšmą, na o rankomis valomas daugiau sukelia nepatogumą.

Atidėtas plovimo laikas. Galima programuoti indų plovimo laiką.

Pusiau užpildytos indaplovės funkcija. Patogu, jei reikia plauti nedaug indų, gyvenate vienas, mažai gaminate ir nenorite be reikalo jungti ne pilnai užpildytos mašinos.

Automatinis vandens kietumo nustatymas. Nustato vandens kietumą ir parenka tinkamą druskos kiekį. Tai naudinga, jei jūsų turimas vanduo yra ne pačios geriausios kokybės.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti