Pricer.lt pataria. Geriausi telefonai Samsung entuziastams. 1 dalis.

Prisijunkite prie mūsų

Esate „Samsung“ firmos entuziastas? O gal tiesiog dievinate „Android“ operacinę sistemą ir norite geriausio įrenginio jai? Šis straipsnis skirtas jums.

Samsung Galaxy Note 7

Keistas sprendimas buvo praleisti 6-etą ir telefoną pavadinti iškart 7. Išleistas 2016 rugpjūtį, o atšauktas rugsėjį, šis telefonas spėjo išgarsėti labiau savo sprogstančiomis baterijomis, o ne funkcijos. O gaila. 5,7 colio QHD AMOLED ekranas, 4 GB RAM, 12 Mpx kamera ir atsparumas vandeniui. Kai viskas išsispręs, tai bus vienas geriausių telefonų rinkoje.

Samsung Galaxy S7 Edge

Neabejotinai Samsung Galaxy S7 Edge yra vienas geidžiamiausių telefonų šiuo metu rinkoje. 5,5 colio ekranas, patobulinta piršto antspaudo atpažinimo funkcija, padidinta baterijos talpa, nuolat veikiantis ekranas, patogus valdymas net viena ranka, greitasis krovimas ir, žinoma, pati greičiausia kamera rinkoje (tiesa, tik 12, lyginant su praėjusio modelio 16 Mpx) yra viskas, ko reikia tobulam telefonui. Jus atbaidyti gali nebent nemaža kaina.

Samsung Galaxy S7

Tiesioginis iPhone konkurentas ir, galima sakyti, visos „Android“ operacinės sistemos atstovas. Net jei anksčiau esate dvejoję dėl Samsung gaminamų telefonų, S7 turėtų jus nesunkiai įtikinti. Nuo Edge varianto jis iš esmės nelabai kuo ir skiriasi. Na, taip, jis mažesnis, ne tokios talpios baterijos ir be šonuose užsilenkiančio ekrano. Tačiau tuo pačiu pigesnis.

Samsung Galaxy J3

Įsivaizduokite jums įprastas ir mėgstamas Samsung funkcijas įperkamame telefone. Skamba kaip geras pasirinkimas? J3 toks ir yra – Super AMOLED ekranas, quad-core procesorius, 4G ryšys ir naujausia Android Marshmallow operacinės versija. Ekonominis variantas, dievinantiems Samsung.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti