2020 balandis. Dezinfekcijos priemonių pasiūlos ir kainų apžvalga

Prisijunkite prie mūsų

Dar 2020 m. vasario 26 d. - pirmos masinio (paniško) užsipirkimo bangos metu praktiškai visoje mažmeninėje rinkoje iš prekybos dingo dauguma dezinfekcijos priemonių. Ir nors Lietuvos verslas rodė iniciatyvą, dezinfektantų tiekimas į rinką buvo sutrikęs dėl biurokratijos, atsakingų institucijų neprofesionalumo, žmonių baimių pakurstytos ažiotažinės paklausos bei rinkoje atsiradusių spekuliantų.

Daugiau:

2020 m. kovo 23 d. Duris užvėrė „Vilniaus degtinės“ dezinfekcinio skysčio pardavėjai: „Pavargome nuo emocijų“

2020 m. kovo 16 d. „Vilniaus degtinė“ ramina, kad dezinfekcinio skysčio užteks visiems

2020 m. kovo 13 d. Dezinfekcinį skystį žmonės jau šluoja iš parduotuvių

Jau 2020 m. balandžio pirmomis dienomis atsirado pirmieji dezinfekcinių priemonių rinkos pildymosi požymiai, o jau antrą balandžio savaitę dezinfekciniai skysčiai pradėjo pigti. 

Global Chemical Gate GSG STERIHAND rankų dezinfekcinis skystis 100 ml

Na, o 2020 04 10 d. spaudoje pasirodė skambios antraštės: "Dezinfekcinis skystis: iš deficito į perprodukcijos krizę"

Pricer.lt komanda atliko dezinfekcinių priemonių distribucijos ir kainų tyrimą prekybos tinkluose, vaistinėse ir e-parduotuvėse.

Tyrimo surinkti duomenys parodė, kad iki visiško dezinfekcinių skysčių pasiūlos ir kainų stabilizavimo dar teks palūkėti. Dezinfekantų asortimentai prekybos vietose chaotiški, surinkti iš įvairiausių tiekimo kanalų - autoservisų, kosmetikos, vaistinių ir net kavinių / barų tiekėjų, skirtingų talpų - nuo 30 ml iki 5 l, o Lidl Lietuva tinkle dezinfekantų surasti nepavyko. Kainų žirklės taip pat įspūdingos - skirtumai sudaro net 49,16 Eur arba 3 kartai. Labai atgrasiai atrodo Varle.lt kainodara.

Priemonės rankų dezinfekcijai

Vilniaus degtinė Dezinf Care Rankų Dezinfekantas 5 l

Norfa, Ukmergės g. 298, Vilnius, 2020-04-07 d.

MARGARITA valomasis rankų gelis 100 ml

MARGARITA Hand Sanitizer with Aloe Gel Valomasis rankų gelis su alavijų geliu 400 ml

Rimi, Ukmergės g. 233, Vilnius, Vilnius, 2020-04-07 d.

ACONITUM rankų dezinfekantas ŠVARIOS RANKOS 1000 ml

Danushis Chemicals rankų dezinfekantas 500 ml

Vilniaus degtinė Dezinf Care Rankų Dezinfekantas 4 L

ETANCARE rankų dezinfekantas 100 ml

Ruvera INOBIO odos ir rankų dezinfekcijai 500 ml

Cosmoway Hand Sanitizer Rankų Dezinfekantas 150 ml

Maxima, Ukmergės g. 282, Vilnius, 2020-04-07 d.

Daugiau priemonių rankų dezinfekcijai >> https://pricer.lt/c/vaistine/dezinfekcijos-priemones

Priemonės paviršių dezinfekcijai

Seal Zilgme paviršių dezinfekantas 5 l

CILLIT BANG Black Mould Remover dezinfekcinis purškiamas pelėsio ir juodų nuosėdų valiklis 750 ml

Daugiau priemonių paviršių dezinfekcijai >> https://pricer.lt/c/vaistine/dezinfekcijos-priemones

Universalios paskirties priemonės

Alytaus chemija Cleandesin spiritinė paviršių ir rankų valymo priemonė 1 l

IZODEZON rankų ir paviršių dezinfekantas su dozatoriumi 500 ml

AQUAINT BABY universalus dezinfekuojamasis skystis 500 ml

Daugiau universalios paskirties priemonių dezinfekcijai >> https://pricer.lt/c/vaistine/dezinfekcijos-priemones

Dėl plintančio koronaviruso smarkiai išaugus rankų dezinfekcinio skysčio poreikiui, 50 leidimus turinčių įmonių pagamino daugiau nei 2 mln. litrų šio produkto. Mažmeninė rinka palaipsniui pildosi ir kainos pradėjo kristi nuo pandemijos pradžioje pasiektų pikų.

Gerokai liūdnesnė situacija apsauginių kaukių kategorijoje. Rinkoje atsiranda nekokybiškos apsaugos priemonės, falsifikatai, klastojami dokumentai. Muitinė teigia, kad iš Kinijos atkeliaujančių kaukių beveik netikrina.

Daugiau: https://www.lrt.lt/naujienos/lrt-tyrimai/5/1163005/lrt-tyrimas-kare-del-kaukiu-imanoma-viskas-brukamas-niekalas-ir-falsifikuojami-dokumentai

 

Grįžti į pagrindinį puslapį

 

#1a.lt #b-a.eu #barbora.lt #bigbox.lt #Camelia.lt #Douglas.lt #Drogas.lt #eoltas.lt #ermitazas.lt #Eurohorecana.lt #eurovaistine.lt #Gintarine.lt #iki #Intermarket.lt #manovaistine.lt #MaximaLT #Muresta.lt #Norfa #pigu.lt
#rimi.lt #senukai.lt #topocentras.lt #varle.lt #Vynoteka.lt

#Seal #MARGARITA #VilniausDegtinė #BodeChemie #CILLITBANG #PHARMAOIL #Koslita #AQUAINT #BiokosmetikosManufaktūra #Cosmoway #AlytausChemija #DanushisChemicals #Aconitum #GlobalChemicalGate
#Aromika #IZODEZON #PandemiaProtector #ASTONISH #ChemiPharm #Lesta #ETANCARE #INOBIO #SEPTIX #VITASEPT #ASEPT #Cosmofarma #Thuja #SanoBiotec #Vivi #CHANTECLAIR #Hygienium #AROMAMA
#AMEDIPLUS #ChemiPharm #MKDS #Asgard #GSkiparienėsįmonė #Higėja

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

arunas

arunas

Lrytas.lt / verslas / rinkos-pulsas 2020-06-11 -news

Gerokai krito kaukių ir dezinfekcinio skysčio pardavimai

„Karantino pradžioje savo parduotuvėse negalėjome pirkėjams pasiūlyti įsigyti kaukių, nes jų paprasčiausiai nebuvo asortimente. Tik balandį sulaukėme pirmųjų siuntų. Tiek dezinfekcinio skysčio, tiek kaukių pardavimų pikas buvo pasiektas 15-ąją šių metų savaitę, t.y. balandžio 5-11 dienomis. Pastarąsias kelias savaites, palyginti su minėtu laikotarpiu balandį, dezinfekcinio skysčio ir kaukių pardavimai yra sumažėję apie du kartus“, – teigė „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

„Kaukių ir dezinfekcinio skysčio pirkimas yra smarkiai sumažėjęs, jei lygintume su karantino pradžia. Žmonės dar perka šias prekes, bet kur kas nuosaikiau“, – sakė prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė

„Dezinfekcinis skystis vis dar yra paklausi prekė ir pirkėjai yra linkę jos įsigyti. Visgi lyginant dezinfekcinio skysčio paklausą su kovo mėnesiu, pardavimai yra normalizavęsi“, – sakė „Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė.

Jai antrino ir „Norfos“ atstovas Darius Ryliškis.

„Veido kaukių ir dezinfekcinio skysčio pardavimai „Rimi“ tinkle didžiausi buvo balandžio pabaigoje-gegužės pradžioje. Po to pardavimai ėmė mažėti – dabar kaukių ir dezinfekcinio skysčio, lyginant su gegužės pradžia, pirkėjai įsigyja kelis kartus mažiau“, – teigė „Rimi“ viešųjų ryšių vadovė Renata Keršienė.

Mažėjantį pirkėjų susidomėjimą kaukėmis ir dezinfekciniais skysčiais pastebi ir šalies vaistinės. Anot Lietuvos vaistinių asociacijos pirmininkės Kristinos Nemaniūtės-Gagės, nors pardavimai vaistinėse, palyginti su karantino pradžia, yra sumažėję, bet vis vien žymiai didesni nei buvo praeitais metais tuo pačiu laiku.

„Gintarinė vaistinės“ rinkodaros vadovės Irenos Tėvelienės teigimu, dezinfekcinio skysčio pardavimai šiuo metu yra maždaug 80 proc., o kaukių – 50 proc. mažesni nei karantino pradžioje.

Tuo metu „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė sako, kad tokio domėjimosi apsaugos prekėmis nuo koronaviruso, koks jis buvo kovo mėnesį, jau seniai nėra.

BENU vaistinės komunikacijos ir rinkodaros vadovas Mindaugas Urbas pastebi naują tendenciją – kai kurie pirkėjai kaukes įsigyja ne COVID-19 prevencijai, bet nuo alergenų. „Šienlige sergantiems pacientams kaukė ant veido gali padėti sušvelninti alergijos simptomus – kaukė sulaiko žiedadulkes ir neleidžia joms patekti ant nosies ar burnos gleivinės“, – teigia M. Urbas.

Daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2020/0...

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti