Apie dideles ir mažas dideles kompanijas: stebime Maxima ir Lidl mėsos mūšį.

Prisijunkite prie mūsų

Visi su susidomėjimu stebime Maxima ir Lidl mėsos mūšį. Prizo vertė - rinkos dalis.
Tai, kad kovos įrankiu pasirinkta mėsa, nėra netikėta. Tai kasdieninės paklausos prekė, ją pirkėjas gali nusipirkti saugojimui (užšaldyti), na ir bendrą pirkinio apimtį didina kur kas labiau, nei koks pakelis pieno. Techniškai situacija buvo palanki, nes žaliavos kainos krito reikšmingai.
Įdomiausia tai, kad pirmasis šią priemonę pasirinko Lidl ir pradėjo taikyti nuo gegužės 18, tuo tarpu didžiausias rinkos žaidėjas Maxima į tai įsijungė tik nuo birželio 2 ir tai paskubomis paruošta, su abejotina kainodara kampanija.
Turint galvoje, kad Lidl kainas skelbia 2 dienas prieš - tai vėliausiai 20 gegužės Maxima jau turėjo į tai atsakyti, nekalbant apie tai, kad tokią akciją turėjo paruošti pirmieji.
Taigi gaunasi neatitikimas - didelis tarptautinis žaidėjas veikia operatyviau ir lokaliau, o vietinė kompanija sugeba tik pavėluotai reaguoti. Tai, be jokios abejonės, kainuos rinkos dalį.

Kainų "braukymo" aukštasis pilotažas. Iš ilgo periodo parenki kokias reikia kainas ir vartotojas "sutaupo". Ir viskas legalu.

Daugiau apžvalgų:

„Lidl Lenkija“ prekybos tinklas nusprendė sumažinti šviežios mėsos kainas iki –33 procentų! >> https://pricer.lt/posts/305-nuosirdziu-rupesciu-ir-prasmingais-darbais-o-ne-akcijomis-mes-tevyne-ir-artima-mylim

PRICER.LT MAISTO KAINŲ TYRIMAS: AR KRIS KAINOS IR AR MES VALGYSIME PIGESNĘ MĖSĄ? >> https://pricer.lt/posts/307-pricerlt-maisto-kainu-tyrimas-ar-kris-kainos-ir-ar-mes-valgysime-pigesne-mesa

„Išvien dėl Lietuvos“, - praneša „Maxima“, kad nuo šiol lietuviškas prekes lankytojai galės įsigyti už mažesnę kainą >> https://pricer.lt/posts/303-isvien-del-lietuvos---pranesa-maxima-kad-nuo-siol-lietuviskas-prekes-lankytojai-gales-isigyti-uz-mazesne-kaina

Visos prekybos tinklų akcijos 2020 06 01 - 07 >> https://pricer.lt/akcijos

Prekybos tinklų akcijų katalogai https://pricer.lt/leidiniai

#SvieziaMesa #Paukstiena #SvieziosMesosPusgaminiai

https://pricer.lt/pricer-topai/sviezia-mesa/all

https://pricer.lt/pricer-topai/sviezia-paukstiena/all

https://pricer.lt/pricer-topai/sviezios-mesos-pusgaminiai/all

#Darzoves https://pricer.lt/pricer-topai/darzoves/all

#Mėsos gaminiai https://pricer.lt/pricer-topai/mesos-gaminiai/all


 #maxima #lidllietuva #retailhelper #iki #norfa #rimi #fmcg #pricerlt #rewe #lithuaniaretail

BŪKITE VERTI LAISVO PASIRINKIMO VISADA!

Daugiau informacijos:

Pricer.lt maisto krypties vadovas

Petras Čepkauskas

Tel.: 868512156

[email protected]

www.pricer.lt

 

Grįžti į pagrindinį puslapį

 

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

arunas

arunas

Maxima pajėgos gerokai susilpnėjo:

Pastaruosius 3 metus prekybos tinklo „Maxima“ komercijos vadovės ir valdybos narės pareigas ėjusi Vilma Drulienė nuo birželio 8 dienos savo noru palieka įmonę.

Daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/prekybos-tink...

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti