Ką discounteriai valgo pusryčiams? 2 Epizodas

Prisijunkite prie mūsų

Kainų karas Britanijoje

2020 m. kovo mėn. Britanijos maisto mažmeninės prekybos rinkos  lyderis „Tesco“ paskelbė, kad sumažins šimtų populiarių gaminių kainas iki „Aldi“ lygio. Raudonos etiketės, pažymėtos „Aldi Price Match“*, pasirodė parduotuvių lentynose ir tinklalapyje, bandant sustabdyti stiprų "Aldi" augimą: pastaraisiais metais Vokietijos tinklas užėmė didelę Britanijos rinkos dalį.

*Tesco, Jungtinė Karalystė: "Mūsų „Aldi Price Match“ reiškia, kad mes sulyginome šimtų „Tesco“ ir gamintojų prekių ženklų produktų kainas su "Aldi" kainomis."

Daugiau: https://www.tesco.com/groceries/en-GB/zone/aldi-price-match

Visų „Aldi Price Match“ prekių sąrašas

Panašu, kad "Aldi" visai nesijaudina dėl „Tesco“ puolimo. Priešingai, discounteris į "Tesco" rinkodaros kampaniją reaguoja su humoru:

Aldi, Jungtinė Karalystė: „Mes planavome palyginti „Tesco“ kainas, bet mes nenorėjome kelti tūkstančių kainų“
"Tesco" sumažino keletą kainų. Nuostabu. Visos mūsų kainos yra žemos kiekvieną dieną."

 

Aldi, Jungtinė Karalystė: "Vienintelis būdas gauti Aldi kainas yra apsipirkti Aldi"

"Aldi" reagavo greitai. Discounteris paskelbė kainų palyginimus, rodančius, kad palyginamų "Tesco" produktų skirtumai gali siekti iki 50%.

"Aldi" JK atstovas: „Mes pažadame savo klientams, kad jie visada mokės mažiausias kainas už kiekvieną mūsų parduodamą produktą. Todėl milijonai pirkėjų ir toliau sėkmingai migruoja iš mūsų brangesnių konkurentų, įskaitant „Tesco" į „ Aldi“ parduotuves“.

Panašu, kad "Tesco" top menedžmentas moka žaisti šaškemis, o "Aldi" - šachmatais. Tad "Tesco" pirmoji "Aldi" pozicijų ataka sugrįžta bumerangu atgal. Ar supras Didžiosios Britanijos mažmeninės prekybos lyderio vadyba gautas pamokas?

Dalius Misiūnas: "Ar kada nors matėte Strategiją, kuri atrodytų prastai? Visos jos žavios, ambicingos, daug žadančios. Bet kai posėdžių sales ir susitikimų kambarius palieka gražuolė Strategija, į duris pasibeldžia pabaisa Įgyvendinimas“.
"Kodėl Strategija ir Įgyvendinimas nėra draugai? Gal todėl, kad jie sukiojasi skirtinguose visuomenės sluoksniuose. Strategija dažniausiai aukštuomenės, valdžios draugė, tuo tarpu Įgyvendinimas savo dienas leidžia paprastų tarnautojų ir darbininkų kasdienybėje. Įgyvendinimo draugai Strategiją dažniausiai mato tik ant scenos..."

Aktualus klausimas Lietuvos (ar net Baltijos šalių) prekybos tinklų strategams – ar ne laikas grįžti prie discount formato vystymo? Nes discounteriai dabartinius supermarketus ir hipermarketus valgo pusryčiams.

Susijusios publikacijos:

2020-07-04 Ką discounteriai valgo pusryčiams?

Laukite tęsinio

Šaltiniai:

Tesco.com/groceries/en-GB/zone/aldi-price-match

Aldi.co.uk/aldi-prices

Gražuolė Strategija ir pabaisa Įgyvendinimas

British price war: Aldi’s brilliant response to Tesco

 

#Strategy #Implementation #Checkmate #Tesco #Aldi #PriceWar #PriceMatch #Prices #Marketing #FoodRetail #Retail  #Retailnews #FMCGnews

 

Grįžti į pagrindinį puslapį

 

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

komoda

komoda

Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti