Pricer.lt pataria. Kaip išsirinkti geriausią šaldytuvą. 4 dalis.

Prisijunkite prie mūsų

Nors šio buitinio prietaiso pavadinimas sufleruoja, kad esminė funkcija yra šaldymas, su kuo mes nesiginčijame, tačiau nepaprastai svarbus dalykas, renkantis jį yra talpa. Kitaip tariant, kiek daug maisto galėsite sudėti į vidų. Šį kartą racionalių patarimų pricer.lt tinklaraštyje kalbėsime apie šaldytuvų talpą.

Prieš išsirinkdami šaldytuvą, pirmiausia apsispręskite, kokios talpos šaldytuvas bus reikalingas. Tai yra vienas iš svarbiausių šaldytuvo parametrų, nes pasirinkę per mažą talpą, būtent dėl to bene labiausiai gailisi vartotojai. Paprastai šių buitinių prietaisų talpa svyruoja nuo 45 iki 600 litrų naudingojo tūrio, tačiau rinkoje galima rasti ir 800 litrų talpą turinčių didelių prietaisų. Žinoma, svarbu pagalvoti ir apie šaldytuvo išmatavimus. Tačiau šis parametras paprastai svarbus yra tada, kai renkatės ne integruotą buitinę techniką, o laisvai pastatomą.

Kai rinksitės šaldytuvą, pagalvokite apie savo mitybos, maisto gaminimo įpročius. Taip pat įvertinkite ateities perspektyvą. Net jei nemėgstate gaminti, tačiau ketinate turėti vaikų, geriau iš anksto apie tai pagalvokite. Šaldytuvas yra vienas rečiausiai keičiamų buitinių prietaisų. Taip pat reikia įvertinti apsipirkimų dažnumą, polinkį kaupti maistą, patalpos dydį, kitų buitinių prietaisų ir baldų išdėstymą.

Beje, didesni šaldytuvai paprastai turi atskirą šaldiklį, kuriame galima ilgą laiką išlaikyti didesnį kiekį produktų. Čia verta pagalvoti apie išplanavimą ir rinktis kuo patogesnį variantą dėl šaldiklio pozicijos. Jis gali būti įrengtas šaldytuvo apačioje arba viršuje, o taip pat net ir šone.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti