Pricer.lt pataria. Renkamės geriausią buitinę techniką. 5 dalis – gartraukiai.

Tai vienas iš tų prietaisų, apie kuriuos galvojame mažai, tačiau jie yra nepakeičiami virtuvėje. Anksčiau visiškai nenaudoti, dabar garų surinktuvai yra tiesiog būtinybė.

Gartraukis yra būtina virtuvės komplekto dalis, užtikrinanti ne tik sveiką namų orą, tačiau ir riebalų neprisigėrusius drabužius, užuolaidas ar minkštuosius baldus. Tačiau kyla klausimas, kokio gartraukio reikia jūsų namams? Kaip išsirinkti geriausią variantą? Ar ne visi gartraukiai yra vienodi? Racionalaus pirkimo platforma pricer.lt pataria, į ką svarbu atkreipti dėmesį. Mes išskyrėme dvi esmines funkcijas, apie kurias verta pagalvoti, prieš atliekant pirkimo sprendimą.

Oras į vidų, bet išvalytas VS oras į išorę. Gartraukiai, išmetantys orą į išorę, yra galingesni ir efektyvesni už vien tik išvalančius orą garų surinktuvus. Pastebėtume, kad daug žmonių tiesiog pamiršta, kad pagrindinė gartraukio funkcija yra iš maisto gaminimo patalpos pašalinti kvapus, o ne tik garus. Visada įvertinkite, kokią garų rinktuvo filtrų sistemą, leidžiančią palaikyti gaivų virtuvės orą, be pašalinių kvapų ir riebalų, turi jūsų išsirinktas įrenginys.

Galingumas. Svarbu pasirinkti pakankamo galingumo gartraukį. Galingumo pasirinkimas priklauso nuo virtuvės patalpos dydžio ir paprastai yra nurodomas gamintojo ar pardavėjo. Oro ištraukimo galingumas, matuojamas kubiniais metrais per valandą (m³/h). Gartraukiai kelia triukšmą, todėl siūlome atkreipti dėmesį į gartraukio keliamą triukšmo lygį decibelais. Kuo galingesnis garų rinktuvas, tuo garsiau jis veiks. Čia technologijos nelabai ką išsprendžia. Žinoma, rinkoje yra gartraukių, kurių variklio blokas montuojamas už virtuvės sienos, tada izoliuojamas. Taigi, tokių gartraukių triukšmo lygis yra minimalus, tačiau įrengimas reikalauja investicijų.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti